Skip to content
TV

Danielle Moné Truitt z OC chwali serial za nieromantyzowanie gliniarzy

12 de czerwiec de 2023
l intro 1686520236

Telewizja

Sierżant Ayanna Bell patrzy

Jako najdłużej emitowany serial policyjny w telewizji, „Prawo i porządek” i jego różne spin-offy, w tym „Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana”, są w centrum wielu toczących się rozmów na temat tak zwanej „copagandy” lub rozrywka, która gloryfikuje organy ścigania w potencjalnie szkodliwym stopniu. Gwiazda „Prawa i porządku: Przestępczość zorganizowana” Danielle Moné Truitt, która gra w serialu sierżant Ayannę Bell, wzięła udział w tej rozmowie w rozmowie z Fangirlish, w której mówi, że serial nie wpada w niektóre z typowych pułapek w ten teren.

Zdaniem Truitta „Przestępczość zorganizowana” udaje się w bardziej zniuansowanym przedstawieniu organów ścigania. „Myślę, że nasz program wykonał przyzwoitą robotę, pokazując, że niektórzy gliniarze są dobrzy. A są tacy, którzy nie są” – powiedział Truitt. Dodała, że ​​scenarzyści serialu dbają o to, by „nie romantyzować policji, organów ścigania. Ponieważ nie można”.

Chociaż widzowie mogą zgadzać się lub nie zgadzać z założeniami Truitt lub jej charakterystyką serialu, jest to interesujące spojrzenie na kreatywne podejście stojące za „Prawo i porządek: Przestępczość zorganizowana”.

Truitt mówi, że program skupiał się na korupcji policji i podkreśla, że ​​nie wszyscy gliniarze są bohaterami

„Żyjemy w świecie, w którym wielokrotnie widzieliśmy, że są gliniarze, którzy nie zasługują na to, by być gliniarzami i mieć taką władzę, jaką mają” – powiedziała Fangirlish Danielle Moné Truitt. Przytoczyła fabułę serialu „Brotherhood” jako jeden z przykładów dramatycznej korupcji policji i powiedziała, że ​​​​wszystko to jest częścią atmosfery współpracy na planie serialu. „Przeważnie jestem dumna z tego, jak poradziliśmy sobie z pewnymi sprawami” – powiedziała. „A jeśli pojawi się coś, z czym czuję się nieswojo, cudowną rzeczą w naszym programie i naszej produkcji jest to, że nasze głosy są słyszane. Jesteśmy w stanie porozmawiać z showrunnerem. Możemy omówić pewne rzeczy, zanim je opublikujemy w telewizji.”

Według Truitta właśnie ta otwartość na współpracę sprawia, że ​​praca z showrunnerem Seanem Jablonskim to przyjemność. „Mogę napisać do niego i powiedzieć:” Hej, miałem o to pytanie ”. Zadzwoni do mnie od razu. Lub zaplanuje, żebyśmy omówili różne rzeczy. Myślę, że to naprawdę ważne „- powiedziała.

Jeśli gliniarze w „Prawie i porządku: przestępczości zorganizowanej” wydają się nieco mniej jednowymiarowo heroiczni niż typowi gliniarze z telewizji, teraz znasz powód.

Czy ten post był pomocny?