Skip to content

Czy Asta wciąż żyje po tym, jak Lucjusz przeciął mu klatkę piersiową?

25 de sierpień de 2022
is asta still alive

Ostatni rozdział Czarna koniczyna fani trzymali się krawędzi swoich siedzeń, pozostawiając wiele pytań, czy Asta naprawdę nie żyje. Teraz, po wydaniu rozdziału 335, fani chcą dowiedzieć się, czy Asta wciąż żyje po brutalnym pocięciu przez Lucjusza w klatkę piersiową.

Asta wciąż żyje po tym, jak Lucjusz przeciął jego klatkę piersiową, tylko na początku ciężko ranny Czarna koniczyna Rozdział 335. Inni dołączają do Asty, aby kontynuować walkę, ale Asta zostaje „zdziesiątkowana” przez samą siostrę Lily. Jednak nadal nie wiadomo, czy Lily naprawdę zabiła Astę, czy też został teleportowany w inne miejsce.

Podczas gdy Asta wydawała się być w naprawdę złym stanie pod koniec roku Czarna koniczyna rozdział 334, rozdział 335 przyniósł garść zwrotów akcji dla oczekujących fanów. Pozostań w pobliżu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym, co dokładnie stało się z Astą w Czarna koniczynaa także czy Asta wciąż żyje.

Co się stało z Astą?

Akcja rajdu Spade Kingdom osiągnęła punkt kulminacyjny, gdy Asta i inni bohaterowie byli w stanie pokonać najwyższego diabła Lucifero. Na szczęście okazało się, że żadna z postaci oficjalnie nie zginęła w trakcie rozwoju łuku, ale, podobnie jak w przypadku wszystkich fabuł anime, zwycięstwa są naprawdę krótkotrwałe.

W ostatnich chwilach łuku ujawniono, że prawdziwym wrogiem ostatniego łuku będzie Lucjusz Zgratis, czwarty rodzeństwo Zgratis. Co gorsza, diabeł Lucjusza to Astaroth, diabeł, który jest w stanie dowodzić magią czasu – co naprawdę otwiera drzwi dla mnóstwa nowych możliwości.

Asta zostaje pocięta w klatce piersiowej

Lucjusz ma niesamowite moce, łącząc moce czasu i magii duszy, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego – oprócz posiadania zarówno diabelskich, jak i anielskich mocy, co czyni go naprawdę trudnym do pokonania. Od wydarzeń z ostatniego rozdziału Asta była widziana samotnie walczącą z Lucjuszem, gdy pobliscy widzowie uciekali – z wyjątkiem Noelle i Mimozy.

ZWIĄZANE Z:

25 najsilniejszych rodzajów magii w Czarnej Koniczynie (Ranking)

Asta wydawał się być w naprawdę złym stanie z powodu rany klatki piersiowej, którą otrzymał od Lucjusza, ale wielu fanów wierzyło, że nawet tak brutalny cios nie wystarczy, aby go pokonać. Ponieważ Siostra Lily została wzięta jako zakładniczka, Asta miałaby naprawdę trudności z dotrzymaniem kroku Lucjuszowi – Noelle i Mimosa mogłyby dołączyć do walki lub potencjalnie pomóc mu w inny sposób.

Black Clover pozostawił fanów na jednym klifie, zanim Yūki Tabata zrobił sobie dłuższą przerwę, by pracować nad ostatnim łukiem serii. Prawie każdy fan Black Clover był obciążony ostatnimi wydarzeniami rozdziału, zastanawiając się, czy Asta w jakiś sposób zginęła w wyniku ataku, jak widać na poniższym filmie autorstwa Mag światła:

Dla Lucjusza Asta była prawdopodobnie największym problemem w jego planie „pokoju na świecie”, co spowodowało, że uwolnił swoje magiczne moce duszy, nadając mu anielską formę. Najważniejszą rzeczą, która zaskoczyła Asta, było to, że Lucjusz zabrał siostrę Lily i kontrolował ją – Asta nie mogła ani zaatakować Lucjusza, ani uratować Lily.

W łamiącym serce momencie jej dusza przemienia się w demona (opisanego jako prawdziwa postać ludzkości) i nakazuje Aście umrzeć w imię pokoju i zbawienia na świecie. Zmusza to Asta do zaatakowania pojedynczego ataku – głębokiego cięcia w klatce piersiowej Lucjusza, podczas gdy powiedziano mu, że jego dusza jest delikatna.

