Skip to content
TV

Dlaczego Bennigan z Małego Demona brzmi tak znajomo

6 de wrzesień de 2022
l intro 1662415172

Eugene Cordero w Małym Demonie

Animowany sitcom FX „Mały demon” zawiera slogan, „Nawet Antychryst potrzebuje mamy”, co powinno pokazać rodzaj humoru, jakiego można oczekiwać od serialu dla dorosłych. Korzysta z ogromnych talentów rodziny DeVito, w tym Danny’ego jako głosu Szatana i jego prawdziwej córki, Lucy, jako tytułowej postaci, Chrissy, oraz obecności współtwórcy „Rick and Morty” Dana Harmona jako wykonawczego. producent.

„Little Demon” zaczyna się wraz z nadejściem okresu Chrissy, który okazuje się bardzo brutalnym bałaganem – a także latarnią morską, która może zaprowadzić jej tatę prosto do niej. Mimo swojej nowości, jest to show, które zyskuje trochę uwagi. Variety mówi, że „pokazuje diabelski potencjał” dzięki swojej inteligencji, prymitywnemu śmiechowi i krwawości.

Jeśli już to oglądasz, poznałeś kolegę z Middletown Junior High o imieniu Bennigan — pojawia się zaledwie kilka minut po rozpoczęciu pierwszego odcinka jako romantyczne zainteresowanie dla Chrissy, która jest przyzwyczajona do tego, że nie ma zbyt wiele przyjaciół w wyniku tego, że jej mama cały czas się przemieszcza, aby uniknąć swojego byłego. Możesz pomyśleć, że jego głos jest znajomy i miałbyś rację. Filipiński wykonawca, który go użycza, Eugene Cordero, ma długą karierę w przemyśle rozrywkowym, zarówno jako lektor, jak i aktor. Jest teraz twarzą napojów Simply. Oto gdzie jeszcze możesz go znać.

Miał kilka ról w Steven Universe

Eugene Cordero to zabawny człowiek, który zaczął pojawiać się na ekranie, improwizując na Upright Citizens Bridge, otrzymując pracę przy projektach takich jak „Funny or Die Presents…” i „CollegeHumor Originals”. Na początku 2010 roku, gdy jego kariera nabierała tempa, dostał także niewielkie role gościnne w takich programach jak „Arrested Development”, „The Office” i „Curb Your Enthusiasm”. Mniej więcej w tym czasie zaczął jednak częściej pojawiać się w serialach telewizyjnych z powtarzającymi się rolami, a jednym z programów, w których wielokrotnie go zatrudniano, był „Steven Universe”.

Cordero użył swoich komediowych kotletów, aby zagrać dwie postacie w trakcie serialu od 2013 do 2018 roku. W „Buddy’s Book” podczas czwartego sezonu aktor użyczył głosu Buddy’emu Buddwickowi, autorowi i odkrywcy, którego spuścizna występuje głównie w Beach City. W kilku innych odcinkach grał Jamiego, aktora-listonosza, który nie osiągnął sukcesu w Kansas, a także miał słabość do Garnet, która go odrzuca i radzi mu zacząć od lokalnego teatru. W tym wszechświecie Jamie stworzył sztukę „Beach City of Bust: The Tale of William Dewey”, a także popisał się umiejętnościami lalkarstwa i pantomimy.

Występował obok głównych nazwisk w Kong: Skull Island

Eugene Cordero w Kongu: Wyspa Czaszek

Chociaż nieobce są gościnne role w programach telewizyjnych, takich jak „Hawaje 5-0”, „Brooklyn Nine-Nine”, „Key and Peele”, „Parks and Recreation” i wielu innych w połowie 2010 roku, Eugene Obecność Cordero w filmach była mniej widoczna. Być może widzieliście go jako bezimiennego gitarzystę basowego w prowadzonym przez kobiety „Ghostbusters” z 2016 roku.

Ale w 2017 r. Cordero odegrał nieco bardziej mięsistą rolę, jako żołnierz Joe Reles w filmie „Kong: Wyspa Czaszki”. Chociaż nie miał zbyt dużo czasu na ekranie w porównaniu z niektórymi innymi członkami obsady, przynajmniej przeżył — Reles był jednym z niewielu pozostałych w kontyngencie wojskowym prowadzonym przez postaci Samuela L. Jacksona i Toma Hiddlestona. Przeżył gigantyczne potwory i pomógł Kongowi pokonać Skullcrawlera.

„Ten film był dla mnie wielką sprawą tylko dlatego, że wyglądało na to, że byłem otoczony gwiazdami filmowymi” – powiedział aktor, który szczególnie lubił pracę z Jacksonem, powiedział Entertainment Weekly w 2020 roku.

