Skip to content

„Co robimy w cieniu”: Parisa Fakhri ponownie w sezonie 4

1 de lipiec de 2022
Fakhri Parisa HS e1656629828359

EKSKLUZYWNY: Paryża Fakhri (Zespół SEAL) to ostatni cykliczny członek obsady ogłoszony dla Co robimy w cieniu Sezon 4. Aktorka wystąpi w uznanym serialu komediowym opartym na mockumentary Jemaine Clement i Taika Waititi z 2014 roku przez łącznie siedem odcinków.

Co robimy w cieniu dokumentuje nocne wyczyny współlokatorów-wampirów, Nandora (Kayvan Novak), Laszlo (Matt Berry), Nadji (Natasia Demetriou) i Colina Robinsona (Mark Proksch), gdy poruszają się po współczesnym świecie Staten Island z pomocą ich ludzkiego chowańca, Guillermo ( Harveya Guilléna). W szokującym finale trzeciego sezonu, emitowanym w październiku zeszłego roku, Nandor, Guillermo i Nadja opuścili Staten Island, aby rozejść się, podczas gdy Laszlo został w domu, aby opiekować się stworzeniem, które wyrwało sobie drogę z klatki piersiowej zmarłego Colina Robinsona – znanego również jako Baby Colin.

W tym sezonie wampiry wracają na Staten Island, aby znaleźć swoją posiadłość na skraju całkowitego załamania strukturalnego – i nie mają pieniędzy na jej naprawę. Podczas gdy wieczne poszukiwanie miłości przez Nandora w końcu przynosi rezultaty, Nadja wreszcie realizuje swoje marzenie o otwarciu najgorętszego wampirzego klubu nocnego w Trójstanowym Obszarze. Laszlo zmaga się z kwestią natury kontra wychowanie, próbując wychować Baby Colina na kogoś innego niż wampira energetycznego. I nawet Guillermo znajduje się na silnej emocjonalnej ścieżce, która dotyka jego miłości do swojej rodziny i innych.

Fakhri zagra Marwę, jedną z 37 żon Nandora z czasów, gdy był starożytnym wojownikiem w królestwie Al Quolanudar. Producentami wykonawczymi serialu są Paul Simms, Clement, Waititi, Stefani Robinson, Garrett Basch i Eli Bush. Program wyprodukowany przez FX Productions został już odnowiony na piąty i szósty sezon, a powróci w czwartym 12 lipca.

Fakhri gra Naimę Perry w Paramount+ Zespół SEAL a także występowała wcześniej w takich serialach jak W ciemności, Mama, Bezwstydny, Przedsiębiorczość oraz Zamekwraz z filmami takimi jak indie Roberta Schwartzmana, Kraina snów. Reprezentuje ją David Dean Management.

Czy ten post był pomocny?