Skip to content

Czy Katakuri jest martwy czy żywy w jednym kawałku?

1 de listopad de 2022
KatakuriOP

Jeśli chodzi o złoczyńców, Charlotte Katakuri jest bez wątpienia jedną z najlepszych i najpopularniejszych Jeden kawałek złoczyńcy. Chociaż jest wrogiem Luffy’ego, ich walka była tak pełna szczerej rywalizacji, że ludzie zaczęli go szanować jako postać. To dlatego jest tak popularny wśród fanów i dlatego ludzie zastanawiają się, kiedy wróci do historii. Ale jeśli chodzi o Katakuriego, powiemy ci również, czy jest martwy, czy żywy w Jeden kawałekco ujawni również, czy w ogóle będzie mógł wrócić do fabuły, czy nie.

Walka Charlotte Katakuri i Monkey D. Luffy była jedną z najlepszych w Jeden kawałek i możemy tylko potwierdzić, że Luffy wygrał walkę, a Katakuri został ciężko ranny i pozornie martwy. Mimo to Charlotte Brûlée przyszła mu z pomocą i zajęła się jego ranami, dlatego był w stanie się obudzić i był widziany jako żywy w niektórych późniejszych rozdziałach mangi.

Pozostała część tego artykułu zawiera szczegółowy przegląd losów Charlotte Katakuri po jego epickim starciu z Monkey D. Luffy. Wiesz już, co się stało i jak to się stało, więc przedstawimy Ci tylko szczegóły, abyś znał cały kontekst. Uważaj jednak, ponieważ artykuł będzie zawierał wiele spoilerów, więc jeśli nie znasz wszystkich szczegółów, uważaj, jak podchodzisz do tekstu.

Czy Charlotte Katakuri nie żyje i co się z nim stało? Jeden kawałek?

Charlotte Katakuri jest drugim dzieckiem Big Mom, a także ministrem mąki i jednym z trzech generałów słodyczy; nagroda w wysokości 1 057 000 000 jagód wisi nad jej głową. Według Brûlée nie tylko nigdy nie został pokonany, ale nawet nigdy nie został powalony. Zimny ​​i samotny, publicznie wykazuje bardzo spokojną i wyrafinowaną postawę, podczas gdy prywatnie okazuje się tak samo chciwy bez żadnych ograniczeń jak Big Mom; mimo to ma ogromne poczucie lojalności i honoru wobec przeciwników, których uważa za godnych zasług.

Był przerażającym przeciwnikiem w świecie piratów aż do starcia z Luffym, które ostatecznie kosztowało go jego reputację, a potencjalnie nawet życie. W tym artykule przedstawimy przegląd bitwy, której zakończenie ostatecznie ujawni los Katakuriego, tj. czy nadal żyje, czy nie żyje w Jeden kawałek.

Po ich pierwszej krótkiej potyczce, Katakuri przygotowuje się do spożycia swojej codziennej przekąski ukrytej przed spojrzeniami innych w świątyni wykonanej z mochi, jednak Luffy zaskakuje go, gdy sam się objada i obaj wznawiają walkę. Katakuri wściekle traci koncentrację i nie może przewidzieć działań przeciwnika, który uderza go kilkoma atakami w Gear Fourth.

Po uspokojeniu Katakuri wznawia używanie Hakiego Obserwacyjnego, za pomocą którego udaje mu się uniknąć ciosów przeciwnika. Następnie użyj jego mocy, aby stworzyć ramiona pokryte Uzbrojeniem Haki, aby mocno uderzyć Luffy’ego. Jego przeciwnik próbuje uciec od niego, więc Katakuri go ściga, ale Słomkowy Kapelusz przypadkowo znajduje Brûlée, którego używa, aby przejść przez lustro i wydostać się z tego wymiaru.

ZWIĄZANE Z:

Luffy kontra Katakuri: kto jest silniejszy, a kto wygra?

Katakuri pozostaje więc w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, słysząc komunikaty, które ujawniają obserwacje pirata w różnych miastach archipelagu. Później widzi, jak Luffy wraca do lustrzanego świata i wznawia pojedynek, uniemożliwiając mu atak przy użyciu Hakiego Obserwacyjnego, za każdym razem rzucając wroga na ziemię pod jego ciosami. Wyczuwa jednak, że przeciwnik próbuje wykorzystać własną zdolność przewidywania przyszłości.

