Skip to content

Czy Boruto jest gejem, hetero czy bezpłciowym?

28 de lipiec de 2022
boruto straight

Romantyczne preferencje kultowych postaci z anime i mangi zawsze były gorącym tematem i to samo można powiedzieć o nowszych postaciach, takich jak Boruto. Nie różni się niczym od takich tytułów, które kontynuują niejasne fabuły w odniesieniu do nieplatonicznych relacji, ale wielu fanów zaczęło się zastanawiać, czy Boruto może chwieje się w innym kierunku.

Boruto nie jest uważany za geja ani bezpłciowego i jest postrzegany jako hetero przez większość społeczności. Chociaż nie ma żadnych konkretnych dowodów sugerujących, że ma romantyczne zainteresowania, powszechnie uważa się, że Boruto i Sarada prawdopodobnie rozwiną romantyczny związek, gdy dojrzeją.

Chociaż debata na temat seksualności Boruto była jedną z wielu dyskusji na temat mangi i romansu, istnieje mnóstwo dowodów sugerujących, że jest on tak prosty, jak można sobie wyobrazić. Trzymaj się, gdy dyskutujemy, dlaczego dokładnie Boruto jest przedstawiany jako prosty, a także dlaczego tak wielu fanów zaczęło kwestionować jego preferencje.

Czy Boruto jest gejem?

Było wielu fanów Boruto, którzy zastanawiali się, dlaczego stał się gejem lub kiedy stał się gejem. Stało się to jeszcze bardziej powszechne w rozwoju historii po tym, jak rozdział 69 mangi zasugerował, że Mitsuki zakochał się w Boruto, mając nadzieję na coś więcej niż klasyczną przyjaźń.

Biorąc to wszystko pod uwagę, większość odpowiedzi w społeczności była w stylu „On nigdy nie był”. Mogą istnieć wskazówki, że Mitsuki jest zainteresowany Boruto, ale w rzeczywistości nie ma dowodów w samej fabule, które sugerują, że Boruto ma romantyczne skłonności do Mitsuki lub ogólnie do mężczyzn.

W rzeczywistości Boruto jest często postrzegany jako niewygodny i niezręczny, gdy Mitsuki patrzy lub zadaje dziwne pytania. Niektórzy twierdzili nawet, że może to oznaczać, że jest zaprzeczony, ale prawdę mówiąc, te same reakcje byłyby usprawiedliwione w tej samej sytuacji dla prawie każdego, kto nie był zainteresowany patrzącą osobą – niezależnie od orientacji seksualnej.

Dlaczego fani myślą, że Boruto jest gejem?

Pisarz Boruto, Ukyō Kodachi, podzielił się swoim wsparciem w odniesieniu do reprezentacji LGBTQ w fikcji, w szczególności w mandze i anime. Wypowiedział sporo szanowanych, ale kłopotliwych stwierdzeń dotyczących preferencji seksualnych postaci w Boruto, takich jak „Decyduję, czy moi bohaterowie są hetero czy geje, czy tak dalej, nawet jeśli nie jest to główny temat historii”, który został udostępniony na Twitterze.

ZWIĄZANE Z:

Czym jest Jougan w Boruto? 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

Podkreślono, że orientacje postaci w opowiadaniach, które pisze, zwykle nigdy nie są punktem centralnym i że chce uwzględnić różne orientacje tam, gdzie to możliwe i tam, gdzie uważa, że ​​ma to sens. Kontynuował w następujący sposób, z tłumaczeniami dzięki Sieć wiadomości anime:

„Kochanie kogoś jest naturalne i niekoniecznie potrzebujesz powodu, aby przedstawiać coś, co jest częścią natury. Czy nie przejmowałbyś się, gdyby ktoś powiedział Ci, żebyś nie pisał hetero, bo nie ma powodu, żeby był hetero? To by mi przeszkadzało. W końcu, nawet odkładając na bok orientację seksualną, ustalasz postacie, wymyślając szczegóły na ich temat”.

