Skip to content

Crunchyroll właśnie opublikował niesamowite wieści dla fanów Demon Slayer

26 de wrzesień de 2021
l intro 1632620929

Gorączka „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba” trwa z dzikim oddaniem w Japonii i za granicą. Nieruchomość rozpoczęła się w 2016 roku jako manga Shōnen Jump autorstwa Koyoharu Gotouge i rozszerzyła się na gry wideo, anime, filmy, a nawet wystawę sztuki. W 2020 roku film „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train” przewyższył „Spirited Away” Hayao Miyazakiego jako najszybszy film w japońskiej historii, który zarobił 10 miliardów jenów, według The Japan Times. I to było podczas pandemii COVID-19, co powinno powiedzieć, jak oddana jest fanom.

„Demon Slayer” opowiada o Tanjiro Kamado, nastolatku, który poświęca swoje życie zabijaniu demonów po tym, jak jego rodzina została zabita, a jego siostra sama została przemieniona w demona. Anime zadebiutowało w Japonii w 2019 roku, a pierwszy sezon miał 26 odcinków, a następnie film trafił do kin. Seria pojawiła się w Ameryce w 2020 roku, najpierw na Blu-Ray, a następnie została odebrana przez kilka serwisów streamingowych. Teraz Crunchyroll — jedna z premierowych platform streamingowych anime — zapowiedziała nie jedną, ale dwie części, które pojawią się na streamerze jeszcze w tym roku.

W tym roku nadchodzą dwa nowe sezony Demon Slayer

Pierwszy sezon, który pojawi się w Crunchyroll, będzie seryjną wersją bijącego rekordy filmu. „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc” będzie zawierał film ponownie zmontowany na sześć odcinków z nową muzyką „oraz nigdy wcześniej nie widziany odcinek 1, w którym Kyojuro Rengoku podejmuje nową misję w drodze do Pociąg Mugen”, za Crunchyroll. Rozpocznie się nadawanie na streamie 10 października.

W grudniu Boże Narodzenie nadchodzi wcześnie, ponieważ „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc” pojawia się na początku miesiąca. Nowa godzinna oferta specjalna będzie wyemitowana zaraz po zakończeniu finału „Mugen Train Arc”. Stamtąd zobaczymy, jak Tanjiro i jego kumple rozpoczynają „zupełnie nową misję w Yoshiwara Entertainment District, gdzie zmierzą się z demonem Daki (Wyższa szóstka), którego głosu użyczył Miyuki Sawashiro”. Swashiro jest seiyuu stojącym za takimi postaciami jak Sinon w „Sword Art Online” i Mint w „Galaxy Angel”. Jest także japońskim głosem Elizabeth w „Bioshock: Infinite”. „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc” rozpocznie się na Crunchyroll 5 grudnia.

Czy ten post był pomocny?