Skip to content
TV

Conan O’Brien: 11 zabawnych filmów i programów telewizyjnych przez gospodarza talk show

26 de wrzesień de 2021
b99feb660bc364883ad1a16f356ab91655c2b835

Smutno było zobaczyć, jak Conan O’Brien kończy swój 28-letni występ w telewizji późno w nocy, planując cotygodniowe programy telewizyjne w HBO Max. Z drugiej strony, dodatkowy czas daje 58-letniemu, czterokrotnemu zdobywcy nagrody Emmy i podcastowi więcej czasu na doskonalenie swoich umiejętności aktorskich, które prezentował wcześniej w kilku filmach, programach telewizyjnych, a nawet grach wideo (mianowicie Halo 4 oraz Śmierć Strand, żeby wymienić tylko kilka). Oczywiście gra się w wielu z tych występów, jak na 30 skał, Biuro, Członek rodziny, a także jego debiut aktorski, który był jednocześnie jego pierwszą animowaną rolą głosową.

Bart Simpson i Conan O'Brien o Simpsonach

Simpsonowie (Conan O’Brien)

Jednym z najwcześniejszych koncertów Conana O’Briena było pisanie dla Simpsonowie, co sprawia, że ​​jego występ w długim serialu animowanym (zaledwie rok po przejęciu władzy) Późna noc na NBC) tym bardziej wyjątkowym. W odcinku 5 sezonu, w którym Bart (Nancy Cartwright) staje się sławny, wypowiadając „Nie zrobiłem tego” w programie Krusty the Clown, trafia na miejsce jako gość Conana i przygotowuje się do tego, studiując kilka inteligentnych, anegdotycznych informacji. Jednak wszystko, co Conan chce usłyszeć, to słynna kwestia Barta.

Conan O'Brien na Futurama

Futurama (Conan O’Brien)

Wiele lat później Conan O’Brien ponownie połączy siły z Simpsonowie współtwórca Matt Groening przy swoim drugim najpopularniejszym serialu animowanym, Futurama, na kolejny występ wokalny jako on sam. Jednak, zgodnie z tradycją w komedii z 31. setu Century, tylko głowa O’Briena (i głowa Maxa Weinberga) pojawiają się w tym świątecznym odcinku sezonu 2, ponieważ, jak wyjaśnia Benderowi podczas zestawu w Catskill’s Lodge, przegrał jego „dziwacznie długie nogi w wojnie 2012 roku”.

Conan O'Brien i Andy Richter o Andy Richter kontroluje wszechświat

Andy Richter kontroluje wszechświat (Freddy Pickering)

Jedna z pierwszych współpracy Conana O’Briena z Andym Richterem po odejściu jego pomocnika Późna noc (przed powrotem do Conana Dzisiejszy pokaz i TBS stints) był w drugim sezonie własnego sitcomu komika, Andy Richter kontroluje wszechświat. W jednym ze swoich rzadkich występów w telewizji jako ktoś inny niż on sam gospodarz talk-show nakręca szaleńca, by zagrać przesadnie narcystycznego Freddy’ego Pickeringa – bogatego spadkobiercę firmy Andy’ego, który sprawia, że ​​praca staje się koszmarem dla swoich kolegów i kusi Andy’ego przesadnym luksusem. życie na stanowisku menedżera.

Tracy Morgan i Conan O'Brien na 30 Rock

30 Skała (Conan O’Brien)

Zanim Conan O’Brien napisał dla Simpsonowiepisał (a nawet pojawił się w kilku szkicach) dla Sobotnia noc na żywo, co sprawia, że ​​jego dwie sceny są włączone 30 skał – parodia zakulisowych wybryków An SNL-stylowy pokaz z udziałem i stworzony przez an SNL ałun – tym bardziej wyjątkowy. Oba jego występy (a za każdym razem, gdy jest nawet wspomniany w bezczelnym sitcomie NBC) odnoszą się do powtarzającego się żartu sugerującego, że postać O’Briena i Tiny Fey, Liz Lemon, była kiedyś romantycznie zaangażowana.

Will Ferrell i Conan O'Brien w Bewitched

Zaczarowany (Conan O’Brien)

Conan O’Brien również wystąpił jako on sam obok innego ukochanego byłego Sobotnia noc na żywo członek obsady w Oczarowany – komedia z 2005 roku o zhańbionym aktorze (Will Ferrell), który nieświadomie obsadza prawdziwą wiedźmę (Nicole Kidman) jako swoją żonę w ponownym uruchomieniu magicznego sitcomu z lat 60. Przestraszony dowiadując się, że zakochał się w prawdziwej czarodziejce, postaci Ferrella, Jacku Wyatt, później śni, że pojawia się na Późna noc całkowicie naga (widziana z monitora w zielonym pokoju), ku przerażonemu zaskoczeniu O’Briena.

