Skip to content
TV

Dlaczego Chloe Grace Moretz już nigdy nie była taka sama po tym Family Guy Meme

27 de wrzesień de 2022
l intro 1664240174

Chloe Grace Moretz uśmiecha się

Performerka Chloe Grace Moretz, mimo że ma zaledwie 25 lat, od wielu lat jest stałym elementem filmu i telewizji. Zaczęła działać w 2004 roku, Moretz występowała w programach telewizyjnych, takich jak „Nazywam się Earl” i „Desperate Housewives”, zanim zwróciła na siebie uwagę rolą w romantycznej komedii z 2009 roku „500 dni lata”. Jej praca w satyrze na superbohatera „Kick” -Ass” i wampirzy remake „Let Me In”, które ukazały się w 2010 roku, przyniosły jej nowy poziom uznania. Ostatnio widziano ją w mieszanej komedii aktorsko-animacyjnej „Tom i Jerry”. film science fiction Hulu „Mother/Android”.

Jednak presja bycia gwiazdą dziecka nie była dla Moretza łatwa. Mówiła wcześniej o tym, jak producenci próbowali uciszyć jej poglądy w Hollywood i pomimo jej wieku, była celem zarówno publiczności, jak i celebrytów. Wśród jej niedawnych nieszczęść była przedmiotem ataku Kardashianów.

W nowym wywiadzie Moretz szerzej opowiedziała o problemach, z jakimi borykała się dorastając w oczach opinii publicznej, a zwłaszcza o jej roli w animowanym programie Foxa „Family Guy”. Oto, co miała do powiedzenia.

Moretz nie lubił robić z jej ciała żartu

W wywiadzie dla Hunger Chloe Grace Moretz mówiła o tym, jak memy o jej ciele wpłynęły na sposób, w jaki widziała siebie. Podkreśliła konkretne zdjęcie, które zostało jej zrobione, na którym wchodzi do hotelu po zjedzeniu pizzy.

Zdjęcie trafiło do „Family Guy”, gdzie scenarzyści serialu zamienili je w żart, odtwarzając Moretza z przesadnymi proporcjami, a mianowicie długimi nogami i malutkim torsem. Wszechobecne rozpowszechnianie się wizerunku „Family Guy” doprowadziło do problemów ze strony Moretz, ponieważ pozostała niekomfortowa z faktem, że jej ciało było przedmiotem żartu.

„Pamiętam tylko, jak siedziałem tam i myślałem, moje ciało jest używane jako żart i jest to coś, czego nie mogę zmienić w tym, kim jestem, i jest to publikowane na całym Instagramie” – powiedział Moretz. „To było coś tak łagodnego jak wejście do hotelu z resztkami.

Dodatkowym problemem Moretza był fakt, że pozornie nikt inny nie widział obrazu w taki sam sposób jak ona. „Wspomniałem o tym z kimś, a oni powiedzieli:” Och, zamknij się, to zabawne ”.” powiedział Moretz, dochodząc do wniosku, że odrzucenie jej obaw utrudniło jej przejście poza postawiony problem przez mema. W końcu podjęła terapię, aby pomóc jej przetworzyć te uczucia.

Czy ten post był pomocny?