Skip to content

Co jest takiego specjalnego w tym komiksie, którego chce Sheldon w sezonie 6, odcinku 7 Younga Sheldona?

11 de listopad de 2022
l intro 1668180535

Sheldon Cooper w swoim akademiku na Young Sheldon

„Young Sheldon” bada wiele uroczych dziwactw swojej tytułowej postaci i buduje przełomowe fundamenty oryginalnej serii na wiele fascynujących sposobów. Spin-off wielokrotnie nawiązuje do „Teorii wielkiego podrywu” poprzez ekscytujące i kreatywne wybory narracyjne, takie jak korepetycje Sheldona (Iain Armitage) i hobby pisania Mary (Zoe Perry). „Młody Sheldon” dalej rozwija postać Sheldona, nawet po zakończeniu oryginalnej serii, używając go do zapowiedzi tego, co już wiemy.

Sezon 6, odcinek 7, „A Tougher Nut and a Note on File” pokazuje bardziej obsesyjną stronę Sheldona, który robi wszystko, co w jego mocy, aby zdobyć nieuchwytny komiks. Komiks, o którym mowa, może nie być tak znaczący, jak obraz, który przedstawia zwariowanego naukowca, który wkrótce aspiruje do stworzenia internetowej bazy najpierw komiksów, a następnie projektów badawczych łączących grantodawców i stypendystów. Jednak wciąż jest to fajny wybór, który jednak przedstawia ekspansywny gust Sheldona w bohaterach.

Nieustępliwe dążenie Sheldona do perfekcji jest na pełnym ekranie

Po tym, jak traci „Doom Patrol and Suicide Squad Special” #1 na rzecz Nathana (Steve Burns), Sheldon próbuje upolować „Sekretne wojny” #8, na które Nathan zgodził się wymienić „Doom Patrol and Suicide Squad Special” #1 na. Wyprzedzając swój czas, Sheldon postrzega Internet jako podstawowe narzędzie łączności, ale gdy jego poszukiwania nie przynoszą tak owocnych rezultatów, jak by sobie tego życzył, wpada na pomysł stworzenia internetowej bazy danych.

Ale dlaczego „Doom Patrol and Suicide Squad Special” nr 1 jest tak ważny dla Sheldona? Przygoda zawiera wielu bohaterów, których znamy z projektów aktorskich, w tym Hawka, Amandę Waller, Rick Flag, Robotmana, a nawet Weasela, w śmiertelnej misji zleconej przez samego byłego prezydenta Ronalda Reagana (przez DC Baza danych). W tej ekscytującej przygodzie pojawia się także pierwsza drużyna grup antybohaterów: Legion Samobójców i Doom Patrol. Jednak w przypadku Sheldona nie chodzi o samą porywającą historię, a bardziej o skompletowanie jego kolekcji, która pokazuje jego oszałamiające poświęcenie.

Czy ten post był pomocny?