Kodachi powiedział, że często używa różnych orientacji seksualnych w utworach, które pisze. Chociaż zwykle nie dostarcza oczywistych wskazówek co do orientacji i preferencji każdej postaci – przede wszystkim dlatego, że generalnie nie wpływa to w ogóle na fabułę.

„To nie tak, że losowo decyduję o orientacji seksualnej moich postaci, jakbym rzucała kostką. Po prostu decyduję, czy moi bohaterowie są hetero czy geje, czy tak dalej, nawet jeśli nie jest to główny temat historii. Moim zdaniem sprawia, że ​​świat, który przedstawiam, wydaje się bardziej naturalny i żywy”.

Powszechnie wiadomo, że postacie w Boruto miały reprezentować następne pokolenie, które można interpretować na różne sposoby – być może bardziej zbliżone do prawdziwego świata, niż mogłoby się nam wydawać, świata kwitnącego z Pride bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Fani szybko zaczęli myśleć o potencjalnych postaciach, do których te nowe podejścia mogły zostać zastosowane podczas faz pisania – prawdopodobnie zaczynając od samego Boruto.

Czy Boruto jest bezpłciowy?

Chociaż Boruto nie przedstawia oczywistego zainteresowania miłością i romansem, niekoniecznie czyni go to bezpłciowym. Wiele postaci z anime, zwłaszcza mężczyzn, często wykazywało znacznie większe zainteresowanie przygodą, dreszczykiem emocji, bohaterstwem i jedzeniem, gdy stawiano je obok miłości i romansu – tylko po to, by skończyć z kimś oczywistym lub nieoczekiwanym, gdy dorosną.

Gdzie oglądać Naruto, Shippuden i Boruto Dubbingowane?

Wiele z tego ma sens dla ogólnego odczucia fabuły – dziecięcego, niewinnego i czystego bohatera, który jest osadzony w samej podróży. Bardzo często zdarza się, że fabuły anime i mangi przedstawiają bohaterów w podobnym świetle, ale nigdy nie wyklucza to, że te postacie mają romantyczne zainteresowania lub pełne relacje na późniejszych etapach.

ZWIĄZANE Z:

Kiedy nastąpi przeskok czasu Boruto? Oto, co wiemy

Nie uważa się, że Boruto jest bezpłciowy, ponieważ może po prostu być w wieku, w którym romans go nie interesuje. Większość fanów uważa, że ​​jest o wiele bardziej prawdopodobne, że uczucia Boruto i zdolność do opieki nad innymi rozkwitną w miłości i romansie z wiekiem.

Czy Boruto jest prosty?

Boruto uważany jest za hetero, mimo że jego preferencje niekoniecznie muszą być pokazywane w oczywisty sposób – biorąc pod uwagę jego młody wiek. Chociaż fabuła tak naprawdę nie skupia się na pączkujących romansach, było najwięcej wskazówek sugerujących, że zainteresuje się kobietami, gdy będzie gotowy do podjęcia tego rozdziału swojego życia.

Kto lubi Boruto?

Mnóstwo fanów od dłuższego czasu zastanawiało się, kogo Boruto lubi, a podstawą zawsze były drobne wskazówki w całej historii, a nie konkretne dowody. Najpopularniejszą ze wszystkich potencjalnych sympatii Boruto jest Sadara, ponieważ zdecydowana większość fanów wierzy, że ci dwaj pewnego dnia nawiążą związek, gdy dorosną i że w końcu się pobiorą.

Gdyby Boruto i Sarada mieli dziecko, jak potężne by to było?

Chociaż udowodniono, że LGBTQ zostało zbadane w sadze Boruto, nie ma dowodów na to, że sam Boruto identyfikuje się w społeczności. Wydaje się być tak prosty jak zawsze, ale to i tak nie ma znaczenia, Boruto jest tą samą uroczą postacią, którą wszyscy uwielbiamy tak czy inaczej.

Czy ten post był pomocny?