Skip to content

Christine Quinn opuszcza „Sprzedaż zachodu słońca” i nie wróci do szóstego lub siódmego sezonu serialu Netflix Reality

18 de sierpień de 2022
christine quinn

Christine Quinn nie wraca do Sprzedam zachód słońca, źródła podają Ostateczny termin. Ekspert od nieruchomości nie pojawi się w szóstym ani siódmym sezonie serialu Netflix, który śledzi grupę agentów z The Oppenheim Group.

Quinn była kluczową postacią w serialu bez scenariusza od premiery w 2019 roku. Była główną postacią większości dramatów w serialu i jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości. Po sezonie 5 opuściła pierwsze spotkanie, twierdząc, że uzyskała pozytywny wynik testu na COVID.

Podczas występu na Oglądaj, co się dzieje na żywo w maju Andy Cohen naciskał na Quinn w sprawie spekulacji, że sfałszowała zarażenie się koronawirusem. Przedsiębiorca zapewnił nocnego gospodarza, że ​​”absolutnie miała COVID”, mimo że dwa dni później została zauważona podczas kręcenia kampanii. Quinn wyjaśniła, że ​​”przetestowała pozytywnie, aby przejść” [do the shoot]jak w negatywie [for COVID]”.

Quinn ujawniła w tym samym wywiadzie, że nie wiedziała, czy wraca do programu, ale skupiła się na swoim nowym przedsięwzięciu biznesowym o nazwie RealOpen.

Netflix dał Sprzedam zachód słońca dwusezonowe zamówienie na początku tego roku i niedawno potwierdziły dwa nowe dodatki na nadchodzące sezony: Nicole Young i Bre Tiesi.

Young jest „OG” Oppenheim Group jako najdłużej działający i najbardziej wydajny pośrednik handlu nieruchomościami w domu maklerskim ze sprzedażą w wysokości 100 mln USD. Wcześniej pojawiła się na ślubie Mary i Romaina, gdzie służyła jako ich opiekun.

Tiesi jest kluczowym graczem w branży rozrywkowej, od biznesu po branding, od Hollywood po domy. Po modelowaniu i aktorstwie stała się bardzo poszukiwanym konsultantem dla osób na rynku luksusowym, gdzie pracowała z celebrytami i potentatami biznesowymi przy wielomilionowych transakcjach.

Sprzedam zachód słońca jest produkowany przez Lionsgate i Done and Done Productions, a producentem wykonawczym jest twórca Adam DiVello, Sundee Manusakis, Kristofer Lindquist, Skyler Wakil i Jason Oppenheim.

Wiadomość o odejściu Quinna została po raz pierwszy zgłoszona przez TMZ.

Czy ten post był pomocny?