Skip to content
TV

Dlaczego Cade Jensen z Magnum PI wygląda tak znajomo

25 de grudzień de 2022
l intro 1671601895

Zbliżenie na Martina Martineza

Jeśli chodzi o odważnych, czarujących nastolatków, Cade Jensen jest jednym z najbardziej odważnych. W czwartym sezonie „Magnum PI” postać podbiła serca fanów, gdy szukał pracy w La Mariana, a następnie został czymś w rodzaju zastępczego syna twardego weterana piechoty morskiej, Theodore’a „TC” Calvina (Stephen Hill). Historia o zdeterminowanym, ale niespokojnym nastolatku trafiła w czuły punkt dla wielu osób. Naturalnie widzowie zaczęli też zastanawiać się nad prawdziwym nastolatkiem stojącym za tą postacią, który będzie nadal pojawiał się w 5. sezonie „Magnum PI”.

Jak się okazuje, aktor stojący za Cade’em pojawił się w wielu serialach na przestrzeni lat. Ale pomimo tego, że jest aktywny od około sześciu lat, zrobił furorę dopiero niedawno. Dzięki swojej roli w reboocie „Magnum PI”, w którym Jay Hernandez gra prywatnego detektywa z Navy SEAL, młody aktor pokazał, że warto go oglądać. Oto, gdzie możesz rozpoznać tego aktora, Martina Martineza, poza jego rolą w „Magnum PI”

Martinez pojawił się w kilku hitowych serialach na początku swojej kariery

Na samym początku swojej kariery telewizyjnej Martin Martinez pojawił się w kilku znaczących programach w małych, ale skutecznych rolach. W rzeczywistości jego pierwszy znaczący występ miał miejsce w nagrodzonym Emmy serialu Showtime Shameless, w którym zagrał niespokojnego nastolatka, Jamiego, który musiał stawić czoła odrzuceniu swojej seksualności przez rodzinę. Chociaż pojawił się tylko w dwóch odcinkach serialu z 2017 roku – które były kroniką problemów i niepowodzeń rodziny z klasy robotniczej – Martinez udał się na krótkie występy w kilku bardziej lubianych programach.

W „Station 19”, spin-offie „Chirurgów”, który skupia się na strażakach z Seattle, Martinez grał kłującego nastolatka, który nie chciał być dotykany. Kontynuując granie sympatycznych, ale trudnych postaci, Martinez zagrał także zdradzieckiego nastolatka w „Marvel’s Runaways” przez dwa odcinki w 2019 roku. Następnie zagrał małą rolę jako Miguel Almonte w „Chicago PD” w 2021 roku. Ale tak nie było. do 2020 roku, kiedy to miał pierwszą poważną przerwę w karierze.

Grał Olivera w Never Have I Ever

Oliver patrzy

Po latach grania czarujących – choć omylnych – postaci, Martin Martinez wreszcie miał szansę wcielić się w rolę miłego faceta w filmie „Nigdy przenigdy”, który zadebiutował na platformie Netflix w 2020 roku. Stworzony przez Langa Fishera i Mindy Kaling serial podąża za Devi , indyjsko-amerykańska nastolatka, która radzi sobie z perypetiami szkoły średniej (za pośrednictwem IMDb). A jako Oliver, Martinez gra troskliwego i konsekwentnego faceta, który zawsze wspiera swoją dziewczynę, Eleanor. Jednak czasami może być trochę nachalny i niestety, kiedy Eleanor spotyka nowicjusza Malcolma Stone’a w sezonie 2, Oliver i Eleanor zrywają. Jednak pozytywnie dla Olivera, Eleanor i Malcolm również później zrywają.

Jednak pomimo niefortunnego zakończenia związku Olivera z Eleanor, Martinez pojawił się w sześciu odcinkach cieszącego się uznaniem serialu. To był obiecujący moment w jego karierze, a potem Martinez nadal zdobywał głośne role.

Ustawił gry w pinball w Pachinko

Zrzut ekranu Pachinko

Przed prawdziwym przełomem w „Magnum PI” Martin Martinez pojawił się w dwóch programach w 2021 i 2022 roku: „NCIS: Hawai’i” i „Pachinko”. Ten ostatni program, którego premiera odbyła się 25 marca 2022 r. w Apple TV+, był szczególnie hitem wśród krytyków (za pośrednictwem Rotten Tomatoes), którzy chwalili go za skupienie się na wartościach rodzinnych i elementach historycznych, a także za dramatyczne momenty. Osadzony w dwóch różnych okresach XX wieku, „Pachinko” podąża za koreańską rodziną, która imigruje do Japonii. I chociaż Martinez pojawił się tylko w jednym odcinku „NCIS: Hawai’i”, pojawił się ponownie w dwóch odcinkach „Pachinko”.

Jako Angelo, pracownik Baek Mozasu ( Soji Arai ), Martinez pomaga Mozasu ustawić gry pachinko w salonie tego ostatniego. Gry Pachinko, od których seria wzięła swoją nazwę, to japońskie gry zręcznościowe, które są często wykorzystywane do celów hazardowych. Zasadniczo odmiana pinballa, pachinko polega na strzelaniu małymi metalowymi kulkami przez szereg przeszkód.

Jednak na szczęście Martinez nie zawsze będzie kojarzony z drobnymi przestępcami lub beztroskimi nastolatkami po jego występach w „Pachinko” i „Magnum PI”, ponieważ podobno pojawi się w serialu komediowym Amazon Freevee ” Primo” według Deadline.

Czy ten post był pomocny?