Skip to content

Kiedy Katakuri wróci w jednym kawałku? (& Jak)

16 de sierpień de 2022
katakuri return

Jeden kawałek zawiera długą listę sympatycznych bohaterów, a także różne postacie, które mają niejednoznaczne postawy. Katakuri stało się dość popularną postacią One Piece, ale przy tak krótkim czasie ekranowym wielu fanów zastanawia się, czy i jak Katakuri wróci Jeden kawałek.

Powrót Katakuriego nie został potwierdzony w mandze One Piece, ale jego powrót został drażniony przez personel One Piece na TikTok podczas podglądu filmu One Piece: Red. Jednakże, jeśli Katakuri wróci, nadal nie wiadomo, czy wypełni rolę złoczyńcy szukającego zemsty, czy sojusznika, który pomoże Luffy’emu podczas ostatecznej wojny.

Chociaż od wieków fani nie mieli okazji rzucić okiem na Katakuri, wiele osób zaczęło przewidywać powrót – i teoretyzując, jak dokładnie Katakuri może powrócić w Jeden kawałek później w dół. Trzymaj się, aby dowiedzieć się o Katakuri w Jeden kawałekostatni raz widzieli go fani, a także to, jak fani myślą, że mógłby wrócić na późniejszych etapach Jeden kawałek rozwój historii.

Charlotte Katakuri w jednym kawałku

W One Piece pojawiły się niezliczone zwroty akcji i interesujące łuki postaci, a jedną z najbardziej kluczowych części konfiguracji łuku Wano Country był łuk Whole Cake Island. Ten łuk przedstawił fanom One Piece Big Mom, a także jej rozszerzoną załogę Charlotte Family, zapewniając fanom przedsmak tego, do czego zdolna jest załoga Emporera.

Charlette Katakuri stoi na szczycie tej ekipy i stanowiła znaczącą przeszkodę dla Luffy’ego i Słomianych Kapeluszy. Ta postać była zdecydowanie jednym z najciekawszych i najciekawszych dodatków, które można było dodać do fabuły, głównie ze względu na fakt, że miał bardzo wysoką nagrodę i dziwny związek z samym Luffym.

Ta postać może używać wszystkich 3 rodzajów Hakiego, co czyni go naprawdę wyjątkowym w świecie One Piece, a bitwa, którą Katakuri stoczył z Luffym, była również ważnym punktem w całej fabule. Dzieje się tak, ponieważ podczas walki Luffy’ego z Katakuri obudził zdolność do korzystania z Future Sight, co oznacza, że ​​Katakuri miał wielki wpływ na rozwój walki Luffy’ego.

Czy Katakuri wróci w jednym kawałku?

Walka Katakuriego z Luffym zakończyła się ujawnieniem, że ci dwaj wojownicy mają dziwną rywalizację, ale została ona nakreślona przez pewien poziom szacunku. Jego dziwna natura i niezbyt nikczemna postawa wobec Luffy’ego sprawiły, że stał się dość wyjątkową i popularną drugorzędną postacią w One Piece – fanom nie zajęło dużo czasu, aby znów pojawił się w akcji!

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych walk jednoczęściowych wszech czasów (ranking)

Jednym z najważniejszych aspektów walki i bitew w sadze One Piece jest to, że rzadko kończy się ona śmiercią przegranego przeciwnika. Często zdarza się, że jeden z pretendentów po prostu odchodzi z obrażeniami, bez żadnych potwierdzonych zgonów, aby udowodnić zwycięstwo.

Kiedy Katakuri wróci w jednym kawałku?  (& Jak)

Tak jest w przypadku Katakuriego, ponieważ nie został śmiertelnie ranny i nie ma dowodów na to, że zginął. Chociaż nie zostało to potwierdzone, autor i twórca serii One Piece, Eiichiro Oda, wydaje się lubić pozostawianie otwartych wątków, które umożliwiają antagonistom, protagonistom lub wszystkim pośrednim niespodziewany powrót.

Katakuri powróci w jednym kawałku filmu Red

Biorąc to wszystko pod uwagę, Oda potwierdził, że 15. film One Piece przywróci niektóre postacie, w tym Rudowłosego Shanksa, wraz z wprowadzeniem Uty, jego córki. Mówi się, że Katakuri również pojawi się w filmie, co będzie pierwszym razem, gdy zobaczymy go od czasu serii Whole Cake Island.

