Skip to content

Cokolwiek się stało z PhoneSoap po Shark Tank?

6 de grudzień de 2022
l intro 1670308668

Lori Greiner uśmiecha się

Produkty pojawiają się i znikają. Taka jest natura udanego reality show, takiego jak „Shark Tank”. Według The Hustle seria ABC, w której początkujący przedsiębiorcy proszą inwestorów o sfinansowanie ich produktów, zawierała prawie 500 transakcji dotyczących produktów codziennego użytku w ciągu pierwszych 10 sezonów. Jednym z produktów, który interesuje fanów serialu, jest produkt do dezynfekcji telefonów PhoneSoap.

Kuzyni Wesley LaPorte i Dan Barnes pojawili się w serialu w sezonie 6, odcinku 16, w styczniu 2015 r., Prosząc Rekiny o zainwestowanie 300 000 $ za 7,5% udziałów w ich firmie. Zainspirowani raportem, według którego telefon komórkowy jest 18 razy bardziej brudny niż toaleta publiczna, stworzyli „łóżko do opalania dla [your] telefon”, jak nazwał to Robert Herjavec, który dezynfekowałby twoje urządzenie za pomocą światła ultrafioletowego. Herjavec i Barbara Corcoran zrezygnowali niemal natychmiast. Mark Cuban sprzeciwił się odpowiedzi kuzynów, że konsumenci nie powinni używać jednorazowych chusteczek nasączonych alkoholem, ponieważ mogą uszkodzić telefon , ale zmienił zdanie, gdy dowiedział się, że podbijają rynek szpitalny. Kubańczyk zaoferował pieniądze za 20% udziałów, jeśli sprzedadzą go komercyjnie i skrócą czas sanitacji do jednej minuty zamiast pięciu. Na szczęście Lori Greiner wkroczyła z 300 000 $ za 15%, aby mogła sprzedawać jednostki w QVC. Poproszona o spotkanie w środku, Greiner zaoferował 10%, jeśli od razu powiedzą tak.

Ale to było w 2015 roku i od tego czasu wiele się zmieniło. Zobaczmy, jak radzi sobie PhoneSoap.

PhoneSoap rozszerzył swoją linię produktów

Rok po tym odcinku z 2015 roku „Shark Tank” nakręcił kontynuację na PhoneSoap w ich odcinku sezonu 7 wyemitowanym w maju 2016 r. Oferta Lori Greiner, by „sprzedać setki tysięcy dolarów” w mgnieniu oka, była niska. „W ciągu pięciu miesięcy poprzedzających „Shark Tank” osiągnęliśmy sprzedaż w wysokości 537 000 dolarów” — wyjaśnili kuzyni w odcinku. „Minął nieco ponad rok, a my zarobiliśmy 4,9 miliona dolarów”. Rozszerzyli swoją działalność w Provo w stanie Utah, zatrudniając 12 pracowników, i dodali wersję swojego produktu również na tablety.

Teraz, w 2022 roku, serwis PhoneSoap twierdzi, że jego produkty można znaleźć w różnych miejscach. „Znajdziesz rozwiązania PhoneSoap walczące w dobrej walce w domach, szkołach, szpitalach, siłowniach, restauracjach i niezliczonych innych kryjówkach zarazków” – czytamy na stronie. Według ZoomInfo ich firma zatrudnia obecnie 90 pracowników i przynosi 24 miliony dolarów przychodów. Ulepszyli swój oryginalny środek do dezynfekcji telefonów komórkowych za pomocą PhoneSoap 3, dostępnego w wielu kolorach, w tym barwinek, orchidea, woda i złoto. Rozwijali się również wraz z rynkiem i dodali więcej produktów, w tym PhoneSoap Pro, większy środek do dezynfekcji telefonu, który jest szybszy (również w ładnych kolorach) oraz HomeSoap, który może odkażać wiele rzeczy, w tym tablety, słuchawki, piloty, i więcej.

Firma ma również oczyszczacz powietrza o nazwie AirSoap oraz wersje PhoneSoap, które są bezprzewodowe i przyjazne w podróży. Do tego mnóstwo akcesoriów ułatwiających i przyspieszających ładowanie i dezynfekcję telefonu. Publikacje takie jak Popular Mechanics, Vogue i Business Insider wyśpiewują swoje pochwały, a sezon prezentów jest tuż za rogiem. Wydaje się, że Wesley LaPorte i Dan Barnes mają się dobrze.

Czy ten post był pomocny?