Skip to content

Czy Shanks ma diabelski owoc i czy coś zjadł?

15 de sierpień de 2022
Shanks

Jesteśmy na Fikcja Horyzont ustaliliśmy już, że Shanks jest jedną z najlepszych postaci z Ody Jeden kawałek seria. Rudowłosy pirat to epicki twardziel i jedna z najbardziej lubianych postaci w całej serii. Dlatego postanowiliśmy opowiedzieć Wam trochę o Shanksie, a dokładniej o jeszcze innym aspekcie jego niesamowitej historii i historii. W tym artykule powiemy ci, czy Shanks kiedykolwiek miał Diabelski Owoc i czy sam go zjadł.

Shanks faktycznie miał kontakt z Diabelskimi Owocami podczas swojego życia, o ile wiemy. Jako członek załogi Rogera obsługiwał Bara Bara no Mi, co – przez przypadek – doprowadziło do zjedzenia go przez Buggy’ego. Później jego własna załoga znalazła Gomu Gomu no Mi i chciała go sprzedać, zanim Luffy przypadkowo go zjadł. Sam Shanks nigdy nie jest Diabelskim Owocem, o ile wiadomo.

Reszta tego artykułu skupi się na Shanksie i jego historii z serii, ponieważ powiemy ci, czy miał jakieś Diabelskie Owoce i czy zjadł jakiś Diabelski Owoc w Jeden kawałek seria. Opowiadana historia jest jednocześnie dość ciekawa i dość przezabawna, więc jeśli nie znasz całej historii Jeden kawałekmusimy ostrzec, że w kolejnych akapitach pojawią się spoilery.

Czy Shanks ma diabelski owoc?

Shanks faktycznie dwukrotnie kontaktuje się z Diabelskim Owocem. Jednym z nich było to, że niósł Bara Bara no Mi znalezioną przez Piratów Rogera, a drugim, gdy jego załoga znalazła Gomu Gomu no Mi. Zobaczmy, co wydarzyło się w obu przypadkach.

Pierwsza historia zaczyna się od retrospekcji Buggy’ego, która zaczyna się od Buggy’ego i Shanksa, a następnie dwóch młodych piratów, którzy kłócą się, czy jest zimniej, na biegunie północnym, czy na biegunie południowym. Po rozdzieleniu przez Silvers Rayleigh, ich piracki statek atakuje inny statek. Buggy następnie pokonuje jednego z ludzi na statku i znajduje mapę skarbów w swojej koszuli, a on utrzymuje ją w tajemnicy.

Później, po przyjęciu, Shanks i Buggy siadają razem, a Shanks mówi mu, że zamierza zebrać własną piracką załogę. Następnie mówi Buggy’emu, że wartość Diabelskiego Owocu, który właśnie znalazł, jest ogromna. Buggy następnie opracowuje plan, aby go ukraść. Następnego dnia Buggy zjada fałszywy diabelski owoc na oczach wszystkich, ukrywając prawdziwy, ponieważ może sprzedać go za 100 000 000 jagód.

Jednak Shanks zaskakuje Buggy’ego i wkłada Diabelski Owoc do ust, aby go ukryć. Po ponownym zaskoczeniu przypadkowo połknął owoc. Buggy ze złością wrzeszczy na Shanksa. Buggy nurkuje, ale po zjedzeniu owocu nie może już pływać. Shanks zeskakuje, by go uratować.

Druga historia została pokazana w retrospekcji Luffy’ego. Młody Luffy jest w barze pełnym piratów. Shanks kpi z tego, że jest dzieckiem, ale myśli, że jest mężczyzną. Yasopp zauważa, że ​​ma dziecko w tym samym wieku co Luffy. Do baru wchodzi bandyta o imieniu Higuma, wyłamuje drzwi i zamawia sake.

Barmanka, młoda dziewczyna o imieniu Makino, mówi, że wszystko, co jej zostało, to pirackie okulary w barze. Shanks serdecznie oferuje mu butelkę, ale bandyta rozbija ją na piracie, twierdząc, że jest poszukiwany za 8 000 000 jagód. Wychodzą z baru, a wszyscy piraci zaczynają się śmiać. Luffy wpada w złość, ponieważ Shanks nie walczył z Higumą, więc w przypływie złości dostrzega fioletowy owoc w małym pudełku, Gomu Gomu no Mi, i zjada go.