Jednoczęściowy film czerwony mówi się, że trafi na ekrany już w sierpniu, począwszy od Japonii, a także ma na celu wprowadzenie wielu zupełnie nowych postaci. Oficjalny personel One Piece udostępnił projekt Charlotte Katakuri na koncie One Piece TikTok, jak widać poniżej:

Kiedy Katakuri wróci w jednym kawałku?  (& Jak)

Zapewnienie miejsca na powrót postaci we właściwym lub niewłaściwym momencie naprawdę otwiera świat potencjału dla przyszłych rozdziałów i odcinków, co w znacznym stopniu przyczynia się do sukcesu tej długotrwałej sagi. Ale to rodzi pytanie, jaka przyszłość One Piece może przynieść Katakuri’emu, a wielu fanów wierzy, że mógłby wrócić na ekran iw mandze.

Jak Katakuri może wrócić w jednym kawałku?

Toczy się mnóstwo dyskusji na temat roli, jaką Katakuri może pełnić, jeśli wróci – ponieważ związek między Katakuri i Luffym jest wciąż nieco niejednoznaczny. Niektórzy uważają, że byłby żądny zemsty, podczas gdy inni wierzą, że może istnieć niewypowiedziana więź między Katakuri i Luffym – coś, co tylko oni dwaj wydają się rozumieć.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych złoczyńców w jednym kawałku?

Ale wydaje się, że wszystko się zmienia, zwłaszcza po tym, jak matka Katakuri, Big Mom, połączyła siły z Kaido, aby zemścić się na Luffy’m. Biorąc pod uwagę, że Katakuri został pokonany z rąk Luffy’ego i Monkey’s Gear Four powers, ale jest dziwną postacią, na początek możemy sobie tylko wyobrazić, co myśli o zakończeniu łuku War for Wano lub jakie ma plany dotyczące One Piece bohaterowie.

Katakuri szuka zemsty na Luffy

Jedynym głównym czynnikiem jest tutaj to, że Big Mama jest wyraźnie nastawiona na szukanie zemsty na Luffy’m i Słomkowym Kapeluszu i można założyć, że Katakuri też jest na pokładzie. Byłoby zrozumiałe, że Katakuri chciałby szukać zemsty, odkąd został pokonany przez Luffy’ego, i możliwe jest, że powrót Katakuri będzie tylko rzucał kłopoty na naszych ukochanych bohaterów.

Niektórzy fani uważają, że gdyby Big Mama wyszła z wyspy bez szwanku lub przynajmniej niepokonana, z łatwością otworzyłoby to drzwi do powrotu Katakuri z podobną postawą jak wcześniej. Ale Katakuri może nie przyjść wraz z rodziną Charlotte, gdy Wielka Mama najechała Wano, co może trochę zmienić sytuację.

Katakuri zostaje sojusznikiem Luffyego

Wielu wierzy, że gdyby Katakuri niespodziewanie pojawił się na późniejszym etapie fabuły One Piece, prawdopodobnie obracałoby się to wokół bardziej złożonych sytuacji. Wielu fanów uważa nawet, że jest całkiem duża szansa, że ​​Katakuri pojawi się nie po to, by pokonać Luffy’ego, ale by działać jako swego rodzaju sojusznik, pomagając Luffy’emu i załodze.

Luffy kontra Katakuri: kto jest silniejszy, a kto wygra?

Według wielu fanów One Piece, Katakuri i Luffy mogą być sobie dłużni w dziwny sposób, tylko ze względu na sposób, w jaki walczyli ze sobą z honorem i szacunkiem. Wielu fanów wierzy nawet, że jest całkiem możliwe, że może nie pełnić tej samej antagonistycznej roli, co wcześniej. Może nie jest oficjalnym sojusznikiem, ale może być postrzegany jako coś nowego – może to sprawić, że fabuła będzie niesamowita!

Jest tak wiele sposobów, w jakie ta postać może pójść, naprawdę trudno jest określić najbardziej prawdopodobny przypadek. Poniżej znajduje się przegląd innych sytuacji, w których Katakuri może powrócić, a także jaką rolę może pełnić w przyszłości:

  • Garstka fanów wierzy również, że Katakuri może zdradzić Big Mom i przejąć kontrolę.
  • Niektórzy wierzą, że może wrócić w ostatecznej rozgrywce, tylko po to, by strzec wyspy, gdy Big Mom nie ma w pobliżu.

Biorąc to wszystko pod uwagę, biorąc pod uwagę światło, które zostało wylane na koniec honorowej i pełnej szacunku bitwy Luffy’ego i Katakuri, sprawy mogą nie być tak suche jak wcześniej. Tak czy inaczej, wszyscy jesteśmy chętni, aby zobaczyć, co potencjalnie odnowiona wersja Katakuri ma w zanadrzu dla Luffy’ego, załogi Słomkowego Kapelusza i oczekujących fanów One Piece.

Czy ten post był pomocny?