Skip to content
TV

Cole Hauser jest podekscytowany, że fani zobaczą więcej przeszłości Beth i Rip w 5 sezonie Yellowstone

12 de listopad de 2022
l intro 1668229299

Cole Hauser uśmiechnięty

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery piątego sezonu „Yellowstone” wytwórni Paramount Network, a oczekiwanie na powrót ukochanego serialu western nie mogło być większe. Sądząc po zwiastunie nowego sezonu, współtwórca Taylor Sheridan i jego zespół są gotowi dostarczyć kolejną pasującą serię odcinków, w których występują twardzi kowboje, podejrzani deweloperzy gruntów, a nawet bardziej podejrzani politycy. Ponieważ John Dutton (Kevin Costner) ma dołączyć do grona tych polityków, zostając nowym gubernatorem Montany, można się założyć, że czasy staną się niezwykle trudne dla każdego, kto będzie mu się przeciwstawiać lub ukraść upragnione ziemie jego rodziny.

Na horyzoncie nie chodzi tylko o pięści i pozowanie macho, ponieważ powrót Yellowstone oznacza również, że fani będą mieli okazję zapoznać się z ulubioną parą serialu, Beth Dutton i Rip Wheelerem, granymi przez Kelly Reilly i Cole’a. Hausera. W finale sezonu 4 duet zawiązał węzeł na jednym z najśmieszniejszych ślubów zacofanych w historii telewizji. Ta doniosła okazja nastąpiła po tym, jak większość sezonu spędzili na wstrzymywaniu się w swoim, czasem burzliwym, związku.

Jak widzowie dowiedzieli się z retrospekcji, ten związek zaczął się, gdy para była zaledwie nastolatkami. A według Cole’a Hausera fani „Yellowstone” zobaczą nieco więcej rozkwitającego romansu nastolatków w sezonie 5.

W nadchodzącym sezonie pojawi się więcej retrospekcji do nastoletnich lat pary władzy

Fani „Yellowstone” wiedzą oczywiście, że sprawy bardzo się skomplikowały, bardzo szybko dla Beth Dutton i Ripa Wheelera, gdy byli nastolatkami. W rzeczywistości ich namiętności w tamtym czasie zaowocowały — z pomocą zaskakująco chybionego telefonu od brata Beth, Jamiego Duttona — zmieniający życie sposób działania młodej kobiety. Mimo to krótkie spojrzenie na wczesne dni Beth i Ripa naprawdę uderzyło w legiony fanów „Yellowstone” zakochanych w ognistym, ale czułym związku.

Screen Rant rzeczywiście pochwalił scenę retrospekcji podczas ostatniego wywiadu z Cole Hauserem. Prowadzący wywiad powiedział, jak bardzo podobała im się nowa retrospekcja sezonu 5, która podobno zawiera jedną z pierwszych randek Beth i Ripa. Okazuje się, że Hauserowi podobają się te retrospekcje tak samo jak każdy. „Nie wiem, jak czuje się publiczność” – powiedział aktor. „Ale kocham i myślę, że Kelly [Reilly] zgodzi się, pomysł cofnięcia się w przeszłość i zobaczenia, co sprawiło, że dotarli tam, gdzie są, i komfort, jaki mają razem.

Hauser przyznał, że w nowym sezonie „Yellowstone” może pojawić się więcej retrospekcji. „Jest tego więcej” – powiedział aktor. „I uwielbiam to Taylor [Sheridan] Co więcej, Hauser uważa, że ​​fanom serialu bardzo spodobają się nadchodzące retrospekcje. fanem „Yellowstone”, naprawdę powinieneś być podekscytowany, widząc więcej młodych Beth i Rip zakochujących się w sobie do szaleństwa.

Czy ten post był pomocny?