Skip to content
TV

Criminal Minds: fani ewolucji mają nadzieję na występ Matthew Graya Gublera po ostatniej wzmiance o Reidzie

20 de styczeń de 2023
l intro 1674241638

Dr Spencer Reid z Criminal Minds uśmiecha się

„Criminal Minds: Evolution” może zapewniać długoletnim fanom „Criminal Minds” mnóstwo zabawnych i nostalgicznych treści, w których można zatopić zęby, ale mimo to w odrodzonym programie brakuje bardzo ważnego elementu z oryginalnej serii. Dr Spencer Reid grany przez Matthew Graya Gublera, główny członek Behaviour Analysis Unit i postać z „Zabójczych umysłów”, którą fani uważają za najlepiej rozwiniętą, niestety nigdzie nie można znaleźć w sequelu.

Chociaż „Criminal Minds: Evolution” potwierdził nieobecność Reida i nawet poświęcił trochę czasu, aby wyjaśnić, co robi w tym momencie we wszechświecie — jest na swoim własnym, tajemniczym, ściśle tajnym zadaniu — nie oznacza to, że fani nie Dotkliwie odczułem nieobecność tej postaci podczas tego nowego rozdziału dla zespołu. Jednak pewna wzmianka o Reidzie w jednym z ostatnich odcinków serialu sprawiła, że ​​fani zaczęli mieć nadzieję, że postać prawdopodobnie dostanie epizod w jednej z nadchodzących części.

Reid jest na wyciągnięcie ręki

Sezon 1, odcinek 7 „Criminal Minds: Evolution”, zatytułowany „Co nas nie zabije…” przedstawia zespół BAU w dość trudnej sytuacji. Wciąż ścigając morderczego Sicariusa (Zach Gilford), zespół napotyka poważną przeszkodę, gdy sprawa zostaje oficjalnie zamknięta przez Prokuratora Generalnego. Niepewny, jak najlepiej posunąć się naprzód, Rossi (Joe Mantegna) sugeruje, aby zespół zadzwonił do doktora Reida po pomoc.

Chociaż zespół nie zadzwonił do Reida, sama wzmianka o tej postaci wystarczyła, by wielu fanów walczyło o epizod. „Wspomnieli o REID” @reidstheory tweetował. „TAK. ROSSI POWINIENEŚ ZADZWONIĆ DO REIDA. ŁATWO ROZWIĄŻE SPRAWĘ”. Fakt, że Reid został ponownie wspomniany, dał niektórym fanom większą pewność, że ulubiony lekarz fanów w końcu się pojawi. „Maaaybe w sezonie 2, mogą go odzyskać???? PROSZĘ????” @ryuu_311 tweetował.

Szanse na pojawienie się Reida w już potwierdzonym sezonie 2 „Criminal Minds: Evolution” wyglądają całkiem solidnie. W wywiadzie dla TV Insider showrunnerka Erica Messer potwierdziła, że ​​nieobecność Matthew Graya Gublera była spowodowana jego zaangażowaniem w inne projekty, ale mają nadzieję, że przywrócą go na pokład. Drażniła również, że zadanie Reida będzie miało wpływ na przyszłość serialu, więc wydaje się, że fani mają duże szanse zobaczyć długo oczekiwany powrót lekarza, na którego liczyli.

Czy ten post był pomocny?