Skip to content

Ryan Reynolds właśnie ogłosił, że Deadpool 3 będzie zawierał główne spotkanie X-Men

27 de wrzesień de 2022
l intro 1664315124

Deadpool zaskoczony?

Stworzony przez pisarza Fabiana Niciezę i artystę Roba Liefelda na początku lat 90. Deadpool stał się jedną z najbardziej lubianych postaci w całym panteonie Marvela. Nawet dziesiątki lat po jego debiucie czytelnicy wciąż nie mają dość jego jednolinijek, wyłamań z czwartej ściany i zamiłowania do strzelania z broni i wymachiwania mieczami. Oczywiście jego popularność w głównym nurcie znacznie wzrosła dzięki cieszącej się ogromną popularnością serii filmów „Deadpool”, w której Ryan Reynolds występuje w roli „Merca z ustami” i której akcja rozgrywa się w nieistniejącym już „X-” wytwórni 20th Century Fox. franczyza dla mężczyzn.

Mimo że Disney skutecznie zabił sagę Fox „X-Men”, gdy kupił studio w 2019 roku, fani nie widzieli ostatniego z Reynoldsa z Wade Wilsonem. Trwają prace nad trzecią wycieczką „Deadpool”, a kiedy 6 września 2024 r. pojawi się na srebrnym ekranie, dołączy do rozległego Marvel Cinematic Universe. Stały reżyser Shawn Levy podpisał kontrakt na kierowanie trójką w 2022 roku i obiecano, że zorientowany na dorosłych, niezbyt przyjazny rodzinie ton dwóch pierwszych filmów pozostanie. Jednak to nie wszystko, czym fani muszą być podekscytowani, jeśli chodzi o „Deadpool 3.”.

Jak zapowiedział sam Ryan Reynolds, „Deadpool 3” będzie zawierał przełomowe spotkanie Foxa „X-Men”, którego fani Marvela nie będą chcieli przegapić.

Hugh Jackman powróci jako Wolverine, bub

27 września 2022 r. Ryan Reynolds zabrał się na Instagram, aby porozmawiać z masami na temat „Deadpool 3”. W filmie przeprasza za nieobecność na tegorocznej wystawie D23 Expo i wyjaśnia, że ​​wymyślanie pomysłów na film nie było łatwe. Będzie to wielki debiut Deadpool MCU, więc chce, aby był wyjątkowy, co wymagało od niego poważnych poszukiwań duszy i burzy mózgów, aby pomóc „Deadpool 3” się wyróżnić. Jednak nie ma nic poza jednym pomysłem: sprowadzenie Hugh Jackmana z powrotem do roli Wolverine’a. Jackman wchodzi i mówi, że jest na to gotowy, a my wita nas logo Deadpool z trzema śladami pazurów Wolverine.

O ile Reynolds i Jackman po prostu trolują fanów Marvela na całym świecie, wydaje się, że zobaczymy, jak ten ostatni ponownie przedstawia Wolverine’a w „Deadpool 3.”. Dla nieznajomych Jackman po raz pierwszy zagrał rolę w „X-Men” z 2000 roku, pozostając przy nim w „X2: X-Men United”, „X-Men: The Last Stand”, „X-Men Origins: Wolverine”, „Rosomak”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „X-Men: Days of Future Past”, „X-Men: Apocalypse” i wreszcie „Logan”. Po tym filmie z 2017 roku wydawał się pożegnać postać Wolverine’a na dobre, ale najwyraźniej od tego czasu zmienił zdanie i ponownie założy pazury adamantium.

Podejście Hugh Jackmana do Wolverine’a stało się legendą filmów komiksowych, dzięki czemu jego rzekomy powrót jest wystarczającym powodem, aby sprawdzić „Deadpool 3”.

Czy ten post był pomocny?