Skip to content
TV

Co dalej robi młodsza obsada

26 de wrzesień de 2021
ec56344caf05ffaea414dadfa0a6b668034ebce7

Wystarczy powiedzieć, Młodszy dopiero się starzała — zwłaszcza, że ​​na początku tego roku dotarła do siódmego sezonu w Paramount +. Najdłużej emitowany serial TV Land był mało prawdopodobnym hitem dla sieci, który pozwolił Suttonowi Fosterowi, Hilary Duff, Debi Mazar i reszcie telewizyjnego zespołu zabłysnąć. Teraz, gdy program dobiegł końca, co to jest Młodszy obsada robić dalej? Cóż, spójrzmy i zobaczmy!

Sutton Foster - Młodszy

Sutton Foster (Liza Miller)

Jako Liza Miller, 40-letnia rozwiedziona matka, próbująca poradzić sobie w konkurencyjnym świecie i wrogim środowisku pracy, Sutton Foster gra główną rolę w serialu TV Land Młodszy. Przede wszystkim uznana aktorka jest dwukrotnym laureatem nagrody Tony za swoje występy na Broadwayu w 2002 roku Całkowicie nowoczesna Millie i 2011 Wszystko idzie. Ponadto Foster pojawił się w innych znaczących produkcjach na Broadwayu, takich jak Małe kobietki, Młody Frankenstein, Shrek Musical, Violet, Smar, Annie, oraz Senna opiekunka. Ostatnio ponownie wcieliła się w rolę Reno Sweeneya w Teatrze Barbican Wszystko idzie. Następnie Foster dołącza do Hugh Jackmana w Broadway’s Człowiek muzyki odrodzenie.

Z dala od sceny Sutton Foster miał główną rolę w ABC Family Bunheads. Można ją również zobaczyć w Lot konkordów, Ulica Sezamkowa, Dobra żona, Milion drobiazgów, oraz Gilmore Girls: rok z życia. Ostatnio Foster użyczyła swojego głosu Netflixowi Ridley Jones. Aktorka pojawiła się również w Sos oraz Najbardziej zdenerwowany człowiek na Brooklynie, a także w filmach krótkometrażowych, takich jak 2016 рид, 2014 Nikti 2008 W razie czego.

Debi Mazar - Młodszy

Debi Mazar (Maggie Amato)

W roli Maggie Amato, najlepszej lesbijskiej przyjaciółki i współlokatorki Lizy, Debi Mazer z pewnością była porywającą postacią w Młodszy. Poza tym serialem TV Land, Mazar jest najbardziej znana z występu na żywo jako Shauna Roberts w serialu HBO Otoczenie. Zagrała także w Cooking Channel’s Extra dziewica i grał główne role w Prawo LA, wojny domowe, Tymczasowo Pozdrawiam, Pracuję, oraz To jest życie. Co więcej, jako aktorkę głosową Mazar można usłyszeć w MTV Dobre wibracje. Jej inne osiągnięcia telewizyjne to: Happy!, Power, Katy Keene, Arde Madrid, Brzydka Betty, Living with Fran, The Practice, 7th Heaven, oraz Przyjaciele.

Ostatnio Debi Mazar zagrała fikcyjną wersję siebie w serialu HBO Max Pozostałe dwa. Obecnie kręci filmy Netflix Pentawerat. Dodatkowo na dużym ekranie Mazar ponownie wcieliła się w rolę Shauny Roberts w 2015 roku Otoczenie. Aktorkę można również zobaczyć w Goodfellas, Malcolm X, The Doors, Little Man Tate, Single, Toys, Empire Records, Batman Forever, Bullets Over Broadway, Trees Lounge, oraz Gorączka dżungli. Co więcej, Mazar użyczyła swojego głosu GTA seria gier wideo.

Hilary Duff - Młodszy

Hilary Duff (Kelsey Peters)

Wcielając się w Kelsey Peters, młodszą redaktorkę książek, która zaprzyjaźnia się z Lizą, Hilary Duff wróciła do telewizji z główną rolą w Paramount+ Młodszy. Przede wszystkim aktorka znana jest z grania tytułowej postaci w Disney Channel Lizzie McGuire, rolę, którą powtórzyła w 2003 roku Film o Lizzie McGuire. Zagrała także Olivię Blake w The CW’s Plotkara. Inne telewizyjne osiągnięcia Duffa to: Budząc nadzieję, Dwóch i pół mężczyzn, Społeczność, oraz George Lopez. Dodatkowo zagrała w filmach telewizyjnych, takich jak Disney Channel Kadet Kelly i ABC Family piękno i aktówka, który wyprodukowała.

