Skip to content

Czy Luffy jest gejem, hetero czy bezpłciowym?

25 de lipiec de 2022
luffy love interest

Istnieje wiele kultowych postaci z anime o niejasnych preferencjach i chociaż orientacja seksualna w żadnym wypadku nie jest sposobem na klasyfikację samych postaci, może dać lepszy wgląd w ogólne założenie. Luffy’ego Jeden kawałek jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci dotyczących seksualności, a mnóstwo fanów wciąż zastanawia się, co lub kogo pociąga ten bohater.

Wielu uważa, że ​​Luffy jest bezpłciowy Jeden kawałek fanów, ale to przede wszystkim dzięki temu, że jest „czystym sercem” z prawdziwą miłością do przygody, a nie romansu. Istnieją niejednoznaczne wskazówki wskazujące, że Luffy może być nieco zainteresowany kobietami, co oznacza, że ​​może być bezpośrednio pod swoją czystą postacią bohatera.

Chociaż rozwikłanie preferencji Luffy’ego może być trudne, w rzeczywistości wiele wskazuje na jego orientację seksualną – lub jej brak. Pozostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, czym zajmuje się Luffy, poparte teoriami społeczności i dowodami z Jeden kawałek saga.

Orientacja Luffy’ego (debata)

Zanim przejdziemy do wszystkich strzępów dowodów i opinii fanów One Piece, warto zauważyć, że seksualność Luffy’ego toczy się od lat debata. Szczerze mówiąc, wiele wątków stało się o wiele bardziej rozgrzanych niż to konieczne, a wiele wskazówek można wykorzystać na różne sposoby.

Mimo to zawęziliśmy niektóre z najbardziej prawdopodobnych argumentów, aby lepiej zrozumieć tę kultową postać anime. W rezultacie wszystkie te perspektywy należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ nie powinno to mieć wpływu na samego Luffy’ego ani na to, jak bardzo ktokolwiek kocha One Piece!

Czy Luffy jest gejem?

Duża część argumentu wynika z interakcji Luffy’ego i ogólnego stosunku do kobiet. Ale może to wynikać z kilku innych czynników (których omówimy później) i nie oznacza to konkretnie, że w rezultacie interesuje się mężczyznami. Wielu fanów twierdziło również, że Luffy może być gejem, ponieważ jest podekscytowany walką z samcami alfa.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych walk jednoczęściowych wszech czasów (ranking)

Ale jest tu wiele do rozważenia, ponieważ faceci z anime / mangi, którzy są podekscytowani walką z dużymi spoconymi mężczyznami w bitwie, nie byłoby niczym nowym – wskazówka Goku, który nie ma pojęcia, dlaczego Vegeta całuje Bulmę, ale cudem ma dzieci z Chi- Chi. Jest najmniej wskazówek, które wskazują na to, że Luffy jest gejem – jeśli w ogóle są.

Czy Luffy jest prosty?

Większość fanów One Piece wierzy, że Luffy nie jest prosty, ponieważ był w stanie patrzeć na Boa Hancock bez ubrania bez okazywania zainteresowania, jak widać poniżej dzięki One Piece Fandom:

Ale potwierdzono tylko, że nie pociąga go seksualnie kobiety w sensie fizycznym lub pożądliwym – co może oznaczać wiele rzeczy. Może to łączyć się bezpośrednio z jego naturą o czystym sercu i zdolnością widzenia poza fizyczność.

Niektórzy fani One Piece twierdzą również, że Luffy nie może być hetero, ponieważ Hancock nie był w stanie zamienić go w kamień. Mogą być jednak inne powody, takie jak fakt, że Luffy nie obiektywizuje kobiet, a kluczową kwestią jest to, że zamienia te z pożądaniem lub perwersją w kamień.

Fani One Piece mogą również twierdzić, że Luffy może być szczery, ponieważ nie reagował na Boa, ale reagował na Nami przy różnych okazjach, zarówno z Nami, jak i z podszywającą się osobą, jak widać poniżej:

Czy Luffy jest gejem, hetero czy bezpłciowym?Czy Luffy jest gejem, hetero czy bezpłciowym?

