Skip to content
TV

Colin Farrell z Thirteen Lives mówi nam, kiedy rozpoczynają się zdjęcia do serialu Penguin HBO Max – na wyłączność

11 de sierpień de 2022
l intro 1660249652

Colin Farrell grający pingwina

Wydaje się, że Colin Farrell jest wszędzie na ekranie w 2022 roku. Zagrał żałobnego ojca próbującego uratować umierającego robota swojej rodziny w „After Yang” i bohaterskiego nurka jaskiniowego Johna Volanthena w „Trzynaście żyć”. Tej jesieni ponownie spotyka się ze scenarzystą-reżyserem Martinem McDonaghem i współgwiazdą Brendanem Gleesonem z „In Bruges” w „The Banshees of Inisherin”. Jednak rola Farrella, którą większość ludzi widziała w tym roku, jest tą, w której jest najmniej rozpoznawalny: pod ekstremalną ilością protetycznego makijażu jako nikczemny gangster Oswald Cobblepot/The Penguin w „Batman”.

Pingwin Farrella był drugorzędnym antagonistą w trzygodzinnej epopei o superbohaterach Matta Reevesa, ale ukradł serial za każdym razem, gdy był na ekranie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Pingwin dostanie swój własny serial spin-off na HBO Max. Looper miał okazję porozmawiać z Farrellem w ramach wywiadu prasowego dla „Trzynastu żyć” (teraz transmitowanego na Prime Video) i opowiedział nam plan, kiedy rozpocznie się filmowanie serii Penguin.

Mam nadzieję, że Pingwin zostanie sfilmowany następnej zimy

Chociaż Colin Farrell nie znał konkretnej daty, mówi, że słyszał, że zdjęcia do serialu mają rozpocząć się w styczniu lub lutym 2023 roku. Powiedział nam, że przeczytał scenariusz pilotażowy, który opisał jako „tak dobry. smaczny.” Mówiąc o stanie produkcji, wyraził pewne ostrzeżenie, że sprawy mogą nie pójść zgodnie z planem, mówiąc: „Nigdy nie wiadomo o tym, dopóki nie staniesz przed kamerą, a oni powiedzą „Akcja”.

Ta ostrożność wydaje się szczególnie uzasadniona w świetle wstrząsów, jakie zaszły w HBO Max. Warner Bros. Discovery wyłączyło „Batgirl”, film HBO Max, który już zakończył zdjęcia, a dyrektor generalny David Zaslav obiecał zarówno cięcia wydatków, jak i plany restrukturyzacji dla nieruchomości DC, los drogiego serialu DC HBO Max, który wciąż jest w pre-produkcji czuje się szczególnie w powietrzu. Miejmy nadzieję, że widzowie nadal będą mogli cieszyć się tym „smacznym” spin-offem, ale nic nie jest pewne.

„Trzynaście żyć” jest teraz transmitowane w Prime Video.

Czy ten post był pomocny?