Skip to content

Czy Gojo wciąż jest zapieczętowany w więziennym królestwie i kiedy wyjdzie?

26 de wrzesień de 2022
GojoSealed

Satoru Gojō nie jest bohaterem Jujutsu Kaisen ale jest, według wszelkich standardów, najsilniejszą i najważniejszą postacią. Zasadniczo przytłoczony, Satoru Gojō jest w stanie pokonać każdego, kogo napotka, w tym – według własnego założenia – w pełni wyposażonej Sukuny (chociaż powiedział, że to go trochę zmęczy). Gojō absolutnie zasługuje na pochwałę, ponieważ jest jedną z najlepiej napisanych postaci serii. Ale pomimo wszystkich swoich mocy i umiejętności, Gojō został zapieczętowany przez Kenjaku w przerażającym Więziennym Królestwie, bez możliwości ucieczki z wnętrza. W tym artykule powiemy ci, czy nadal jest zapieczętowany i jak to wszystko się stało.

W momencie pisania tego artykułu, Satoru Gojō jest wciąż zapieczętowany w Więziennym Królestwie, jak pokazano w Akcie Incydentu w Shibuya. Podczas gdy jego sojusznicy walczą w Uboju, szukają również sposobu na odpieczętowanie Gojō, ponieważ wiedzą, że jest ich najpotężniejszym sojusznikiem. Gojō na pewno zostanie odpieczętowane w pewnym momencie historii, ale nie wiemy, kiedy to się stanie.

Ten artykuł skupi się wyłącznie na Gojō, a on zostanie zapieczętowany w Więziennym Królestwie. Dowiesz się o wszystkich okolicznościach towarzyszących temu wydarzeniu, a także o jego konsekwencjach. Ze względu na jego popularność jest całkowicie zrozumiałe, że ludzie chcą wiedzieć o losie Gojō i dlatego postanowiliśmy napisać ten artykuł dla Ciebie.

Jak Gojo został zapieczętowany w Priso Realm?

31 października w Shibuya, Satoru wchodzi pod zasłonę, która została wzniesiona nad okolicą. Gdy Satoru przepycha się przez tłum, zdaje sobie sprawę z intencji wroga i postanawia udać się na niższe poziomy. Gdy Satoru dociera do metra, spotyka Jogo, Hanami i Choso. Satoru następnie przygotowuje się do walki z trzema klątwami.

Gdy Hanami zaczyna blokować wszystkie wyjścia, Satoru mówi im, że nie jest to konieczne, ponieważ nie ma zamiaru uciekać. Klątwy następnie wprowadzają uwięzionych ludzi do metra i zaczynają atakować Satoru. Kiedy Jogo i Hanami atakują za pomocą rozszerzenia domeny na Satoru, temu ostatniemu udaje się pozbyć swojej techniki. Satoru zastanawia się, jak działa rozszerzenie domeny i jak bardzo jest teraz podatny na ich ataki.

Kiedy Jogo komentuje, że Satoru nie ucieknie, Satoru odpowiada, że ​​jest zaskoczony, ponieważ klątwy myślały, że mogą go pokonać kiepską strategią. Satoru zdejmuje opaskę z oczu i mówi, że najpierw zabije Hanamiego, ponieważ plaga zdołała ujść mu na sucho po dwukrotnej konfrontacji z nim. Gdy Satoru zbliża się do Jogo i Hanami, ci ostatni atakują Satoru.

Egzorcysta udaje się uniknąć ich ataków, a nawet udaje się oderwać ramię Jogo. Gdy Jogo odchodzi od walki, Satoru go ściga. Hanami myśli, że Satoru nie użyje swoich zaklęć i postanawia zaatakować go własnym zaklęciem, ale Jogo odradza mu to. Niestety, Satoru szybko chwyta Hanami i odrywa jego gałęzie.

Nagle Choso atakuje Satoru, ale ten z łatwością blokuje atak. Satoru następnie odkrywa, że ​​Choso jest jednym z Przeklętych Malowideł Śmierci Łona i zauważa, że ​​nie atakuje jak inne klątwy. Hanami, następnie osłabiony, zostaje zmiażdżony przez Nieskończoność Satoru przy ścianie i zostaje egzorcyzmowany.

Po tym, Satoru zauważa, że ​​ludzie zaczynają go unikać i zastanawia się, jak może zakończyć klątwy, gdy wystarczająco dużo ludzi się rozproszy. Zaznacza jednak, że nie zdoła ich wszystkich uratować. Kiedy pociąg pełen odmienionych ludzi przybywa i zaczyna atakować ludzi, Satoru zastanawia się, co myślą o tym klątwy.

