Skip to content

Czy Deadpool 3 zostanie oceniony jako R i będzie dostępny w Disney+?

30 de wrzesień de 2022
DeadpoolKills 1

Odkąd doszło do fuzji Foxa i Disneya, największym pytaniem, jakie każdy ma w głowie, jest to, czy Deadpool 3 nadal się wydarzy i czy nadal będzie miał ocenę R?

Kevin Feige potwierdził, że podczas gdy Disney i Marvel Studios zazwyczaj nie tworzą filmów, które mają ocenę R, Deadpool 3 będzie specjalnym wyjątkiem. Dzieje się tak, aby trylogia Deadpool zakończyła się oceną, od której zaczęli.

W tym artykule podamy więcej szczegółów na temat historii serii Deadpool i tego, co dzieje się teraz ze statusem Deadpool 3.

Dlaczego wszyscy pytają, czy Deadpool 3 będzie oceniany jako R

Wszyscy pytają, czy Deadpool 3 będzie miał ocenę R, ponieważ seria filmów Deadpool jest najbardziej udaną serią superbohaterów z oceną R w historii. Zanim powstał oryginalny film Deadpool, pojawiło się nawet pytanie, czy istnieje rynek na filmy o superbohaterach z oceną R, biorąc pod uwagę, że filmy o superbohaterach z oceną R przed Deadpoolem, takie jak Kick-Ass lub Dredd, cieszyły się minimalnym sukcesem pomimo ich krytycznego i krytycznego konsensus fanów. Na to pytanie udzielono pełnej odpowiedzi, gdy Deadpool stał się komercyjnym i krytycznym sukcesem.

Bez Deadpoola Fox nie miałby pewności, że wypuścił Logana. Kolejny spin-off X-Men z udziałem Hugh Jackmana, który wtedy był uważany za jego ostatni hurra jako postać Logana. Podobnie jak seria Deadpool, ten film był również sukcesem krytycznym i komercyjnym. Powszechnie uznawany za najlepszy film X-Men na przestrzeni dziesięcioleci filmów X-Men.

Sukces Deadpool jako nieruchomości z oceną R został ponownie udowodniony wraz z wydaniem Deadpool 2. Zanim Deadpool 3 wszedł do produkcji, wiadomość o połączeniu Foxa i Disneya zaczęła się rozchodzić. Punktem końcowym jest to, że Fox stał się spółką zależną Disneya, przenosząc wszystkie prawa do każdego przyszłego filmu X-Men na Disneya, w tym Deadpool.

ZWIĄZANE Z:

Deadpool 3 reżyser otwiera się na temat powrotu Hugh Jackmana

W tym momencie wszyscy zadają pytanie, czy Deadpool pozostanie własnością filmową R-rated? Disney jest firmą rozrywkową odnoszącą największe sukcesy na świecie, ale jej wizerunek opiera się na byciu firmą zajmującą się rozrywką rodzinną.

Do dziś żaden film ani telewizja pod rządami House of Mouse nie jest oceniana jako R. Nawet filmy o superbohaterach pod szyldem Marvel Cinematic Universe nie mają tego wyróżnienia. Jeśli już, to sukces Marvel Cinematic Universe zależy od tego, czy nieruchomość będzie dostępna dla najszerszej możliwej grupy demograficznej. Deadpool po prostu czuje się jak zupełnie inne zwierzę. Jednak wraz z sukcesem serii Deadpool, Disney z pewnością nie pozwoli jej umrzeć.

Fuzja Disneya i Foxa miała miejsce w 2019 roku. Do dziś Deadpool 3 jeszcze się nie wydarzył. Nawet od samego początku, kiedy informacje o fuzji zaczęły się rozprzestrzeniać, największym pytaniem nie było, czy Deadpool 3 będzie oceniany jako R, ale czy Deadpool 3 w ogóle się wydarzy. Czy pod domem myszy jest to w ogóle możliwe?

Na szczęście ostatnie wiadomości potwierdzają, że Hugh Jackman powróci jako Logan do Deadpool 3, to dobry znak, że wszystko idzie do przodu.

