Skip to content
TV

Cole Hauser z Yellowstone łagodzi obawy fanów dotyczące losu Ripa w serialu

8 de listopad de 2022
l intro 1667876313

Cole Hauser na imprezie w Hollywood

Rip Wheeler zdołał wydostać się ze swoich zadrapań w trakcie „Yellowstone”. Lojalny ranczer został nawet zastrzelony podczas ratowania swojej przyszłej żony Beth (Kelly Reilly) w drugim sezonie serialu Paramount Network, ale nawet kule nie są w stanie powstrzymać jedynej osoby najbardziej lojalnej wobec Johna Duttona (Kevin Costner) i Dutton Ranch, która jest nie krew.

„Yellowstone” szybko zyskał reputację utrzymując publiczność na nogach po tym, jak zabili Lee Duttona (Dave Annable) w odcinku pilotażowym. Fani przez lata spekulowali na temat losu Ripa, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę ilość sytuacji życiowych lub śmierci, w jakich wydaje się, że mężczyzna się znalazł. Program opierał się na tych obawach dotyczących ulubionej przez fanów postaci z postem na Instagramie przed „Yellowstone”. Piąty sezon, który pokazał razem Ripa i Beth. Podpis do krótkiego klipu brzmiał: „Święcimy Rip Wheeler dzisiaj i zawsze. PS: przygotujcie się, fani #YellowstoneTV. Nadchodzi coś wielkiego”.

Obietnica dużego rozwoju fabuły idąca w parze z filmem z Ripem tylko podsyciła obawy fanów, że Ranczo Dutton może stracić jedną ze swoich najważniejszych postaci. Aktor Rip Wheeler, Cole Hauser, odniósł się do spekulacji, promując nowy sezon, a fani będą chcieli usłyszeć, co ma do powiedzenia.

Nawet mama Cole’a Hausera martwi się o los Ripa Wheelera

Cole Hauser ujawnił, że jego własna mama informowała go na bieżąco o niektórych teoriach dotyczących losu Ripa Wheelera, ale aktor odłożył obawy fanów do łóżka.

„Moja mama powiedziała mi o kilku z nich, a ja powiedziałem: „Mamo, ja zabijam. Nie martw się” – powiedział Hauser Today. Biorąc to pod uwagę, ostateczna decyzja należy do współtwórcy Taylora Sheridana, który wciąż znajduje czas na pracę zarówno za, jak i przed kamerą przy „Yellowstone”, podczas gdy kieruje także kilkoma innymi programami dla Paramount, w tym „Burmistrzem”. of Kingstown” i Sylwestra Stallone „Króla Tulsy”.

Według Hausera, może on śmiało powiedzieć, że Rip przetrwa krótkoterminowo. „Myślę, że wszystko w porządku. Na razie” – powiedział aktor.

W osobnym wywiadzie promującym „Yellowstone” Hauser potwierdził również, że piąty sezon nie oznacza końca popularnego serialu, pomimo coraz większego obciążenia Sheridana. W rzeczywistości, Hauser wygłosił swoje komentarze podczas premierowego wydarzenia piątego sezonu, a dyrektor sieci ujawnił, że Sheridan pomija wydarzenie, ponieważ ciężko pracuje nad pisaniem następnego sezonu (na People).

Czy ten post był pomocny?