ZWIĄZANE Z:

Dlaczego Gojo zakrywa oczy w Jujutsu Kaisen?

Gdy Mahito atakuje Satoru, ten robi unik, a następnie odpowiada ciosem, ale pudłuje. Kiedy więcej ludzi zostaje wysłanych do ich lokalizacji, Satoru rozprasza się, pozostawiając Mahito i Choso, aby zabijali ludzi wokół niego. Kiedy Jogo nagle atakuje, Satoru chwyta go za ramię, ale Jogo odcina go, aby uciec. Satoru następnie aktywuje swoją Ekspansję Domen na 0,2 sekundy, zamrażając wszystkich w metrze, a następnie Satoru zaczyna zabijać wszystkich zmienionych ludzi, czyli tysiąc.

Po tym Satoru zauważa na podłodze małe pudełko. Satoru zamierza odejść, ale zatrzymuje się, gdy pojawia się Suguru. Zdezorientowany pojawieniem się swojego zmarłego towarzysza, pudełko umieszczone na ziemi chwyta Satoru. Nie czując już swojej siły, Satoru myśli, że przegrał. Jednak pyta osobę przed nim, kim ona jest, a ta odpowiada, że ​​jest Suguru.

Dzięki swoim oczom Satoru demaskuje oszustwo, a osoba przed nim przyznaje się do bycia oszustem. Osoba ta mówi również, że rozpieczętuje Satoru za tysiąc lat po zrealizowaniu swojego planu. Satoru mówi jednak, że wciąż mają po swojej stronie Yutę, na co oszust odpowiada, że ​​chociaż Yuta jest potężny, nie mógł zostać „następnym Satoru Gojo”.

Czy Gojo wciąż jest zapieczętowany w więziennym królestwie i kiedy wyjdzie?

Następnie oszust żegna się z Satoru, podczas gdy on go pieczętuje. Zanim się kłania, Satoru pyta Suguru, jak długo planuje pozwolić komuś innemu przejąć jego ciało. Słysząc to, ramię Suguru nagle chwyta go za szyję. Oszusta śmieje się i mówi, że to pierwszy raz, kiedy zamieszkane ciało mu się sprzeciwiło. Następnie oszust dzwoni do Mahito i obaj omawiają, co się stało. Po wysłuchaniu ich, Satoru mówi oszustowi, aby szybko go zapieczętował, ponieważ jest zmęczony ich przedłużaniem. Oszust następnie pieczętuje Satoru na granicy Bramy Więziennej.

Po zapieczętowaniu, Satoru używa swojego zaklęcia, aby zepchnąć granicę Więziennej Bramy do ziemi, ku złości niedoszłego Suguru. Na krawędzi Satoru mówi, że schrzanił sprawę, ale potem pokłada nadzieję w swoich uczniach. Po wydarzeniach z incydentu w Shibuya, Satoru był postrzegany jako jedna z przyczyn incydentu i jako taki zostaje na stałe wygnany ze społeczeństwa jujutsu.

Usunięcie jego pieczęci jest teraz uważane za przestępstwo, a każdy, kto zdejmie pieczęć, będzie uważany za zdrajcę. Później, gdy Yuta rozmawia z Yuji, ten pierwszy ujawnia, że ​​Satoru przyjechał zobaczyć go w Afryce około września. Satoru osobiście poprosił go, aby czuwał nad pierwszym i drugim, gdyby coś mu się stało, a zwłaszcza Yuji.

Czy Gojo wciąż jest zapieczętowane? Jujutsu Kaisen? Kiedy wyjdzie?

W chwili pisania tego tekstu Satoru Gojō jest wciąż zapieczętowany w Więziennym Królestwie. Więziennego Królestwa nie można wyrwać od środka, ale sojusznicy Gojō, w tym Yuta i Itadori, pracują obecnie nad znalezieniem sposobu, aby go uwolnić. Istnieje kilka sposobów na uwolnienie kogoś z Więziennego Królestwa, ale ich poszukiwania wciąż trwają, więc nie wiemy, kiedy Gojō wyjdzie z Więziennego Królestwa, ale jesteśmy całkiem pewni, że jest – w jednym punkt – wracam do głównego wątku.

To wszystko, co wiemy o tym, że Gojō został wtedy zapieczętowany w Więziennym Królestwie. Wraz z rozwojem historii z pewnością będziemy mieli więcej informacji o Gojō, więc na pewno zaktualizujemy ten artykuł, gdy wyjdzie na jaw więcej informacji.

  • Czy Gojo wciąż jest zapieczętowany w więziennym królestwie i kiedy wyjdzie?

    Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?