Skip to content
TV

Czy moje wielkie, bajeczne życie jest etapami?

16 de październik de 2022
l intro 1665443294

Whitney Thore uśmiecha się

Whitney Thore zawsze była bez skrupułów sobą, odkąd po raz pierwszy opublikowała w Internecie film, w którym tańczy, co doprowadziło ją do tego, że dostała własny program telewizyjny w TLC. „My Big Fat Fabulous Life” śledziło podróż Thore przez dziewięć sezonów, w tym jej profesjonalny taniec, jej związki oraz próby i triumfy życia jako kobieta plus-size.

Thore zagrała w prawie 100 odcinkach swojego programu TLC, a widzowie dosłownie oglądali wzloty i upadki jej życia. Widzieliśmy, jak raz po raz zakochuje się i odkochuje, i zmaga się z kolejką górską emocji, które towarzyszą pozytywnemu ciału i samoakceptacji. Chociaż była to niezaprzeczalnie surowa historia do obejrzenia, niektórzy fani „My Big Fat Fabulous Life” zaczęli się zastanawiać, czy serial jest tak autentyczny, jak się wydaje. W rzeczywistości niektórzy nawet pytali, czy serial jest całkowicie oskryptowaną telewizją rzeczywistości.

Thore podwaja się, że serial nie jest scenariuszem

Niektórzy fani zabrali się na Instagram Thore’a, aby zapytać, czy serial był przedstawieniem prawdziwego życia, czy też aspekty „My Big Fat Fabulous Life” zostały całkowicie napisane (poprzez Soap Dirt). Thore odpowiedział, aby wyjaśnić, że serial jest edytowany, ale nie jest scenariuszem. Zasadniczo insynuuje, że wszystko, co nakręcono na potrzeby serialu, jest prawdziwe, ale producenci mogą manipulować fabułą, aby wpłynąć na fabułę i zachęcić widzów.

Mimo że Thore podwaja, że ​​”My Big Fat Fabulous Life” jest prawdziwe, kilku fanów jest całkowicie skończonych z tym programem, ponieważ nie jest autentyczny. U/realityrosie zabrali się do Reddit, aby oświadczyć, że zamierzają zrezygnować z oglądania serialu, ponieważ wydawało się, że jest tak oskryptowane i fałszywe, a wielu innych fanów poparło post. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że Thore i producenci muszą wykonać lepszą robotę w przekazywaniu autentyczności, która przede wszystkim przyciągnęła widzów do Thore, zamiast próbować przedstawiać ją jako konkretną postać.

Czy ten post był pomocny?