Skip to content

Cokolwiek się stało z Jamiem i Candiciem z programu MTV Catfish?

2 de styczeń de 2023
l intro 1672272109

Sum Candic Palmer wygląda smutno

W 2016 roku gospodarze „Catfish”, Nev Schulman i Max Joseph, mieli dość wyjątkową sytuację oszustwa z małżeństwem wojskowym Candic i Jamiem Palmerami. W sezonie 5, odcinku 16, Candic kontaktuje się z reality show MTV, aby uzyskać pomoc w wyjaśnieniu Jamiemu jej niedawnego ataku emocjonalnego oszustwa. Pomimo tego, że jest z nim od siedmiu lat i ma małą córkę, 27-letnia mieszkanka McConnellsburga w Pensylwanii nie jest w stanie połączyć się z mężem na poziomie emocjonalnym.

Dlatego Candic zwierza się Titusowi, mężczyźnie, który zainteresował się nią za pośrednictwem strony internetowej. Rozmowa przeszła od zapytania o przedmiot, który sprzedawała, do Titusa, który stał się jej głównym powiernikiem. Jednak Candic czuje się winna z powodu swoich interakcji i wzywa „Catfish”, aby pomógł jej się przyznać. Chce też dowiedzieć się więcej o Tytusie, z którym nigdy nie rozmawiała przez telefon.

Schulman i Joseph kopią i znajdują interesujące wyniki. W aplikacji detalicznej Titus używa zdjęć przypadkowego mężczyzny z Sacramento. Jeśli chodzi o jego nazwę użytkownika, Titus to Spencer D. Po ujawnieniu tego Candicowi kojarzy ją ze Spencerem Duncanem, żołnierzem, który zginął w Afganistanie.

Okazuje się, że Tytus jest jej mężem, który chciał sprawdzić jej wierność. Kiedy stało się jasne, że Candic nie będzie oszukiwał fizycznie, planował zrezygnować z podstępu. Jednak zaczęła otwierać się na swojego nowego przyjaciela, jak nigdy przed nim, zwłaszcza w odniesieniu do traumatycznego dzieciństwa. W końcu para godzi się, a Jamie obiecuje, że będzie lepszym słuchaczem. Po dwumiesięcznej obserwacji nadal są razem i rozważają terapię dla par. Joseph mówi: „Chciałbym, żeby wszystkie historie kończyły się szczęśliwie”.

Jednak czy Candic i Jamie rzeczywiście mieli szczęśliwe zakończenie?

Candic i Jamie nadal są razem dzięki Catfishowi

Ci, którzy kibicują małżeństwu Candica i Jamiego, będą zachwyceni, wiedząc, że w rzeczywistości nadal będą razem w 2022 roku. Na stronie Candic na Facebooku jej zdjęcie profilowe to słodkie zdjęcie jej, Jamiego i ich córki uśmiechających się podczas pleneru sesja zdjęciowa. Jej zdjęcie na okładkę przedstawia parę całującą się, podczas gdy ich córka radośnie pozuje przed nimi. W ciągu ostatniego roku opublikowała kilka zdjęć z mężem, w tym spacer po lesie w czerwcu i selfie w przytuleniu w lutym. Jamie jest również obecny w Candic’s strona na Twitterze.

Nie tylko wydaje się, że sprawy układają się dobrze dla Palmersów. Nie zapominają również o dynamicznym duecie, który pomógł im ożywić ich małżeństwo. W wywiadzie dla DC News Now Candic powiedział: „Nie jestem pewien, czy to wszystko by wyszło, gdybyśmy nie mieli Neva i Maxa do pomocy. Nie jestem pewien, czy byłbym w stanie podtrzymać mój koniec lub czy byłby w stanie dać mi znać.

Wyraziła swój smutek w 2018 roku, kiedy Max Joseph zdecydował się opuścić „Catfish”, aby rozpocząć karierę filmową. W odpowiedzi na jego ogłoszenie Candic tweetował, „Nieeeee! Był moim ulubionym”. Mimo to Joseph i Nev Schulman byli w stanie pomóc Candic rozpoznać coś, co całkowicie zmieniło jej małżeństwo na lepsze. Powiedziała DC News Now: „… największą lekcją w całym programie jest to, że mój mąż chciał i był w stanie komunikować się w sposób, o którym myślałem, że nie może”.

Historia Palmerów posłużyła nawet jako inspiracja dla innych walczących par, które przekazywały Candicowi swoje własne podobne doświadczenia. W rzeczywistości na Reddit u / oakparkmall nazwał swój odcinek „Catfish” najsłodszą i najbardziej romantyczną częścią.

Czy ten post był pomocny?