Później wyznaje, że Piraci Wielkiej Mamy wiedzą o planie jego załogi, aby ponownie zjednoczyć się w Cacao, gdzie obecnie znajdują się niektórzy z jego braci. Walka trwa, ale Katakuri zdaje sobie sprawę, że kontynuując w takim tempie, przeciwnik opanuje Hakiego tak samo dobrze, jak on to zrobił. W tym celu dźga go swoim trójzębem. Jednak uświadamia sobie, że Luffy nie walczy już tak jak wcześniej i nie wyjaśnia dlaczego, ponieważ miał uznać ten zaszczyt.

Po kilkukrotnym uderzeniu go, widzi, jak jego siostra Flambé próbuje go uderzyć igłą wyrzuconą z dmuchawki. W tym celu podchodzi do niej, a jego siostra wychodzi mu na spotkanie, wierząc, że chce jej podziękować, ale w tym momencie Katakuri przebija ją swoim trójzębem i po pokazaniu jej ust beszta ją za wtrącanie się w jego pojedynek, stwierdzając, że wpłynęło na jego honor jako wojownika.

W tym momencie Flambé odrzuca go, nakazując swoim podwładnym zrobienie zdjęć, aby pokazać wygląd Katakuri wszystkim mieszkańcom Krainy Toto. Jednak Katakuri i Luffy używają Haki Zdobywcy, co powoduje, że wszyscy tracą przytomność. Walka trwa nieprzerwanie, z nieustanną wymianą ciosów. Katakuri wydaje się mieć przewagę, ale za każdym razem, gdy powala przeciwnika na ziemię, wstaje.

Kiedy obaj wojownicy są bardzo zmęczeni, Słomkowy Kapelusz używa wariantu Czwartego Biegu, Snakemana. Szybkość ataków tego ostatniego sprawia, że ​​Katakuri jest w trudnej sytuacji, ponieważ zostaje uderzony kilka razy. W tym momencie generał uderza go, dramatycznie zwiększając rozmiar jego ramienia, tworząc duże igły pokryte przez Armament Haki, którym po raz pierwszy miażdży przeciwnika na ziemię, a następnie sprawia, że ​​​​kręci się w powietrzu, tylko po to, by powalić go ponownie na ziemię.

Luffy’emu udaje się jednak wstać i obaj uderzają się nawzajem, generując potężną siłę uderzenia. Po kolejnej wymianie ciosów, Katakuri powala przeciwnika na ziemię z taką siłą, że tworzy dziurę w podłodze, pozbawiając go przytomności. Jednak generał słodyczy również upada na ziemię.

Dziesięć minut później Luffy znów podnosi się na nogi, ale w tym momencie Katakuri również wstaje. Ten ostatni pyta więc wroga, czy zamierza pewnego dnia wrócić do Krainy Toto, aby pokonać Big Mom; po tym, jak Słomkowy Kapelusz potwierdza to, podkreślając swoje pragnienie zostania królem piratów, Katakuri upada do tyłu, pozostając nieprzytomnym.

ZWIĄZANE Z:

20 najsilniejszych użytkowników Haki w jednym kawałku (RANKING)

Katakuri budzi się, a Brûlée dołącza do niego i zaczyna go leczyć. Pyta go, czy celowo upadł na plecy, ale pirat nie może jej odpowiedzieć. Jego siostra wyjawia mu w ten sposób, że wie, iż wizerunek doskonałego mężczyzny, który stworzył, miał na celu wyłącznie obronę wszystkich członków jego rodziny. Następnie stwierdza, że ​​Luffy uciekł z Toto Land i że była pewna, że ​​to właśnie by go uszczęśliwiło. Ona jednak mówi dalej, że mu nie wybaczy.

Aby potwierdzić, że Kaktakuri naprawdę przeżył starcie z Luffym, możemy tylko powiedzieć, że był krótko widziany podczas Wo Country, kiedy wraz z Ovenem zaatakował Vinsmokes, którzy przybyli, by uwolnić Nijiego i Yonjiego z laboratorium na Whole Cake. Wyspa. Nie udało im się jednak, ponieważ Caesar Clown wypuścił specjalny gaz, który spowodował, że Katakuri i Oven mieli halucynacje i walczyli ze sobą. Jest również krótko widywany w Film jednoczęściowy: czerwony na koncercie Uty.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?