Skip to content
TV

Dlaczego 90-dniowy narzeczony potrzebuje więcej par, takich jak Kenny i Armando

27 de wrzesień de 2021
850bdbc3c3786883e6413f54b54743ca72392af1

Ostrzeżenie! Poniżej znajdziesz spoilery dotyczące najnowszego odcinka 90 Day Fiancé: The Other Way, „W obliczu lęków”. Czytaj na własne ryzyko!

Kiedy 90-dniowy narzeczony: w drugą stronę pierwszy wprowadzony Kenneth „Kenny” Niedermeier oraz Armando Rubio, dołączyłem do wielu innych fanów, czekając, aż oba buty spadną. Realistyczna seria TLC znana jest z jawnie niechlujnych par, a jednak 90 dniJak dotąd pierwsza para gejów wydawała się szalenie różna od innych gwiazd. Teraz, po piątym odcinku sezonu 3, myślę, że nadszedł najwyższy czas, aby TLC i producenci serialu potraktowali priorytetowo poszukiwanie większej liczby par, takich jak Kenny i Armando.

Najlepszy dowód na poparcie tego argumentu pojawił się, gdy Armando w końcu spotkał się z ojcem po przeprowadzce Kenny’ego z Florydy do Meksyku. Armando wiedział, że jego tata miał problemy z zaakceptowaniem swojego gejowskiego stylu życia, więc przeszli od serca do serca, które zakończyły się łzami, wraz z akceptacją przez ojca jego związku z Kennym. To była chwila, która była nie tylko emocjonalna, ale wydawała się zarówno odpowiednia, jak i coś, z czym każda oglądana para może się odnosić, niezależnie od ich preferencji seksualnych.

Większość fabuł w 90-dniowy narzeczony graniczy z dziwactwem, pomimo testamentu, że widzowie są świadkami prawdziwych wydarzeń z rzeczywistego życia uczestniczących par. Tak czy inaczej, przeciętnemu widzowi łatwiej będzie odnieść się do historii Kenny’ego i Armando o poszukiwaniu akceptacji, niż trwającej wojny Jenny Slatton i Sumita Singha z rodzicami o poślubienie kobiety o 29 lat starszej od niego. Może to być również bardziej powiązane niż Ariela Weinberg i Biniyam Shibre, które niedawno zakończyły niezręczną tygodniową wizytę swojej najlepszej przyjaciółki i byłego męża.

Kenny i Armando to nie tylko dowód na to 90-dniowy narzeczony może uwydatnić zmagania zdrowych par, ale problemy tych mniej chaotycznych par mogą być równie zabawne i intrygujące, jak dysfunkcyjne związki. Obserwowanie, jak ojciec Armando zalewa się łzami i obejmuje syna, było jednym z najczulszych momentów, jakie ta franczyza dostarczyła od dłuższego czasu, do tego stopnia, że ​​prawie wydawało się, że jest to zupełnie inna seria. Bardzo mi się to podobało i myślę, że ta fabuła i inne podobne są równie cenne dla ogólnej długowieczności tej marki i jej niekończących się spin-offów.

Oczywiście rzeczywistość jest taka 90-dniowy narzeczony historie takie jak Kenny i Armando są bardzo nieliczne. Najczęściej widzowie otrzymują pary Angela Deem i Michael Ilesanmi, ponieważ widzimy, jak poruszają się w sytuacjach, które nie zawsze dotyczą tych samych problemów, z którymi boryka się wiele par. Te fabuły są czymś, co mówi 90-dniowy narzeczony na radarze publiczności głównego nurtu, aby być uczciwym, ale w miarę dojrzewania serialu, być może TLC może wykorzystać Kenny’ego i Armando jako plan dla innych rodzajów par do poszukiwania.

90-dniowy narzeczony: w drugą stronę emitowany w TLC w niedziele o 20:00 czasu wschodniego. Aby uzyskać więcej informacji na temat franczyzy, przeczytaj najnowsze plotki o rozwodzie w serii i o tym, która od dawna para może zostać zrealizowana.

Czy ten post był pomocny?