Skip to content
TV

Dan Harmon ma nadzieję, że Donald Glover dołączy do filmu społecznościowego

8 de październik de 2022
l intro 1665200304

Donald Glover bierze udział w wydarzeniu

Minęło siedem lat od zakończenia „Społeczności” i od tego czasu fani cierpliwie czekali, aż spełni się od dawna proroctwo o „sześciu sezonach i filmie”. A ich cierpliwość została ostatecznie nagrodzona pod koniec września 2022 roku, kiedy ogłoszono, że film „Community” został podświetlony na zielono przez Peacock i Sony Pictures TV, aby był emitowany w serwisie streamingowym Peacock.

„Społeczność” skupia się wokół dziwacznej grupy studentów, którzy tworzą grupę naukową w Greendale Community College. Chociaż serial był zawsze na skraju anulowania, ponieważ nie udało mu się zdobyć publiczności głównego nurtu, zamiast tego rozwinął niesamowicie oddany kult za meta-humor i dekonstrukcję klasycznych tropów sitcomowych. Przez pięć z sześciu sezonów program był emitowany w NBC, zanim został odwołany. Sony, studio, które wyprodukowało „Community”, w końcu kupiło serię i wylądowało na Yahoo! Ekran szóstego i ostatniego sezonu (poprzez Variety).

Wraz z tym ogłoszeniem nadeszło potwierdzenie powrotu gwiazd Joel McHale (Jeff Winger), Gillian Jacobs (Britta Perry), Alison Brie (Annie Edison), Danny Pudi (Abed Nadir), Jim Rash (Dean Craig Pelton) i Ken Jeong (Ben Czang). Chociaż większość fanów była zachwycona powrotem ich ulubionej grupy badawczej (i towarzyszącej jej wydziałowi Greendale), były co najmniej trzy rażące pominięcia. Chevy Chase (Pierce Hawthorne), Yvette Nicole Brown (Shirley Bennett) i Donald Glover (Troy Barnes) nie pojawili się na liście.

Chociaż nie ma oficjalnego słowa na temat zaangażowania Chase’a, Browna czy Glovera, twórca „Społeczności” Dan Harmon, który będzie scenarzystą i producentem wykonawczym nadchodzącego filmu, wydaje się sądzić, że Glover powróci.

Harmon uważa, że ​​bez Glovera trudno byłoby zaangażować się w film

Biorąc pod uwagę, że Chevy Chase pokłócił się z Danem Harmonem i nagłą śmiercią postaci w sezonie 5, jest mało prawdopodobne, że zobaczymy ponownie Pierce’a. Według TV Guide, Yvette Nicole Brown musiała opuścić program, aby zaopiekować się swoim ojcem, więc jej postać odeszła w sezonie 6 z podobnego powodu. Donald Glover opuścił „Społeczność” w środku sezonu 5 z różnych powodów, początkowo uważany za osobisty, później wyjaśnił, że było to głównie spowodowane utratą zainteresowania i chęcią kontynuowania innych twórczych przedsięwzięć jako indywidualny (przez Vibe).

Rozmawiając z Variety, Harmon jest przekonany, że Glover powróci do swojej roli, opierając się na logice, że bez jego zaangażowania nie byłoby żadnego zobowiązania do produkcji filmu. „Myślę, że Donald nadchodzi, w oparciu o pocztę pantoflową, ale po prostu umowa nie jest oficjalna lub nie była oficjalna. Trudno byłoby naprawdę zobowiązać się do zrobienia tego bez Donalda” – powiedział Harmon.

Twierdzi również, że wszelkie potwierdzenia opierały się na prawie sfinalizowanych kontraktach w porównaniu z tymi, które nie są, co oznacza, że ​​Glover może nadal rozmawiać: „Myślę, że jeśli brakuje nazwisk na liście, to dlatego, że nazwiska, które są na liście, ich umowy są uzgodnione na tyle, że można powiedzieć, że są na liście, a każdy, kto nie jest na liście, po prostu jeszcze tak nie jest. Więc nie ma nic oficjalnego w tym, że ktokolwiek jest na liście ”- wyjaśnił Harmon.

Czy ten post był pomocny?