Skip to content

Data premiery, obsada i fabuła Assassin Club – co wiemy do tej pory

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632698829

Świat zabójców jest tajemniczy. Praca zabójcy kontraktowego, spowita siecią zorganizowanej przestępczości i politycznej korupcji, jest na ogół czymś, o czym ludzie wiedzą, ale nie mają z nią bezpośredniego doświadczenia. Mimo to ludzie nadal uwielbiają fantazjować o tych tajemniczych postaciach, często tworząc historie, w których stoją w centrum ważnych wydarzeń. Franczyzy, takie jak „John Wick” i serial „Bourne”, obaj doświadczyli zabójców uciekających przed organizacjami, którym kiedyś służyli.

Teraz nowe podejście do archetypu postaci jest badane w nadchodzącym filmie „Assassin Club”. Jak sama nazwa wskazuje, w centrum uwagi znajduje się więcej niż jeden wynajęty zabójca, co oznacza jeszcze więcej emocji dla fanów thrillerów akcji. Chociaż niewiele wiadomo o tym filmie ogólnie, wciąż jest wiele do omówienia w kwestii daty premiery, obsady i fabuły. Oto, co wiemy do tej pory.

Jaka jest data premiery Assassin Club?

Chociaż nie ogłoszono oficjalnej daty premiery „Assassin Club”, źródła takie jak Collider szacują, że film wejdzie do kin w 2022 roku. Wiarygodność tych szacunków jest nieznana, ponieważ nie możemy powiedzieć dokładnie, jak daleko do produkcji „Assassin”. Klub” jest. Biorąc to pod uwagę, fakt, że istnieje wystarczająca wiedza na temat obsady i fabuły, wskazuje, że filmowcy są na zaawansowanym etapie realizacji projektu. Dlatego rok 2022 jest daleki od nierozsądnych szacunków.

Jednak nawet w najlepszym przypadku nie wydaje się prawdopodobne, że „Assassin Club” zostanie wydany w pierwszej połowie przyszłego roku. O wiele bardziej wiarygodne jest to, że film ukaże się bliżej 2023 roku. Niestety, w tym względzie po prostu nie ma pewności, dopóki producenci filmu, Film Bridge International, nie ujawnią bardziej konkretnych informacji dotyczących projektu.

Do tego czasu cierpliwość będzie nazwą gry dla oczekujących kinomanów.

Kto jest w obsadzie Assassin Club?

Na szczęście wiemy więcej o obsadzie „Assassin Club” niż o dacie jej premiery. Zgodnie z Ostatecznym terminem, w filmie jest już kilku głównych członków obsady.

Gwiazdą nadchodzącego filmu jest aktor Henry Golding (najbardziej znany z roli w „Crazy Rich Asians”), który wcieli się w bohatera Morgana Gainesa, zabójcę wynajętego do zabicia sześciu tajemniczych celów. Jednak nie jest jedynym zabójcą członkiem obsady. Noomi Rapace („Prometeusz”) i Sam Neill („Jurassic Park”) grają także drugoplanowych morderców – odpowiednio Falka i Jonathana Caldwella. Jedynym ujawnionym dotąd członkiem obsady, która nie jest zabójcą, jest Daniela Melchior (Ratcatcher 2 w „The Suicide Squad”), która wcieli się w rolę dziewczyny Gainesa, Sophie.

Oczywiście to tylko rysuje powierzchnię obsady, którą mamy zobaczyć w ostatecznej wersji „Klubu zabójcy”, a fabuła zawiera co najmniej cztery inne kluczowe role do wypełnienia. Na razie jednak Film Bridge International nie ujawnił jeszcze, kim dokładnie są.

Jaka jest fabuła Assassin Club?

Jeśli serial „John Wick” nie był dla ciebie wystarczającym dowodem, życie zabójcy kontraktowego nie jest łatwe. Nigdy nie wiesz, kiedy nadszedł czas, aby spieniężyć cenę za cudzą głowę lub kiedy ktoś próbuje spieniężyć cenę za twoją. Takie jest życie zabójcy, a kolekcja rzezimieszków w „Klubie zabójcy” nie jest inna.

Opowiedziany z perspektywy utalentowanego zabójcy Morgana Gainesa (Henry Golding), „Assassin Club” skupia się na staraniach Gainesa, by wyeliminować sześć celów. Nie wiedzą jednak, że cała szóstka to także zabójcy – i wszyscy zostali wynajęci, by zabijać się nawzajem przez nieznaną drużynę. Teraz Gaines musi wyruszyć ze swoimi sześcioma celami, zanim jeden z nich będzie mógł zrobić to samo jemu lub jego dziewczynie Sophie (Daniela Melchior). Na szczęście ma pomoc swojego mentora, Jonathana Caldwella (Sam Neill), który go wspiera.

Jest jednak jeszcze jedno rozłączenie. Jednym z zabójców wynajętych przez Gainesa jest Falk (Noomi Rapace). Spośród wszystkich zabójców kontraktowych na świecie Falk jest jedynym, który może dorównać Gainesowi pod względem umiejętności. Zabij lub zgiń w tej ekscytującej założeniu akcji, a przy tak imponującym przeciwniku Gaines może nie dożyć kolejnego dnia.

Czy ten post był pomocny?