Skip to content
TV

Czy Mike Wolfe subtelnie potwierdził, że sezon 24 American Pickers jest w drodze?

1 de wrzesień de 2022
l intro 1661991807

Mike Wolfe z uśmieszkiem

Historyczni „Amerykańscy zbieracze” to jeden z tych programów, które można oglądać bez końca i nigdy się nie nudzić. Jest coś fascynującego w pokazie, który zabiera widzów z całych Stanów Zjednoczonych, aby polować na wszelkiego rodzaju antyki i bibeloty z najbardziej nieprawdopodobnych miejsc. Nie wspominając już o tym, że po drodze możesz dowiedzieć się o tych obiektach, w tym o tym, do czego służyły w czasach swojej świetności i ile są warte przez te wszystkie lata. Biorąc pod uwagę, jak wiele rzeczy jest porozrzucanych po kraju, nie dziwi fakt, że „Amerykańscy zbieracze” utknęli w tym kraju tak długo.

Debiutujący na początku 2010 roku „American Pickers” osiągnął taki poziom długowieczności, jaki niewiele tytułów w świecie telewizji jest blisko osiągnięcia. Od sierpnia 2022 roku minęły aż 23 sezony i dawno temu pozostawił w kurzu 300-odcinkowy znak. Jasne, po odejściu z programu długoletniego współgospodarza, Franka Fritza, program miał problemy z utrzymaniem wysokich ocen, ale mimo to nie wykazuje oznak spowolnienia. Jego baza fanów jest wciąż ogromna, a zdecydowana większość prawdopodobnie chce zobaczyć, jak długo serial będzie nadal produkować nowe odcinki.

Na szczęście dla nich „American Pickers” Mike Wolfe mógł subtelnie potwierdzić, że sezon 24 jest rzeczywiście w drodze.

Zespół American Pickers mógł rozpocząć pracę nad sezonem 24

W poście na Instagramie z 13 sierpnia 2022 r. Mike Wolfe opublikował główną wskazówkę, że rozpoczęła się produkcja w 24. sezonie „American Pickers”. „Załoga @americanpickers jest zajęta @thirdmanpressing Wczoraj w #detroit Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co mamy z Jackiem” – napisał Wolfe, któremu towarzyszyło zdjęcie obsady i ekipy stojących przed Third Man Pressing z obok nich furgonetka z antyczną archeologią. Wielu w sekcji komentarzy szybko założyło, że kręcą sezon 24, ale w momencie pisania tego tekstu nigdzie nie można znaleźć potwierdzenia, że ​​nadchodzi kolejna partia odcinków.

Mamy nadzieję, że do końca 23. sezonu „Amerykańscy zbieracze” dowiemy się z historii o losie 24. sezonu. W końcu serial ma fanów na całym świecie, którzy chcieliby go kontynuować, a Mike Wolfe jest z nimi. W wywiadzie dla CBS News w 2020 r. wyjaśnił, że filmowanie produkcji to radość — nie tylko ze względu na przedmioty, ale także ze względu na ludzi, którzy je posiadają. Po potwierdzeniu prowadzącemu wywiad Lee Cowanowi, że to oni są źródłem jego pasji, która za tym wszystkim stoi, Wolfe mówił o umysłach kolekcjonerów i o tym, jak intrygujący okazali się przez lata jego pracy w telewizji.

Chociaż historia jeszcze nie ogłosiła 24 sezonu „American Pickers”, pasja Mike’a Wolfe’a do serialu i jego niedawny post na Instagramie są zachęcającymi znakami, że zbliża się on do końca.

Czy ten post był pomocny?