Conan O'Brien w biurze

Biuro (Conan O’Brien)

Pojawia się również w tym Oczarowany Scena jako meta wcielająca się w postać Wujka Artura to Steve Carell, którego lepiej znana rola z Biuro Obsada, Michael Scott, raz przegapił okazję do spotkania Conana O’Briena podczas wizyty w Rockefeller Center w 2. sezonie. Michael ściga kogoś, kogo błędnie zakłada, że ​​to Tina Fey, tylko po to, by dowiedzieć się od ekipy dokumentalnej, że O’Brien był szedł w prawo obok kamer w tym właśnie momencie.

Dyskretny epizod Conana O'Briena Jak poznałem twoją matkę

Jak poznałem twoją matkę (patron baru)

Conan O’Brien nakręcił także epizod w sitcomie „mrugnij i nie przegap” Jak poznałem twoją matkę w odcinku 7 sezonu „No Pressure” jako przypadkowy facet w pubie MacLarena. Gospodarz wspomniał wcześniej, kiedy HIMYM członek obsady, Neil Patrick Harris, był w swoim programie TBS, że wygrał rolę w serialu na benefisie charytatywnym i wybrał niewymieniony w napisach występ w tle zamiast szansy na formalną interakcję z głównymi bohaterami. Z perspektywy czasu jest to o wiele zabawniejsze.

Conan O'Brien jako Człowiek-Zagadka w filmie LEGO Batman Movie

Film LEGO Batman (Zagadka)

Mogłeś też nie zauważyć, kiedy Conan O’Brien użyczył swojego głosu… Film LEGO o Batmanie w 2017 roku. Robi całkiem dobrą robotę, zmieniając swój głos (i śmiejąc się) w szczególnie głupkowaty sposób, aby zagrać jednego z bardziej enigmatycznych (i rudowłosych) złoczyńców Batmana, Człowieka-zagadkę. Nie była to jednak jedyna wizyta O’Briena w Gotham City.

Conan O'Brien jako David Endochrine w Batman: Powrót Mrocznego Rycerza, część 2

Batman: Powrót Mrocznego Rycerza, część 2 (David Endochrine)

Przed wypowiedzeniem The Ridder w Film LEGO o Batmanie i wyraża się w grze wideo LEGO Batman 3: Poza Gotham, w 2013 roku Conan O’Brien użyczył głosu postaci w drugiej połowie animowanej adaptacji Batman: Powrót Mrocznego Rycerza to nie mogło być dla niego bardziej idealne: prowadzący późny talk show. Mimo że Frank Miller najwyraźniej wzorował się na Davidzie Endochrine (który popełnia błąd, zapraszając do swojego programu pozornie zreformowanego Jokera) na wzór Davida Lettermana w jego oryginalnej powieści graficznej z 1986 roku, fajnie jest zobaczyć jego Późna noc następca pełni rolę.

Conan O'Brien jako Glaxxon 5000 w Mitchells vs the Machines

Mitchells kontra maszyny (Glaxxon 5000)

Conan O’Brien musiał grać bardziej po stronie nikczemności w oryginalnej komedii Netflix Mitchellowie kontra Maszyny, w którym daje jeden ze swoich ostatnich występów wokalnych jako Glaxxon 5000 w 2021 roku. Dobrze ubrany robot jest bardzo przystojnym (choć złowieszczym) gospodarzem informacyjnego filmu, który widzi tytułowa rodzina, gdy nieświadomie wsiadają do jednej z wielu rakiet, które zamierzają wyeliminować ludzi z powierzchni Ziemi.

Conan O'Brien w Sharktopus vs. Pteracuda

Sharktopus vs. Pteracuda (Conan O’Brien)

Uważam, że absolutnie najlepsze zachowaliśmy na koniec na naszej liście zabawnych scen Conana O’Briena z jego słynną rolą w Sharktopus kontra Pteracuda – film tygodnia Syfy B z 2014 roku. Na początku wydaje się, że gospodarz gra jakiegoś losowego, bogatego, noszonego w ascot dupka, dopóki jego radość z plaży nie zostanie przerwana przez niektórych siatkarzy, których następnie beszta, używając swojego prawdziwego nazwiska i odnosząc się do siebie jako ikony. Jego tyradę przerywa Sharktopus, który wbija swoją mackę w pośladki O’Briena i wysuwa mu usta, po czym odrywa mu głowę, którą następnie siatkarze używają do zakończenia gry.

Jako niektórzy, którzy wiernie śledzą wszystkie nadchodzące programy telewizyjne Conana O’Briena, naprawdę mam nadzieję, że nie widzieliśmy ostatniego aktora w karierze gospodarza talk-show, niezależnie od tego, czy gra jakąś ekscentryczną postać w filmach o Batmanie, czy w jakiejś ekscentrycznej wersji o sobie w telewizji.

Czy ten post był pomocny?