Skip to content

Sprzedaje Sunset: Christine Quinn opuszcza Netflix Reality Show przed sezonem 6

18 de sierpień de 2022
selling sunset christine quinn leaving

Sprzedam zachód słońca traci cenny atut: Christine Quinn, jedna z głównych aktorek reality show Netflix, opuszcza serial i nie pojawi się w nadchodzącym sezonie 6 lub 7, potwierdził TVLine.

Źródła produkcyjne mówią TMZ, że wyjście było „wspólną decyzją” między Quinnem, Netflix i firmą produkcyjną programu. Obecnie trwają zdjęcia do sezonu 6 — bez Quinna.

Quinn był Sprzedam zachód słońcaNajbardziej kontrowersyjny i prowokacyjny członek obsady od czasu debiutu na Netflix w 2019 roku, zawsze w centrum dramatu serialu, podczas gdy wplątany się w spory z innymi agentami nieruchomości, między innymi Chrishellem Stause, Heather Young i Emmą Hernan. Po tym, jak Hernan oskarżył Quinn o przekupienie klienta, aby nie współpracował z nią w sezonie 5, Quinn pominęła spotkanie, twierdząc, że uzyskała pozytywny wynik testu na obecność COVID — chociaż zauważono, że kręciła reklamę zaledwie kilka dni później.

Sprzedam zachód słońca będzie jednak kontynuowany bez niej: serial reality, który śledzi pośredników w nieruchomościach z wysokiej klasy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Los Angeles, Oppenheim Group, został przedłużony o dwa dodatkowe sezony (szósty i siódmy) w czerwcu. Zrodził się również spinoff, Sprzedaż OCktóry skupia się na nowym zestawie pośredników w handlu nieruchomościami w nowo otwartym biurze Oppenheim Group i zadebiutuje w najbliższą środę, 24 sierpnia.

Czy nadal będziesz oglądać? Sprzedam zachód słońca bez Christine w pobliżu, żeby namieszać? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?