Skip to content

Crunchyroll przejmuje Hell’s Paradise, The Ancient Magus’ Bride S2 i więcej na 2023 rok

20 de listopad de 2022
Crunchyroll Acquires Hells Paradise The Ancient Magus Bride S2 and More for 2023

Crunchyroll, światowy lider w dostarczaniu najwyższej jakości anime widzom na całym świecie, ogłosił dziś kilka ekscytujących przejęć podczas panelu branżowego w Anime NYC, w tym długo oczekiwany Piekielny raj, Oblubienica starożytnego maga sezon 2i więcej.

Od uznanego studia anime MAPPA, które jest najbardziej znane z Człowiek z piłą łańcuchową, JUJUTSU KAISENoraz Ostatni sezon Atak Tytanów, Piekielny raj podąża za Gabimaru, shinobi znanym wcześniej jako najsilniejszy w Iwagakure, który jest teraz skazańcem z celi śmierci, któremu powiedziano, że zostanie uniewinniony i uwolniony, jeśli uda mu się sprowadzić Eliksir Życia z wyspy, o której mówi się, że jest buddyjską czysta kraina Sukhavati. Seria oparta jest na przebojowej mandze Jump Comics Shueishy o tym samym tytule, napisanej i zilustrowanej przez Yuji Kaku. Udostępniono zwiastun ujawniający więcej przerażającego i fantastycznego świata, który pojawi się w Crunchyroll w 2023 roku. Producentka Nozomi Ishii udostępniła również powitalne wideo fanom podczas panelu.

Historia bestii i ludzkiej dziewczyny zaczyna się od nowa! Od debiutu w 2017 roku długo wyczekiwany drugi sezon Oblubienica starożytnego maga ostatecznie pojawi się w kwietniu 2023 r. na Crunchyroll. Studio Kafka rozpocznie sezon 2 po pierwszym sezonie WIT Studio opartym na popularnej serii, która sprzedała się w ponad 10 milionach egzemplarzy, napisana i zilustrowana przez Kore Yamazaki. Zwiastun zwiastuna zapowiadał jego epicki powrót, a także specjalny film powitalny od reżysera Kauzakiego Terasawy.

W Yuri to moja praca!, Hime zostaje wciągnięty w pracę w dziwnej kawiarni, w której kelnerki udają uczennice żeńskiej szkoły z internatem. Jest dziwnie zachwycona swoim partnerem Mitsuki, który jest dla niej taki miły przy klientach. Jest tylko jeden problem… Mitsuki naprawdę jej nie znosi! Zaadaptowany z mangi napisanej i zilustrowanej przez Mimana, angielski zwiastun z napisami został zawarty w ogłoszeniu podczas panelu dotyczącego wydania wiosennego 2023 roku na Crunchyroll ze studia Passione.

Zainspirowany porywającą romantyczną mangą fantasy o tym samym tytule, napisaną i zilustrowaną przez Miyuki Tonogaya, Lodziarz i jego fajna koleżanka pojawi się na Crunchyroll w styczniu 2023 roku ze studia Zero-G. Krótki zwiastun przedstawia miejsce pracy, w którym śnieżnobiały romans rozpętuje się jak burza śnieżna z Himuro, potomkiem współczesnych yuki-onn i początkującym pracownikiem biurowym. Ilekroć jego tajemne romantyczne uczucia do jego wyjątkowego, ale miłego współpracownika Fuyutsukiego nasilają się, czasami kończy się to zamrażaniem otaczających go osób.

ZWIĄZANE Z:

20 mrocznych romansów anime, które pozostawią cię we łzach

Pojawi się w Crunchyroll w kwietniu 2023 r., Zagraj w Dead Mount Death będzie zawierał a starcie na wieki, gdy legendarny bohater zmierzy się z trupim bogiem nekromantą, ale kiedy opadnie kurz, coś jest nie tak. W ostatnich chwilach ich epickiej konfrontacji ostatni gambit boga trupów był zupełnie nieoczekiwany… magia reinkarnacji! Zwiastun serialu opartego na mandze o tym samym tytule, napisanej przez Ryohgo Naritę i zilustrowanej przez Shintę Fujimoto, przedstawia fantazję o reinkarnacji noir od studia Geek Toys i reżysera Manabu Ono (Sword Art Online). Uczestnicy mogli również zobaczyć filmy z komentarzami Inori Minase i Yumy Uchidy.

Oryginalna seria anime pojawi się w Crunchrollu w 2023 roku, AYAKA podąża za Yukito Yanagi, sierotą, który pewnego dnia spotyka ekscentrycznego ucznia swojego ojca. Dziwny mężczyzna zabiera go do miejsca urodzenia na Ayakajima… które wkrótce grozi zawaleniem. Historia została napisana przez firmę GoRA, znaną ze swoich oryginalnych serii anime ka zwiastun zawiera animację od Studio Blanc.

W końcu, Oszczędność 80 000 sztuk złota w innym świecie na emeryturę ogłoszono, że pojawi się na Crunchyroll w styczniu 2023 r. z zwiastunem. Od studia anime Felix Film i opartej na popularnym serialu z ponad 120 milionami wyświetleń na stronie z powieściami internetowymi Shosetsuka ni Narou, historia opowiada o Mitsuha, która pewnego dnia, martwiąc się o to, jak przeżyje, otrzymuje „World Jumping ” tajemniczej istoty, która pozwala jej przemieszczać się między „tym światem” a „isekai”. Teraz, gdy ma tę umiejętność, wymyśla plan na przyszłość, w którym oszczędza 1 miliard jenów w każdym świecie, co daje łącznie 2 miliardy jenów (80 000 złotych monet)!

  • Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milaković

    Hrvoje Milakovic jest współwłaścicielem Fiction Horizon i wielkim kinomaniakiem. Poza tym lubi czytać komiksy, grać w gry i kolekcjonować figurki. Występował między innymi w LifeWire, Yahoo i IMDb.

Czy ten post był pomocny?