Kiedy Shanks to zauważa, potrząsa Luffy’m i każe mu to wypluć, ale jest już za późno i efekty są już odczuwalne. Shanks mówi Luffy’emu, że zjadł Gomu Gomu no Mi, diabelski owoc, a teraz jest gumowatym mężczyzną i nie będzie mógł pływać. Później Luffy ma kłopoty, gdy zostaje złapany przez bandytów. Makino biegnie do burmistrza, aby wezwać pomoc, a burmistrz krzyczy na bandytów, żeby się zatrzymali.

Higuma decyduje, że zabije Luffy’ego, ponieważ go wkurzył, ale przybywa Shanks i jego załoga. Jeden z bandytów celuje pistoletem w głowę Shanksa i nakazuje mu się nie ruszać, ale z zawrotną prędkością Lucky Roux zabija bandytę. Wszyscy są w szoku, gdy Shanks wyjaśnia, że ​​w głębi serca są piratami, a nie dziećmi. Wszyscy bandyci atakują Shanksa, ale Ben Beckman uderza ich wszystkich karabinem.

Higuma przestraszony rzuca bombę dymną i ucieka. Ucieka do morza łodzią, gdzie wrzuca Luffy’ego do wody. Młody chłopak, po zjedzeniu Gomu Gomu no Mi, zaraz utonie, ponieważ nie może już pływać. Gdy bandyta śmieje się z losu Luffy’ego, za jego plecami pojawia się potwór morski i pożera go jednym kęsem. Następnie morski potwór wraca po małego chłopca, ale Shanks ratuje go przed morskim potworem i jednym spojrzeniem odpiera bestię.

Luffy zaczyna płakać, ponieważ lewe ramię Shanksa zostało zjedzone przez zwierzę. Shanks odpowiada, że ​​wszystko w porządku, o ile Luffy jest bezpieczny. Później Shanks i jego piraci pakują swój interes i są gotowi do drogi. Młody chłopak postanawia, że ​​zostanie piratem i przeżyje wielką przygodę. Shanks następnie daje Luffy’emu swój słomkowy kapelusz i każe mu go oddać, gdy stanie się wielkim piratem.

Czy Shanks zjadł diabelski owoc?

O ile wiadomo, Shanks nie jadł Diabelskiego Owocu w swoim życiu, co rodzi pytanie – jak jest tak silny? Prawdziwe umiejętności Shanksa pozostają nieznane, ponieważ nie widziano go jeszcze poważnie zaangażowanego w bitwę. Jednak jako członek Czterech Imperatorów Nowego Świata uważa się, że jego surowa siła fizyczna jest ogromna i jest znany jako jeden z czterech najpotężniejszych piratów na świecie. Shanks nie bał się Białobrodego, najsilniejszego człowieka na świecie, a nawet miał dość siły, by mu się przeciwstawić, podczas gdy niektórzy kapitanowie piratów drżeli na samo wspomnienie jego imienia.

Był w stanie pływać dziesięć lat przed tym, jak Luffy wyruszył na swoją przygodę, co oznacza, że ​​nie spożywał Diabelskich Owoców, rywalizując z Mihawkiem. Pięciu Starszych stwierdziło również, że jest on jedną z niewielu osób zdolnych do powstrzymania Marshalla D. Teacha. Jego moc musi być dość duża, ponieważ admirał Akainu walczył z wieloma ludźmi i kilkoma Warlords of the Sea w Marineford, dopóki nie dotarł do Luffy’ego, ale nie wyzwał Shanksa, gdy pojawił się Imperator.

ZWIĄZANE Z:

Czy Shanks jest najsilniejszym piratem w jednym kawałku? (i jakie są jego moce?)

Wydaje się również być doskonałym pływakiem, ponieważ dotarł do młodego Luffy’ego na środku morza, zanim Władca Wybrzeża mógł go pożreć. Według Buggy’ego Shanks był potężnym wojownikiem w młodym wieku i gdyby nie był „naiwny”, Buggy wziąłby go do swojej załogi.

Jako członek Czterech Imperatorów, Shanks jest nie tylko kluczową postacią piractwa, ale także jedną z najbardziej przerażających w Nowym Świecie: samo jego imię emanuje wielką mocą, jak udowodnił sam Buggy; jego twierdzenie, że wcześniej miał „braterską więź” z Shanksem, było jedną z wielu rzeczy, które przyniosły mu szacunek byłych skazanych w Impel Down.

Czy ten post był pomocny?