Skip to content

Classroom of the Elite Sezon 2 Odcinek 13: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

19 de wrzesień de 2022
Big Mom kontra Ulti kto wygralby w walce

Klasa elity rozpoczęła się jako seria lekkich powieści, które zostały opublikowane w latach 2015-2019, ale obecnie jest wciąż trwającą serią mangi z trwającą serią kontynuacji lekkich powieści; oba zostały napisane przez twórcę serii, Shōgo Kinugasę. Opowieść podąża z perspektywy Kiyotaki Ayanokōji, cichego i skromnego chłopca, który po spotkaniu z Suzune Horikitą i Kikyō Kushidą zaczyna angażować się w wiele spraw. Ponieważ anime stale się rozwija, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 13 sezonu 2 Klasa elityfinał sezonu, który ukaże się 26 września 2022 roku.

Klasa elity Sezon 2 Odcinek 13 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 13 sezonu 2 z Klasa elity ukaże się 26 września 2022 roku, kończąc tym samym drugi sezon. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 13 września 2022 roku. Harmonogram premiery to:

  • 9:30 ET
  • 8:30 czasu środkowoeuropejskiego
  • 6:30 PT

To jest oficjalny harmonogram wydań Klasa elity Sezon 2, odcinek 13, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

Kto jest zdrajcą w Classroom of the Elite? (& Czemu?)

Klasa elity Zapowiedź odcinka 13 sezonu 2 i spoilery

Fabuła Klasa elity Sezon 2 Odcinek 13 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie najnowszego dostępnego odcinka, aby z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w odcinku 13:

Kei pamięta rozmowę z poprzedniego wieczoru. Ryuen wpada w klasę D; Koenji opuszcza klasę, a Ryuen i jego ludzie gonią za nim, co martwi klasę D. Na dziedzińcu Koenji staje przed kilkoma uczniami z klasy C, kiedy Ryuen zaczyna go podżegać, rozbijając jego lustro. Arisu i niektórzy uczniowie z klasy A przybywają, aby być świadkami kłótni. Koenji wnioskuje, że Ryuen szuka mistrza klasy D i rozprasza sytuację, stwierdzając, że nie jest zainteresowany wojną klas i że zrobi, co tylko zechce.

Ryuen łagodzi jej irytację, ale Arisu denerwuje go, wyśmiewając się z niego, po czym Ryuen idzie ją kopnąć, ale uczeń klasy A, Hashimoto, przyjmuje cios za nią. Gdy wszyscy wychodzą, Ryuen grozi Suzune i klasie D i deklaruje, że jego poszukiwania mistrza klasy D dobiegają końca.

Ryuen ujawnia swój plan wytropienia geniusza za pomocą ostatniej przynęty, którą okazuje się być Kei. Ryuen zwabia Kei na plac budowy, a następnie wiąże ją. Zmusza ją do ujawnienia geniuszu, bo inaczej ujawni jej przeszłość, aby potencjalnie zniszczyć jej przyjaźnie. Kei nadal chroni Kiyotakę i przekonuje Ryuena, by pozwolił jej odejść, ponieważ według niej pokazuje jej słabość, wykorzystując innych do osiągnięcia jej celu.

Słysząc to, Ryuen zaczyna ją torturować, ale Kei zachowuje spokój i przechwala się, że nie ma mistrza. Tymczasem Kiyotaka zgadza się iść na karaoke z przyjaciółmi. Ryuen kontynuuje tortury, a następnie ciągnie ją w inne miejsce.

Gdzie oglądać Klasa elity Sezon 2 Odcinek 13?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Klasa elity regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Klasa elity również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Klasa elity odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?