Skip to content
TV

Czy Titus Makin Jr. naprawdę opuszcza debiutanta?

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632770199

Zawiera spoilery do odcinka 4 sezonu „The Rookie” „Życie i śmierć”

Policyjna procedura ABC „The Rookie” skupia się na mężczyźnie w średnim wieku, Johnie Nolan (Nathan Fillion), który pomaga policji udaremnić przestępstwo i postanawia zmienić karierę, czyniąc go najstarszym nowicjuszem w departamencie policji w Los Angeles. Począwszy od pierwszego odcinka w 2018 roku, dołączył do niego młody nowicjusz Jackson West, grany przez Titusa Makina Jr. Więź między Westem i Nolanem sprawiła, że ​​nastąpił przełom w wydarzeniach, kiedy w ostatnim odcinku czwartego sezonu „Życie i śmierć, West został pokazany na nagraniu z kamery bezpieczeństwa, jak bierze kulę, próbując uratować Angelę Lopez i jej nienarodzone dziecko przed porwaniem.

Zabójstwo miało miejsce w pierwszej scenie odcinka. Gdy Angela (Alyssa Diaz) zostaje zabrana z miejsca ślubu i załadowana do furgonetki, jeden z ludzi barona narkotykowego La Fiera strzela do Jacksona w plecy i pakuje go do stojącego obok pojazdu. Pozostała część odcinka poświęcona jest uratowaniu Angeli i poszukiwaniu zabójcy Westa. Kiedy w końcu ją odzyskają, Angela ujawnia we wzruszającej końcowej scenie, że nazwała swoje dziecko po nim. To świetny sposób na rozpoczęcie sezonu, a przy tak ostatecznym zakończeniu dla ukochanej postaci, fani nie mogą przestać się zastanawiać: czy Titus Makin, Jr. naprawdę opuszcza „The Rookie” na dobre?

Oto, co wiemy o okolicznościach odejścia aktora.

Titus Makin Jr. odszedł z nieznanych powodów

Niestety, Makin, oryginalny członek obsady, nie wróci do „The Rookie”.

„Mogę powiedzieć, że Titus nie wracał do serialu” – powiedział TVLine showrunner „The Rookie” Hawley w wywiadzie z początku tego miesiąca. „Więc musieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uhonorować postać, która była przede wszystkim częścią serialu”.

Powiedział o sposobie, w jaki postać została skreślona: „To bolesne, ale tak naprawdę nie miałem wyboru. Nie wracał, a ze względu na sposób, w jaki zaplanowaliśmy sprawy z [Season 3] na koniec, nie było sposobu, aby opowiedzieć tę historię bez Jacksona… Ale naprawdę mocno skłaniamy się ku uhonorowaniu tego, że był sercem serialu i zdecydowanie miało to dla nas wpływ, że musimy sobie z tym poradzić”.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz zdać sobie sprawę, że ostatnia scena z udziałem Westa zawierała zastępcę, więc Takin nawet nie pojawił się w odcinku. TVLine poinformowała, że ​​aktor nie przeprowadza żadnych wywiadów wyjściowych, a jego media społecznościowe był uśpiony od czerwca. Tak więc jego odejście pozostaje trochę tajemnicą.

Makin, Jr. rozważał odejście wcześniej z powodu obaw o brutalność policji

Pomiędzy sezonami 2 i 3 aktor najwyraźniej przeszukał duszę w wyniku grania funkcjonariusza Black LAPD w czasie, gdy policyjne zabójstwa George’a Floyda i Breonny Taylor były szeroko badane.

„Obudziłem się pewnego ranka i oglądałem wiadomości i pomyślałem:” Nie mogę tego zrobić. Nie mogę grać gliniarza w programie i nie mówić o tym, że jestem czarnym gliną . Moja postać nie odniosła się do żadnej z tych kwestii” – powiedział Makin, Jr. Entertainment Weekly. „Miałem tę rozmowę z Alexim, naszym showrunnerem, a on był niezwykle łaskawy i całkowicie rozumiał wszystko, co mówię. Doszedłem do tego momentu, w którym pomyślałem:” Jeśli chcesz mnie napisać, grzecznie to przyjmuję. Wolałbym być rozpisany, niż ignorować rzeczywistość i nie móc opowiedzieć tej historii”.

Doprowadziło to do fabuły Westa w trzecim sezonie skupiającej się na rasizmie. Jednak może to nie wystarczyło. Być może fani dowiedzą się więcej o jego wyjściu później od samego aktora. Tymczasem „The Rookie” toczy się bez niego.

Serial jest emitowany w niedzielne wieczory o 22:00 czasu wschodniego w ABC, a nowe odcinki pojawiają się na Hulu następnego dnia.

Czy ten post był pomocny?