Skip to content
TV

Data premiery 19. sezonu Bachelorette, obsada i dramat — co wiemy do tej pory

10 de czerwiec de 2022
l intro 1654896887
Świeża grupa mężczyzn będzie walczyć o róże w nadchodzącym sezonie „The Bachelorette”. Teraz, w swoim 19. roku, spinoff „Kawalera” zazwyczaj jest kroniką dramatycznej podróży jednej kobiety, która wybiera narzeczonego spośród ponad 30 zalotników. Ale po raz pierwszy w historii franczyzy format przechodzi gruntowną przebudowę.

Gabby Windey i Rachel Recchia, finalistki sezonu Claytona Echarda „Kawaler”, obie występują w sezonie 19 po ich emocjonalnym rollercoasterze na Islandii. Byli załamani, gdy dowiedzieli się, że Clayton był fizycznie blisko z nimi dwoma, a także powiedział obojgu, że ich kocha. Potem, kiedy postanowił walczyć o Susie Evans, która wycofała się z serialu, posadził Gabby i Rachel i jednocześnie z nimi zerwał. Nastąpił wylew wsparcia dla kobiet, które przez cały ból serca nawiązały bliską przyjaźń.

W finale ujawniono, że oboje dostaną drugą szansę na romans. Gospodarz Jesse Palmer powiedział: „Pod koniec dnia, obserwując, jak oboje wspieracie się na Islandii, a także to, jak macie dziś wieczorem, to naprawdę główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się dać wam obojgu szansę. Naprawdę na to zasługujecie ten.”

W 19. sezonie „The Bachelorette” te bestie będą obok siebie, próbując ponownie znaleźć miłość. Rzućmy okiem na wszystko, co do tej pory wiemy o historycznym nadchodzącym sezonie.

Kiedy premiera 19 sezonu Bachelorette?

W przeważającej części franczyza zazwyczaj podąża za ustalonym harmonogramem. „Kawaler” nadawany jest na początku stycznia, a następnie wiosną „Kawaler” i latem „Kawaler w raju”. Jednak harmonogram przesunął się w 2020 roku w wyniku pandemii COVID-19, co oznacza, że ​​daty premier są teraz bardziej zaskoczeniem dla Bachelor Nation.

Oddalając się od swojej zwykłej majowej premiery, 19. sezon „The Bachelorette” ma trafić do stacji ABC w poniedziałek, 11 lipca, o godzinie 20:00 czasu wschodniego. Według an ogłoszenie przez sieć.

Oficjalny zwiastun sezonu pojawił się w maju, pokazując Gabby i Rachel w skoordynowanych czerwonych kwiecistych sukienkach. W czerwonym kabriolecie z napisem „BFFS” na tablicy rejestracyjnej Rachel mówi: „Wpadnij frajeru, idziemy na zakupy”, na co Gabby odpowiada: „Dla męża!”. A opis sezonu brzmi: „Po niezachwianym wspieraniu się nawzajem przez niszczycielskie podwójne rozstanie w finale 26 sezonu „Kawalera”, ulubieńcy fanów i dzikie kobiety Gabby Windey i Rachel Recchia stoją obok siebie, gdy ustawiają się wyruszyć w podróż w poszukiwaniu miłości”.

Kto jest częścią obsady 19. sezonu Bachelorette?

Jesse Palmer czerwony dywan Emmys

31-letnia Gabby i 26-letnia Rachel prowadzą swoje podwójne poszukiwanie miłości, a Jesse Palmer powraca jako gospodarz. Po tym, jak zagrał rolę „Kawalera” w piątym sezonie, w tym roku został zaproszony do gospodarza kontrowersyjnej podróży Claytona. Teraz będzie tam, gdy Gabby i Rachel poznają chłopaków. Obsada została ogłoszona 7 czerwca, z grupą 32 mężczyzn w wieku od 23 do 36 lat, którzy mogą pochwalić się szeroką gamą karier, hobby i zainteresowań.

23-letni Brandan, barman z Carlsbad w Kalifornii, głęboko kocha Disneyland, podczas gdy 36-letni Colin, dyrektor sprzedaży z Chicago w stanie Illinois, zwykł tańczyć breakdance w liceum. Jest też grupa bliźniaków z Brookfield w stanie Connecticut — 24-letni Joey i Justin Y., którzy lubią gokarty i tańczą salsę. Inni interesujący członkowie obsady to Roby, 33-letni magik z Los Angeles w Kalifornii, który według jego biografii chce mieszkać w domu, który ma sekretne pokoje. Jest też James, 25-latek z Winnetka w stanie Illinois, którego praca jest określana jako „entuzjasta klopsików”.

Chociaż w składzie nie ma pilotów, co jest karierą i pasją Rachel, jest ktoś, kto podziela zamiłowanie Gabby do psów: 36-letni Ryan, dyrektor inwestycyjny z Bostonu w stanie Massachusetts, ma nadzieję, że pewnego dnia otworzy własne schronisko dla psów. Mógł przykuć jej uwagę, biorąc pod uwagę fakt, że jej biografia brzmi: „Każdy mężczyzna podbije serce Gabby, musi mieć również miejsce w ich życiu dla jej czworonożnego przyjaciela, ponieważ ona i jej goldendoodle, Leonardo, są pakietem”.

Czy w 19. sezonie The Bachelorette będzie dramat?

Gabby Windey Bachelorette zły

Niemożliwe jest, aby odsłona serii odbyła się bez dramatu. Kiedy ponad 30 osób walczy o to, by ta sama osoba się w nich zakochała, rzeczy mają tendencję do robienia się brzydkich. Podczas gdy napięcie wśród mężczyzn z pewnością wzrośnie, wielu fanów obawia się, że „The Bachelorette” będzie miał negatywny wpływ na przyjaźń Gabby i Rachel. Co się stanie, jeśli polubią tego samego faceta?

Na Twitterze, @Barstoolfran powiedział: „Kocham Gabby i Rachel, ale nie ma mowy, żeby ta dwójka była przeciwko sobie. Każdemu facetowi zadamy to samo pytanie: „Kogo bardziej lubisz!”

Producent Mike Fleiss tajemniczo odpowiedział„Nieprawda! Zobaczysz…” W kwietniu, podczas kręcenia zdjęć, Fleiss również tweetował zdjęcie pary uśmiechającej się przy obiedzie. Zapewnił fanów: „Widzicie, żadnego dramatu… Tylko dwoje przyjaciół pomagających sobie nawzajem w znalezieniu prawdziwej miłości!”

W tym momencie nie zostało jeszcze ujawnione, jak dokładnie będzie działał sezon. Może to następować po ustawieniu MTV „Double Shot at Love z DJ Pauly D & Vinny”, w którym przyjaciele „Jersey Shore” spotykali się z tą samą grupą kobiet. Ale biorąc pod uwagę ich różne gusta, zadziałało to dobrze. Istnieje również możliwość, że Gabby i Rachel będą mieli swoich własnych zalotników. Bez względu na format, Fleiss obiecał„Ten podwójny wieczór panieński działa świetnie!!!”

Czy ten post był pomocny?