Skip to content

Data premiery Mother, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

28 de wrzesień de 2021
l intro 1632798434

Jennifer Lopez – zdaniem wielu, w tym tych z The New York Times, powinna była otrzymać nominację do Oscara za rolę w „Hustlers” z 2019 roku – dodaje kolejną wiodącą rolę filmową do swojej rosnącej listy projektów.

Variety poinformowało, że Lopez ma zagrać w nadchodzącym thrillerze Netflix zatytułowanym „Matka”, w którym zagra zabójczą zabójczynię. Film zostanie wyreżyserowany przez Niki Caro, który ostatnio kierował remake’em filmu „Mulan” Disneya w 2020 roku. Wcześniej Caro wyreżyserowała takie filmy, jak „Żona dozorcy zoo” z 2017 roku i „Niebiański rocznik” z 2009 roku. Scenariusz napisze Misha Green, showrunner serialu HBO „Lovecraft Country” i scenarzysta-reżyser nadchodzącego „Tomb Raider 2”, wraz z Andreą Berloff („Straight Outta Compton”). Lopez będzie również produkować, wraz z Elaine Goldsmith Thomas dla Nuyorican Productions.

Jeśli interesuje Cię thriller z Lopezem w roli zabójcy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co do tej pory wiemy o „Matce” – co najważniejsze, o dacie premiery, obsadzie i fabule.

Kiedy Matka zostanie wydana?

Na ten moment nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery „Matki”. Według What’s on Netflix, który powołuje się na IMDB Pro, zdjęcia do „Matki” mają rozpocząć się 4 października 2021 r. w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Od tego momentu produkcja ma potrwać około czterech miesięcy, co oznacza, że ​​zakończy się w styczniu 2022 roku. Ponieważ produkcja rozpocznie się na początku 2022 roku, możemy spodziewać się, że data premiery „Matki” trafi pod koniec 2022 roku ( najwcześniej).

Fani Jennifer Lopez z pewnością mają na co czekać w 2022 roku i później. Oprócz „Matki” aktorka ma w kolejce cztery inne filmy — „Wyjdź za mnie”, „Wesele z bronią palną”, „Matka chrzestna” i „Atlas” (przez IMDB). Jednak „Matka” jest jedyną, w której zagra wyszkoloną zabójczynię wraz z listą innych ekscytujących aktorów. Co prowadzi nas do naszego następnego tematu — mianowicie kim są koledzy z obsady Lopeza?

Kto zagra w Matce?

We wrześniu 2021 r. Variety poinformowało o rosnącej liście obsady „Matki”, informując, że aktorzy Joseph Fiennes, Omari Hardwick i Gael Garcia Bernal dołączyli do Lopeza w nadchodzącym thrillerze. Fiennes niedawno zakończył swój udział w „Opowieści podręcznej” Hulu jako Fred Waterford. Fiennes jest również znany z ról w American Horror Story, Camelot oraz z roli Williama Szekspira w Zakochanym Szekspirze z 1998 roku.

Jeśli chodzi o Hardwicka, pojawił się ostatnio w filmie Zacka Snydera „Army of the Dead” nakręconym przez Netflix oraz zagrał w dramacie Starz „Power”. Wreszcie, Garcia Bernal wystąpił ostatnio w „Starym” M. Nighta Shyamalana, a także w meksykańskim politycznym thrillerze „Tutaj na ziemi”. W latach 2014-2018 Garcia Bernal wystąpiła także w serialu Amazon „Mozart w dżungli”.

Dodatkowo do obsady dołączył Paul Raci. Raci ostatnio machał za rolę drugoplanową w „Sound of Metal” — a za tę rolę zdobył nawet nominację do Oscara. Przed „Sound of Metal” Raci występował w wielu projektach, w tym w „Goliath”, „Switched at Birth” i „ER”. Wreszcie, dopełnieniem obsady jest stosunkowo nowa Lucy Paez, która ma na swoim koncie tylko kilka zasług, w tym „Egzorcyzm Carmen Farias” z 2021 roku.

O czym będzie Matka?

Według Variety, „Matka” skupia się na „śmiertelnym zabójcy”, granym przez Lopeza, która przed laty porzuciła córkę (Paez). Zabójca następnie wychodzi z ukrycia, aby chronić swoją córkę „uciekając przed niebezpiecznymi mężczyznami”. Tych niebezpiecznych mężczyzn zagra Fiennes i Garcia Bernal, podczas gdy Raci i Hardwick – ten ostatni wcielający się w agenta FBI – będą rzekomo sojusznikami zabójcy Lopeza.

W tej chwili to krótkie streszczenie zawiera wszystkie informacje, jakie posiadamy na temat fabuły „Matki” i zaangażowanych postaci. Prawdopodobnie możemy spodziewać się, że wszystkie zadatki na dobry thriller akcji – intensywne sceny walki, chwile w biegu i tak dalej – będą jeszcze bardziej ekscytujące, gdy w centrum znajduje się kobieta, co wciąż jest dość rzadkie dla gatunek jako całość. I oczywiście przyjęcie tej roli przez niezwykle utalentowanego Lopeza prawdopodobnie sprawi, że będzie to jeszcze bardziej niezapomniane.

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o „Matce” i bądźcie czujni w tej przestrzeni, aby otrzymywać kolejne aktualizacje, gdy się pojawią.

Czy ten post był pomocny?