Obecnie Hilary Duff kręci film Hulu Jak poznałem twojego ojca?, który również wyprodukuje. Co więcej, poza telewizją aktorka zagrała w Opowieść o Kopciuszku, podnieś głos, idealny mężczyzna, oraz Kacper spotyka Wendy. Ponadto Duff pojawił się w: Tańsze przez Tuzin 1 i 2, Agent Cody Banks, War, Inc., oraz Bloodworth. Dodatkowo wyprodukowała i zagrała w Materialne dziewczyny, według Grety, oraz Nawiedzenie Sharon Tate.

Miriam Shor – Młodsza

Miriam Shor (Pstrąg Diany)

Jako Diana Trout, niestabilna szefowa Lizy, Miriam Shor gra twardą kobietę, którą można zadowolić Młodszy, gdzie również wyreżyserowała. Przede wszystkim aktorka jest najbardziej znana z grania Icchaka zarówno w wersji scenicznej, jak i ekranowej Hedwiga i zły świąd. Inne osiągnięcia filmowe Shora to Shortbus, Zjadacze ciast, Nocne niebo, 5 lotów w górę, Zagubione dziewczyny, Pizza, oraz Przed/W trakcie/Po. Dodatkowo na scenie zagrała w produkcjach Wesoło idziemy, dzika impreza, oraz Prawie, Maine, żeby wymienić tylko kilka.

Co więcej, w telewizji Miriam Shor została doceniona za rolę Erici Haskard w filmie FX’a. Amerykanie. Ponadto aktorka zagrała w kilku krótkotrwałych serialach, w tym Potem przyszedłeś, do środka Schwartz, Wielki dzień, Swingtown, oraz GCB. Shor pojawił się również w HBO Mildred Pierce i CBS Dobra żona. Jej inne osiągnięcia telewizyjne to West Wing, Nazywam się Earl, Broad City, oraz Wysokie koszty utrzymania. W zeszłym roku wystąpiła gościnnie w Hulu’s Pani Ameryka. Następnie pojawia się Shor w Magiczna godzina.

Nico Toroella - Młodszy

Nico Tortorella (Josh)

W roli Josha, 26-letniego tatuażysty, Nico Tortorella odgrywa znaczącą rolę (mimo że nigdy nie poznaliśmy nazwiska Josha) w TV Land’s Młodszy. Obecnie aktor występuje w spin-off serii AMC, The Walking Dead: World Beyond. Ponadto Tortorella zagrała w krótkotrwałym filmie The CW Piękne życie i pierwszy sezon Foxa Następujące. Mieli także powracającą rolę w ABC Family Zrób to lub złam to, gospodarzem MTV Jak daleko jest tatuaż?i wystąpił w Lifetime’s Menendez: Bracia Krwi.

Dodatkowo, z dala od metra, Nico Tortorella zagrał Trevora Sheldona w Krzyk 4. Do ich innych osiągnięć filmowych należą: Dwanaście, Trespass, Odd Thomas, Hunter&Game, oraz Płynność. Aktor był także widziany w teledysku Forklift Comedy „Valentine For One”.

1632635019 138 Co dalej robi mlodsza obsada

Molly Bernard (Lauren Heller)

Wcielając się w rolę Lauren Heller, ekscentrycznej i energicznej przyjaciółki Kelsey, Molly Bernard stała się niezapomnianą postacią drugoplanową w ciągu Młodszytrwa siedem sezonów. Obecnie aktorka telewizyjna ma powracającą rolę jako Elsa Curry w programie NBC Chicago Med. Wcześniej Bernard pojawił się również w Amazon Prime’s Przezroczysty oraz Dom Alfa. Dodatkowo można ją zobaczyć w Królewskie bóle, martwy punkt, oraz Wysokie koszty utrzymania.