Czy Asta wciąż żyje w czarnej koniczynie?

Asta jest prawdopodobnie jednym z najbardziej odpornych bohaterów, którzy kiedykolwiek zaszczycili społeczność anime, zmierzywszy się z tak wieloma trudnymi przeciwnikami. Proste cięcie w klatkę piersiową nigdy nie powinno wystarczyć do pokonania go raz na zawsze – co oznacza, że ​​musi być w tym coś więcej, niż na pierwszy rzut oka.

ZWIĄZANE Z:

Zamówienie na zegarek Black Clover: w tym film (aktualizacja 2022)

Surowe skany rozdziału 335 Black Clover zostały opublikowane 24 sierpnia w najnowszym numerze Weekly Shonen Jump, podczas gdy wersja przetłumaczona na język angielski ma się ukazać około 27 sierpnia. Oficjalna angielska wersja Back Cover rozdział 335 ma ukazać się 29 sierpnia, ale dostaliśmy kilka ciekawych zapowiedzi z przecieków surowej wersji.

Czy Asta wciąż żyje po tym, jak Lucjusz przeciął mu klatkę piersiową?

Opierając się na wczesnych przeciekach, Asta zaczyna jako ciężko ranna w początkowej scenie rozdziału 335, jak widać powyżej dzięki fanom na Świergot, ponieważ Lucjusz informuje go, że zostało mu tylko kilka minut życia i że powinien po prostu odpocząć. Jednak Asta odpowiada „jeszcze nie”, argumentując, że za wszelką cenę uratuje Lily.

Czy Asta wciąż żyje po tym, jak Lucjusz przeciął mu klatkę piersiową?

Noelle i inni spieszą na pomoc Aście, ale zostają zatrzymani przez Przestrzenną Dominację Many Siostry Lily. Podczas gdy fani myśleli, że rozdział 335 będzie odpowiedzią na to pytanie, pytanie zostało ponownie postawione tylko dlatego, że Asta została „zdziesiątkowana” przez samą siostrę Lily, jak widać powyżej dzięki fanom na Reddit.

Ale na razie wielu fanów twierdzi, że Asta może nadal żyć. Możliwe, że kawałek prawdziwej Lily wciąż jakoś żyje i że Lily teleportowała Asta gdzie indziej, zamiast go zabić.

Czarna Koniczyna Rozdział 335 Spoilery

Oficjalny tytuł rozdziału 335 Czarnej Koniczyny nie został jeszcze ujawniony (chociaż podobno został zatytułowany „Odcięcie”), ale surowe skany dały fanom kilka przebłysków. Poniżej kilka innych interesujących spoilerów do rozdziału 335 Czarnej Koniczyny po upadku Asty:

  • Lucjusz ujawnił swój przyszły plan pokoju na świecie, a także sposób, w jaki zamierza się do tego zabrać, i jest chętny do kontynuowania teraz, gdy jego największy problem nie wchodzi w rachubę.
  • Noelle i Mimosa są teraz zmuszone do wskoczenia i kontynuowania walki po upadku Asty, ale ich magia zostaje w jakiś sposób zatrzymana przez atak Siostry Lily. Noelle próbuje nawet użyć swojej formy Wody, ale ta znika. Fani teoretyzują, że może to być magia Belzebuba, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.
  • Wygląda na to, że Lucjusz jest na dobrej drodze do stworzenia potężnego oddziału poprzez przekształcenie ludzi w paladynów, z których Siostra Lily była pierwszą.
  • Lucjusz najwyraźniej użył swojej magii duszy na Belzebubie, co skutecznie postawiłoby wszystkie diabły w Zaświatach na jego łaskę.
  • Kapitan Yami powraca, w końcu dociera na miejsce. Yami i William udaje się rozpoznać Lucjusza – ale nie do końca.

Podczas gdy fani Czarnej Koniczyny utkną, musząc uwierzyć, że Asta zniknęła na dobre, istnieje również szansa, że ​​chwilowo zniknie z obrazu, albo nieprzytomny, w innym królestwie, albo niezdolny do walki. Jeśli naprawdę nie żyje, może istnieć kilka sposobów na powrót z grobu. Ponieważ teraz w grę wchodzi magia czasu, istnieje szansa, że ​​Asta może jakoś niespodziewanie powrócić.

Czy ten post był pomocny?