Skip to content

Cokolwiek się stało Pocztówka w biegu po Shark Tank?

26 de sierpień de 2022
l intro 1661539961

Robert Herjavec uśmiechnięta twarz

Chociaż cel końcowy praktycznie każdego uczestnika w reality show ABC „Shark Tank” jest taki sam — zapewnienie inwestycji od członka jego panelu Sharks — rozmiary firm, które posiadają, mogą się drastycznie różnić. Podczas gdy niektórzy konkurenci „Shark Tank” wciąż są w trakcie realizacji swoich pomysłów, inni mają już dobrze prosperujące firmy, co oznacza, że ​​po prostu szukają gotówki, aby przenieść swoje przedsięwzięcie na wyższy poziom.

W związku z tym wiele najdroższych transakcji w historii „Shark Tank” dotyczy firm, które już odniosły pewien sukces przed pojawieniem się w serialu. Na przykład właściciel PolarPro, Jeff Overall, już rozszerzył linię produktów swojej firmy z jednej flagowej oferty do łącznie 12 przed swoim odcinkiem „Shark Tank”. To powiedziawszy, dotychczasowy sukces nie zawsze przekłada się na trwały wzrost, o czym świadczą takie firmy, jak marka odzieżowa SkinnyShirt. Chociaż firma poczyniła pewne postępy w swojej branży przed „Shark Tank”, zniknęła kilka lat po swoim wielkim telewizyjnym występie.

Postcard on the Run, który pojawił się w sezonie 5, odcinku 1 w 2013 roku, to kolejny przykład firmy, która odniosła pewien sukces przed startem w „Shark Tank”. W rzeczywistości, dzięki sile rozmachu, właściciel Postcard on the Run Josh Brooks odszedł z obietnicą 4 milionów dolarów od Roberta Herjaveca. Teoretycznie więc firma była przygotowana do dalszego rozwoju dzięki dużej wygranej na antenie.

Postcard on the Run został zamknięty kilka lat po pojawieniu się w Shark Tank

Na wiele lat przed odcinkiem „Shark Tank”, Postcard on the Run — aplikacja mobilna, która wysyła prawdziwe pocztówki utworzone z obrazów na telefonach użytkowników — zapewniła inwestycję aktorki i piosenkarki Seleny Gomez. W 2011 roku wyjaśniła TNW, jak zainteresowała się aplikacją. „Pewnego dnia odkryłem Postcard on the Run w moim autobusie wycieczkowym i po prostu zacząłem się nim bawić, a teraz mam obsesję. Ułatwia mi to kontakt z przyjaciółmi i rodziną w osobisty sposób i dzielenie się wszystko, co dzieje się w moim życiu – bez względu na to, gdzie i jak bardzo jestem zajęta” – powiedziała. W rzeczywistości Gomez pojawił się nawet w „Shark Tank” u boku założyciela Josha Brooksa.

Jednak podczas gdy publiczne zaangażowanie Gomeza w firmę mogło pomóc w utrzymaniu jej pierwszych kilku lat istnienia, Postcard on the Run ostatecznie zakończył działalność w 2015 roku, mniej więcej dwa lata po pojawieniu się w „Shark Tank. strona — jej ostatni post, 1 października 2015 r. brzmiał: „Od 1 października 2015 r. – zamykamy usługę Pocztówka w biegu” i informujemy klientów, że nie przyjmuje już nowych zamówień.

Pocztówka na temat początkowego rozmachu Biegu, w tym inwestycje Gomeza i Herjaveca, nie wystarczyły, aby utrzymać firmę na powierzchni na dłuższą metę.

Czy ten post był pomocny?