Skip to content
TV

Dlaczego Alberta z Ghosts wygląda tak znajomo

16 de grudzień de 2022
l intro 1671207360

Danielle Pinnock w Duchach

Ci, którzy jeszcze nie oglądali sitcomu CBS „Ghosts”, tracą dobrą zabawę. Remake brytyjskiej komedii o tym samym tytule, serial podąża za parą Samanthą i Jayem, którzy postanawiają naprawić wielki stary dom, który odziedziczyli, mając nadzieję, że zamienią go w łóżko i śniadanie. Problem w tym, że miejsce to jest nie tylko zaniedbane, ale także nawiedzone. Po przeżyciu doświadczenia bliskiego śmierci Samantha nagle odkrywa, że ​​widzi duchy zamieszkujące dom. Fakt, że ona widzi duchy, a Jay nie, prowadzi do wielu humorystycznych chwil, a duchy okazują się interesującą grupą.

Jest Flower, beztroski hipis, Pete Martino, sympatyczny przywódca Pinecone Trooper, który zawsze ma strzałę w szyi, oraz kapitan Isaac Higgintoot, zapomniany amerykański bohater rewolucyjny. Osobą, która zawsze wywołuje śmiech, jest Alberta Haynes, zabawna, sympatyczna postać. Za życia była artystką jazzową w czasach prohibicji. „Wspaniała śpiewaczka” – tak opisuje ją odwiedzający ją historyk. „Powiedz nam coś, czego nie wiemy!” – odpowiada, wyraźnie zadowolona.

Jej komediowe kwestie i ogólnie zabawna osobowość sprawiają, że widzowie mogą odnieść wrażenie, że jest im znajoma. Alberta jest przedstawiana przez Danielle Pinnock, która rozśmieszała ludzi na długo przed tym, jak została martwą piosenkarką jazzową. Stąd możesz ją rozpoznać.

Jest nauczycielką matematyki Sheldona Coopera

Fani „Młodego Sheldona”, spin-offu „Teorii wielkiego podrywu”, który jest kroniką początków Sheldona Coopera, z pewnością znają Danielle Pinnock. Aktor gra panią Ingram, bezczelną nauczycielkę matematyki Sheldona. Zawsze stara się po prostu wykonywać swoją pracę, a to może być trudne, gdy w grę wchodzi geniusz Sheldon, gotowy rozebrać każde równanie, które zapisze na swojej tablicy.

Podczas odcinka, w którym Sheldon przerywa zajęcia, aby uczyć się w schowku na miotły, pani Ingram i pozostali nauczyciele są zachwyceni, że odszedł. George Cooper, ojciec Sheldona, pyta panią Ingram, czy go widziała, na co ona odpowiada: „Mogłem go widzieć w bibliotece. Ale w tym momencie czasami wydaje mi się, że go widzę, kiedy jestem sam w domu. ”. Widzowie chichotali również w innym odcinku, kiedy dom obok Sheldona zostaje wystawiony na sprzedaż, a on wyrusza na poszukiwanie kupca, którego akceptuje. Obejmuje to również jego nauczycieli, a odpowiedź pani Ingram jest po prostu przezabawna: „Przepraszam… dlaczego miałbym chcieć mieszkać obok ciebie?”

Chociaż wydaje się, że pani Ingram czasami nie może znieść Sheldona, wyraża smutek z powodu jego odejścia ze szkoły i przyznaje, że będzie jej brakować konieczności nauki każdej nocy, aby nadążyć za nim.

Grała Nadine w Dollface

Danielle Pinnock w Dollface

W 2017 i 2019 roku Danielle Pinnock wystąpiła w sitcomach „Dollface” i „Workaholics”. Ci, którzy kochali wybryki przyjaciół, którzy stali się współlokatorami i współpracownikami w „Pracoholikach”, mogą pamiętać Danielle Pinnock z ostatniego odcinka serialu „Party Gawds”. Odcinek śledzi Blake’a, Adama i Andersa opłacanych przez firmę zajmującą się napojami energetycznymi za organizowanie szalejących przyjęć. Pinnock gra postać fryzjera w odcinku.

Fani „Dollface” być może pamiętają postać Pinnocka, Nadine, gościnnie w pierwszym odcinku serialu. Serial podąża za Jules, która po tym, jak została rzucona, zdaje sobie sprawę, że spędziła zbyt dużo czasu ze swoim chłopakiem podczas ich związku iw rezultacie nie ma żadnych przyjaciół. Seria szczegółowo opisuje próby pogodzenia się jej bohaterki z przyjaciółmi, bycia lepszą przyjaciółką i nauczenia się niezależności po zakończeniu pięcioletniego związku.

Nadine z Pinnocka przeprowadza krótką, ale zabawną wymianę zdań z Jules, mówiąc jej, że jej osobiste relacje „wygasły”. Kiedy Jules sięga do przodu, próbując zobaczyć ekran swojego komputera jako dowód, dodaje: „Nie dotykaj mojej posiadłości”. Pinnock faktycznie pojawił się w zwiastunie serialu, zapowiadając wesołość, która miała nadejść.

Była w A Black Lady Sketch Show

Danielle Pinnock uśmiecha się w kombinezonie

Danielle Pinnock dołączyła do obsady „A Black Lady Sketch Show” w 2021 roku, debiutując w skeczu, w którym ona i postacie grane przez Ashley Nicole Black są na parapetówce w tym samym kolorowym kombinezonie. Black’s Crystal mówi innemu gościowi na imprezie, że jej strój jest vintage, a postać grana przez Pinnocka, Halle, szybko temu zaprzecza. „Chyba nie jestem jedyny… Bliźnięta!” mówi, ku konsternacji Crystal.

Podczas gdy interakcje między parą są zabawne, szkic zwrócił uwagę na różnice w dostępnych rozmiarach odzieży. Brakuje uroczych przedmiotów dla tych, którzy potrzebują większych rozmiarów, dlatego Crystal i Halle do siebie pasują. Soya, od której pochodzi nazwa odcinka („Way to Ruin the Party, Soya”), jest niższą kobietą, która próbuje wykorzystać ten sam projekt, ale w większym rozmiarze, pokazując, jak mniejsze kobiety nie rozumieją frustracji, że przychodzi wraz z zakupami i pozostawieniem ze zmniejszoną liczbą dostępnych stylów.

Danielle Pinnock udowodniła, że ​​jest biegłym aktorem komediowym, ale ma też trochę dramatyzmu. W 2021 roku pojawiła się w thrillerze „The Undertaker’s Wife” opowiadającym o pogrążonej w żałobie parze, która wprowadza się do dawnego domu pogrzebowego. Inne niedawne dokonania to komediodramat „Tell It Like a Woman” oraz seria podcastów science-fiction „Solar”.

Czy ten post był pomocny?