Czy Deadpool 3 będzie oceniany jako R?

Czy Deadpool 3 zostanie oceniony jako R i będzie dostępny w Disney+?

Kevin Feige potwierdził raz na zawsze, że Deadpool 3 zachowa ocenę R z poprzednich filmów z serii, ku uldze fanów, którzy wierzą, że Deadpool nie może działać w ocenie niższej niż R. W końcu Deadpool ma być wywrotową parodią przemocy gatunku superbohaterów. Chodzi o to, aby wyśmiewać superbohaterów za pomocą slapsticku Looney Tunes, możliwe dzięki zwiększonemu współczynnikowi leczenia Deadpool. Nadmierna przemoc kosztem ciała Deadpoola, które nigdy nie umrze, jest sposobem na zrobienie tego.

ZWIĄZANE Z:

Filmy Wolverine w porządku: wszystkie 11 filmów Logan Zamówienie

Wszystkie inne nieruchomości Disneya nie mają oceny R, więc mogą być widoczne dla najszerszej grupy demograficznej. Tak więc Deadpool jest wyjątkowym wyjątkiem, dzięki czemu jest to monumentalny moment w historii Disneya.

Dzięki potwierdzeniu, że Logan Hugh Jackmana będzie zaangażowany w zdjęcie, z własnym czynnikiem leczniczym, który należy wziąć pod uwagę, oznacza to, że Deadpool i Logan mogą być wobec siebie tak brutalni, jak im się podoba. Ze względu na gwałtowną naturę Logana i metalowe pazury, on również jest postacią należącą do sceny R-rated.

Czy Deadpool 3 zostanie oceniony jako R i będzie dostępny w Disney+?

Czy Deadpool 3 zostanie pokazany w Disney+?

W tej chwili nie ma potwierdzenia, że ​​Deadpool pojawi się w Disney+. Najlepszym rozwiązaniem będzie to, że będzie pokazywany tylko w kinach. Równie niejasne jest, czy będzie on dostępny później w Disney+ w ciągu najbliższych miesięcy.

Ponieważ Deadpool 3 jest szczególnym wyjątkiem jako film Disneya z oceną R, jesteśmy na niezbadanym terytorium. Disney+ ma być rodzinnym serwisem streamingowym. Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy Disney pozwoli w ogóle na to, by Deadpool 3 był bardzo brutalny, sklasyfikowany obok innych filmów o superbohaterach, takich jak Avengers lub Spider-Man: No Way Home. Wyglądałoby to nie na miejscu.

ZWIĄZANE Z:

Nadchodzące filmy Marvela: pełna lista

Czy będą inne filmy Disneya z oceną R?

16 najbardziej kultowych złoczyńców w Deadpool

W tej chwili perspektywa posiadania innych filmów Disneya z oceną R jest bardzo mało prawdopodobna. Jednak wszystko jest możliwe. Przed 2003 rokiem nie było filmu Disneya PG-13, ale wszystko zmieniło się wraz z pierwszym filmem Disneya PG-13, Piraci z Karaibów. Piraci z Karaibów stali się hitem usypiającym. Od tego czasu w Disneyu pojawiło się wiele filmów, które są PG-13.

PG-13 to przecież terytorium Marvel Cinematic Universe. Całe przedsięwzięcie Marvela, superbohatera byłoby niemożliwe, gdyby filmy nie były PG-13, biorąc pod uwagę, że wszystkie z nich są filmami akcji, w których wiele supermocnych istot regularnie ściera się w brutalny sposób.

Więc w tej chwili Deadpool 3 jest jedynym filmem Disneya z oceną R. Jeśli Disney uzna za stosowne, aby inne filmy były oceniane pod ich sztandarem jako R ze względu na sukces Deadpool 3… To może być początek czegoś bezprecedensowego.

  • Czy Deadpool 3 zostanie oceniony jako R i będzie dostępny w Disney+?

    Jon David Garcia Jon David Garcia

    Pewnego razu Jon wylądował w ogromnym ciemnym pokoju z gigantycznym ekranem… i nigdy nie wyszedł.

Czy ten post był pomocny?