Ponadto Molly Bernard pojawiła się w: Sully, Stażysta, Inność, Przekaż dalej, oraz Mleczna woda, który również wyprodukowała. Ponadto zagrała w filmie krótkometrażowym z 2006 roku, Zmagania z przeszłością. Następnie Bernarda wkrótce zobaczymy w Gospodarz oraz Samotna Gwiazda Byk.

Peter Hermann - Młodszy

Peter Hermann (Charles Brooks)

Jako Charles Brooks, szef i spadkobierca Empirical Press, Peter Hermann przez cały czas był duży MłodszyTelewizja i transmisja strumieniowa. Po powtarzającej się roli w pierwszym sezonie, aktor telewizyjny stał się głównym graczem przez pozostałe sezony serialu. Poza tym serialem Hermann ma powracające role jako Trevor Langan w serialu NBC Prawo i porządek: SVU i jako Jack Boyle w CBS Błękitnokrwiści. Zagrał także doktora Michaela Burke’a w CBS Światło przewodnie. Dodatkowo Hermanna można zobaczyć w: Utalentowany mężczyzna, piękni ludzie, kaszmirowa mafia, oczy Angeli, oraz Zejdź na ziemię. Ponadto aktor wystąpił gościnnie w in Prawo i porządek, Biały kołnierzyk, Dobra żona, Ogranicz swój entuzjazm, 30 Rock, oraz Grzywka.

Z dala od telewizji Peter Hermann zagrał Jeremy’ego Glicka w Wielka 93. Jego inne osiągnięcia filmowe to Pływak, Krawędź ciemności, Kłopoty z krzywą, Filomena, Just Wright, Zbyt duży, by upaść, Chińska układanka, Wszystko jest jasne, oraz Nasz brat idiota. Obecnie filmuje Hermann 13: Musical. Wyprodukował także dokument z 2021 roku, Moje piękne jąkanie.

Charles Michael Davis – młodszy

Charles Michael Davis (Zane Anders)

W roli Zane’a Andersa, konkurencyjnego redaktora w Rivington, Charles Michael Davis był godną uwagi postacią na Młodszy, szczególnie w środkowej części serialu. Wcześniej aktor grał Marcela Gerarda w The CW’s Pierwotni, gdzie również wyreżyserował. Obecnie Davis występuje w telewizji CBS NCIS: Nowy Orlean. Dodatkowo był w głównej obsadzie krótkotrwałego serialu ABC Dla ludzi. Ponadto Davis zapewniał powtarzające się role w: Gra, przełączona przy urodzeniu, oraz Chicago PD i zagrał w i wyprodukował Ur w analizie. Jego inne osiągnięcia telewizyjne to To tak Raven, Lista klientów, Pamiętniki wampirów, oraz Z naród. Poza tym Davis był współproducentem dla Dżin życia.

Poza telewizją Charles Michael Davis pojawił się w Blizny bojowe, tj Kolejne Stany. Widziano go także w dwóch filmach krótkometrażowych z 2013 roku Propozycja i 2014 Krzywa uczenia się. Ponadto Davis wystąpił w serialu internetowym, Przesunięty w bokoraz teledyski do „Mi Ricordo” J. Ralpha i „What’s Love Got to Do With It?” Kygo/Tiny Turner?

Phoebe Dynevor - Młodsza

Phoebe Dynevor (Chloe)

Wcielając się w rolę Chloe, irlandzkiej dziewczyny Josha, Phoebe Dynevor miała przed-sławną rolę w Paramount+ Młodszy. Przede wszystkim aktorka zyskała sławę dzięki głównej roli Daphne Bridgerton w serialu Netflix Bridgerton. Dodatkowo Dynevor zagrał w Crackle’s Urywek a także regularnie pojawiała się w serialu BBC One/BBC Three Droga Waterloo. Ponadto aktorka telewizyjna miała powracające role w: Żony więźniów, Wioska, oraz Dickensowski. Również Dynevor wcześniej wystąpił gościnnie w Monroe oraz Muszkieterowie.

Obecnie Phoebe Dynevor kręci brytyjski remake AMC Zadzwoń do mojego agenta! Będzie też produkować i zagrać w Ekscytujące czasy. Poza tym, poza telewizją, Dynevor zadebiutuje w filmie fabularnym w głównej roli Pokój Kolorów. Dodatkowo aktorka pojawi się w Morderstwo w sercu.

Młodszy jest dostępny do streamowania na Paramount+.

Czy ten post był pomocny?