Jest bardzo rozpoznawalny za swoją rolę w Dobrym miejscu

Eugene Cordero w dobrym miejscu

Wśród wielu jego występów w telewizji, jedną z najbardziej znanych powracających prac Eugene’a Cordero była rola najlepszego przyjaciela Jasona (Manny Jacinto) Pillboi w „Dobrym miejscu”. W wywiadzie dla AV Club, Cordero powiedział: „To po prostu zabawne, że gramy, chciałem powiedzieć, dwie strony mózgu, ale oboje jesteśmy po tej samej stronie mózgu. I nadal nie jest to kompletny mózg razem”.

Pillboi, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Steven Peleaz, był amatorskim DJ-em i członkiem ekipy tanecznej Jasona. Jason przekonał go, by pomógł obrabować sejf w meksykańskiej restauracji — incydent, którego Jason nie przeżył. Obaj mieli dość wymyślny uścisk dłoni, który podzielili, co Cordero powiedział „Couch Surfing” (przez Entertainment Weekly) zajęło im zaledwie 10 minut do perfekcji. Pillboi pracował również w domu opieki, gdzie był znany z doradzania mieszkańcom, jak łączyć tabletki na najlepszy haj.

Cordero powiedział AV Club w 2019 roku, że jest częściej rozpoznawany za rolę w „Dobrym miejscu” niż cokolwiek innego. Jednak biorąc pod uwagę, do czego doprowadziła ta rola i inne wcześniejsze sukcesy, może to już nie być prawdą.

Pojawił się zarówno w uniwersum Gwiezdnych Wojen, jak i Marvel Cinematic Universe

Eugene Cordero w Loki

Niedawno Eugene Cordero stał się mieszkańcem niektórych ulubionych wszechświatów science fiction. Być może pamiętasz, jak widziałeś i słyszałeś Cordero w „The Mandalorian” – grał Stoke’a, jednego z członków wioski rybackiej w pierwszym sezonie „Rozdział 4: Sanktuarium”, który próbuje zatrudnić Din Djarina (Pedro Pascal), ukrywającego się z małym Grogu , aby pomóc chronić wioskę przed najeźdźcami.

Aktor żartował z Comicbook.com, że wziął udział z powodu długowłosej peruki, którą musiał nosić. „Chodzi mi o to, jak możesz nie chcieć być częścią czegoś takiego i mówić o zmianie technologii io tym, jak zmieniły się rzeczy” – powiedział. „Nie było ani jednego zielonego ekranu, kiedy kręciliśmy tam na scenie. Były tam wszystkie monitory i wyglądało to tak realistycznie. To było jak NASA i było niesamowite. [Baby] Yoda — cóż, Dziecko — chodź. To najstarszy aktor, z jakim kiedykolwiek pracowałem”.

Zagrał także Casey, biurokratę w Time Variance Authority w „Lokim”. Pamiętasz go — to on pomógł postaci Toma Hiddlestona uświadomić sobie, jak naprawdę nieistotne są kawałki Kamienia Nieskończoności. Postać Cordero miała nawet swój własny wariant, Hunter K-5E. Więc tak, jest częścią Marvel Cinematic Universe. Aktor potwierdził nawet w wywiadzie dla Screen Rant, że wróci jako część obsady drugiego sezonu, chociaż nie był w stanie powiedzieć dokładnie, co pociągnie za sobą jego następny występ.

Gra regularną postać w uniwersum Star Trek

Sam Rutherford na niższych pokładach

Eugene Cordero jest również częścią uniwersum „Star Trek”, ponieważ jest częścią głównej obsady „Dolnych pokładów”. Głosi Samanthan Rutherford, chorąży inżynierii ludzkiej z implantem cyborga w animowanym serialu Paramount+, który koncentruje się na niższych rangą członkach statku kosmicznego Cerritos. Aktor uwielbia fakt, że gra kogoś, kto jest po części cyborgiem, mówiąc Trekmovie.com: „Jako dziecko nie byłoby niczego więcej, niż chciałbym być po części robotem. Żartujesz sobie? świat „Star Trek” jest po prostu niesamowity. I pasować do świata reprezentowania Amerykanów pochodzenia azjatyckiego we wszystkim, w sposobie, w jaki jest narysowany i jaki jest fajny”. Będzie częścią czwartego sezonu serialu, który jest oczekiwany w 2023 roku z 10 nowymi odcinkami.

Oczekuje się, że w drugim sezonie drugiego sezonu pojawi się skrzyżowanie akcji „Dziwne nowe światy” i animowanego „Dolne pokłady”, ale nie wydaje się, by tym razem Cordero był w to zaangażowany, co jest wstydem, ponieważ powiedział Screen Rant byłby całkowicie na to gotowy. „To znaczy, masz na myśli to, co mam na sobie [headpiece and] golić brwi i boki głowy? … Czy założyłbym niesamowity mundur Gwiezdnej Floty? Absolutnie. Wszystkie te rzeczy bym zrobił.

Czy ten post był pomocny?