Skip to content
TV

Dlaczego fani Ricka i Morty’ego nie mogą się nacieszyć odcinkiem Story Train

4 de lipiec de 2022
l intro 1656955177

Prawdopodobnie byłoby niedopowiedzeniem roku powiedzieć, że „Rick and Morty” jest daleki od typowej kreskówki. Po nieszczęściach ultrainteligentnego, ale lekkomyślnego naukowca i jego neurotycznego, ale dobrodusznego wnuka, którzy zapuszczają się w szeroki wachlarz światów i wymiarów science fiction, serialowi udało się przełamać schemat „Simpsonów” lub „Family Guy”. niedoszłych seriali animowanych dla dorosłych z kolorową, świeżą warstwą farby, która pomogła serialowi zgromadzić serdeczną rzeszę fanów. Od debiutu pod koniec 2013 roku „Rick and Morty” dostarcza rozrywki publiczności szeroką gamą zaskakująco złożonych postaci, żywymi grafikami, unikalnym budowaniem świata i, co najważniejsze, bezwstydnie bombastycznym rodzajem humoru.

Z biegiem lat „Rick and Morty” wyprodukował niezliczoną ilość cytatów i histerycznych momentów, które do dziś są przywoływane i zapamiętywane. A przy pięciu bieżących sezonach i 52 odcinkach (przez IMDb) jest więcej niż wystarczająco materiału do wyboru, a serial jeszcze się nie zestarzał. Dowodem na to jest odcinek czwartego sezonu „Never Ricking Morty”, w którym wnętrzności fanów wciąż pękają wszędzie.

Fani uważają to za jeden z najwspanialszych odcinków serialu

„Never Ricking Morty” działa jako odcinek antologii z niespodzianką. Mówiąc prościej, odcinek rozgrywa się w pociągu, który działa jak dosłowne urządzenie do opowiadania historii, w którym tytułowy duet walczy z wieloma postaciami. Z ultra metakomentarzem, świadomymi dowcipami i humorem przekraczającym czwartą ścianę, jest to odcinek, który trzeba zobaczyć, aby uwierzyć.

Ci, którzy widzieli ten odcinek, uwielbiają go. Redditor mr_zolfi stworzył subreddit z obrazem z odcinka, a liczni fani zareagowali z wielkim entuzjazmem. Wielu z nich nie tylko chwaliło odcinek, ale również twierdziło, że był to jeden z najlepszych odcinków serialu. Okres. Redditor vertigo3pc nazywa go „…jeden z najwspanialszych jednorazowych odcinków z tego programu. Jest tak genialnie metaforyczny, a mimo to ciągle przyjemny”. heckinseal idzie jeszcze dalej, nazywając go „… moim ulubionym epizodem. Większość kreskówek biblijnych to prawdziwe podróbki chrześcijańskich kreskówek dla dzieci”.

Inni wskazywali na inne konkretne sceny z odcinka, takie jak Redditor JohnRCC, który nazywa: „Okropna historia Morty’ego o Beth i Summer… jeden z moich ulubionych momentów w całej serii”. Redditor Iohet chwali fantastyczną obsadę odcinka, zwłaszcza Paula Giamattiego jako antagonistę odcinka, Story Lord.

Jeden ze scenarzystów odcinka, Jeff Loveness, powiedział, że pisanie odcinka „złamało go” (poprzez Adult Swim) i rzeczywiście, byłoby to najprawdopodobniej trudnym zadaniem dla każdego zwykłego scenarzysty telewizyjnego. Ale na szczęście ekipa „Rick and Morty” wykonała to, dostarczając jeden z najbardziej chaotycznie pięknych odcinków, o jakie może poprosić fan.

Czy ten post był pomocny?