Jednak najwyraźniej zostało to obalone, ponieważ wielu fanów uważa, że ​​zareagował tylko w sposób, w jaki zareagowali wszyscy inni, na przykład Usopp. W tym samym czasie Oda najwyraźniej stwierdził, że jest hetero, a krwawienie z nosa, które Luffy dostaje widząc nagą Nami, jest zdecydowanie na stole pod względem dowodów.

Z pewnością istnieją wskazówki, że Luffy jest hetero, ale nie ma konkretnych dowodów – co jest dość zrozumiałe dla jego wieku. Mimo to, dość duża część społeczności czuje, że chociaż może wykazywać ogólny brak romantycznego zainteresowania kobietami, Luffy może zacząć wykazywać większe zainteresowanie kobietami w miarę dojrzewania i starzenia się.

Czy Luffy jest bezpłciowy?

Bezpłciowość Luffy’ego jest zdecydowanie najłatwiejsza do zrozumienia, ponieważ miałoby to sens biorąc pod uwagę wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w One Piece. Zdecydowana większość fanów One Piece uważa, że ​​Luffy jest bezpłciowy, przede wszystkim ze względu na jego charakter i osobowość – nie wspominając o jego życiowych celach i ambicjach.

Wszystkie odcinki One Piece Filler, które możesz bezpiecznie pominąć (aktualizacja 2022)

Zamiast klasycznego przedstawienia bezlitosnego, niegodziwego i okrutnego pirata, motyw Luffy’ego do bycia piratem jest wyjątkowo czysty. Decyduje się zostać piratem ze względu na czyste poczucie zachwytu, chętny do podjęcia wszelkich przygód, które mogą czekać jego i załogę Słomkowego Kapelusza – oczywiście z ostatecznym celem znalezienia One Piece.

Podąża śladami swojego bohatera z dzieciństwa, podróżując przez Grand Line, doświadczając po drodze wiru zawieruchy, prób i rozwikłania mrocznych tajemnic. Walczą z silnymi wrogami i przeżywają naprawdę ciężkie czasy, a jedyną rzeczą, która wydaje się, że Luffy przez to wszystko przechodzi, jest jego wola i pasja do eksploracji.

Dolna linia

W całej sadze One Piece nie było żadnych konkretnych dowodów na to, że Luffy interesował się miłością, romantycznymi związkami lub czymkolwiek pomiędzy. Wykazał jedynie autentyczne zainteresowanie przygodą i jedzeniem, które musi wynikać z czystego związku – sprawiedliwego, ponieważ One Piece zaczynał od dzieciństwa i trwa przez okres dojrzewania.

Luffy nie uprzedmiotawia kobiet ani mężczyzn, raczej widzi osobę w środku, co wciąż może prowadzić do niejasnej orientacji seksualnej, która może się zmienić w dowolnym momencie. Nawet jeśli potwierdzono, że Luffy identyfikuje się jako bezpłciowy, nie wyklucza to potencjalnego romantycznego związku z mężczyzną lub kobietą w przyszłości.

ZWIĄZANE Z:

20 najsilniejszych postaci kobiecych w jednym kawałku (ranking)

W wyniku wszystkiego, co widzieliśmy, Luffy był zazwyczaj uważany za jedną z niewielu bezpłciowych postaci z anime do tej pory. Biorąc to pod uwagę, zawsze będzie argument, że Luffy jest bardziej „czystego serca” niż konkretnie bezpłciowy – całkiem możliwe, że pociągają go kobiety, ale po prostu w ogóle nie jest zainteresowany tą koncepcją.

Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ​​Luffy jest mężczyzną lub kobietą, jest całkiem jasne, że ta postać jest bardziej skupiona na dobrej woli niż na romansie i związkach. Nie żeby orientacja seksualna Luffy’ego naprawdę miała znaczenie – ten bohater anime jest niesławny i od wieków jest kultowym ulubieńcem fanów w społeczności kochającej mangi/anime!

Czy ten post był pomocny?