Skip to content
TV

Co może oznaczać „Stranger Things” Megan Thee Stallion?

8 de październik de 2022
l intro 1665248721

Megan Thee Stallion w kolczykach

„Stranger Things” to jeden z największych programów telewizyjnych na świecie, więc nie powinno dziwić, że ma kilku głośnych fanów. Po 3-letniej przerwie seria Netflix powróciła na początku tego roku i zyskała szerokie uznanie, uznanie i uwagę za swój przebojowy czwarty sezon. Sezon 4 „Stranger Things” okazał się tak popularny, że Netflix może jeszcze nie skończyć go promować.

Przynajmniej jeden pewien raper zasugerował ostatnio, że jej przyszłość będzie związana z „Stranger Things” w takiej czy innej formie. Raper, o którym mowa, to nikt inny jak Megan Thee Stallion, która niedawno udostępniła garść nowych zdjęć na swoim oficjalnym Instagramie, z których dwa bezpośrednio odnoszą się zarówno do „Stranger Things”, jak i samego Netflixa.

W odpowiedzi fani rapera zaczęli spekulować, nad jakim projektem Stallion może pracować z Netflixem. Rzeczywiście, pytanie, które wydaje się teraz nurtować wielu widzów, brzmi: Co połączyło Megan Thee Stallion i „Stranger Things”?

Megan Thee Stallion zdradziła tajemniczą współpracę Stranger Things z Netflix

W swoim ostatnim poście na Instagramie Megan Thee Stallion udostępniła zdjęcie, na którym trzyma kartkę z notatkami „Stranger Things”, a także inne zdjęcie, na którym widać ją siedzącą na krześle Netflix. Razem te dwa obrazy wydają się sugerować, że Stallion niedawno współpracował z Netflix przy projekcie związanym z „Stranger Things”. W tej chwili nie jest jednak jasne, czym może być ten projekt.

Ogier ze swojej strony podpisał tylko swój post na Instagramie z trzema emotikonami serca, sieci i pająka. W szczególności te ostatnie emotikony zdają się nawiązywać do wzorów pająków, które Stallion ma na paznokciach na wszystkich zdjęciach posta. Jak fani już wiedzą, pająki odgrywają ważną rolę w czwartym sezonie „Stranger Things”, więc jest całkiem możliwe, że wzory paznokci Stalliona zostały celowo wykonane jako ukłon w stronę serii Netflix.

W tej chwili nie można jednak dowiedzieć się, co kryje się za ostatnim postem Stallion na Instagramie. Z jednej strony notatki, które pokazuje, że trzyma na jednym ze zdjęć w poście, wyglądają jak te, które moderator trzymałby podczas pytań i odpowiedzi lub panelu, więc możliwe jest, że Stallion mógł zostać wybrany przez Netflix na gospodarza „Nieznajomego Rzeczy” jakiegoś rodzaju. Z drugiej strony, Stallion niedawno pojawiła się jako ona sama w pierwszym sezonie Marvela „She-Hulk: Attorney at Law”, więc możliwe jest również, że mogłaby pojawić się podobnie w 5 sezonie „Stranger Things”.

Niestety, będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się dokładnie, co zainspirowało niedawny post na Instagramie ogiera „Stranger Things”.

Czy ten post był pomocny?