Skip to content
TV

Chicago PD Star Jesse Lee Soffer właśnie dał fanom wiadomości, których się bali

30 de sierpień de 2022
l intro 1661866417

Jesse Lee Soffer uśmiecha się

Detektyw Jay Halstead (Jesse Lee Soffer) jest filarem „Chicago PD” od czasu pilotażu z 2014 roku. Widzieliśmy Halstead przez wiele rzeczy; testamentu oni, czyż nie sytuacja z Erin Lindsay (Sophia Bush), która pozostawiła go ze złamanym sercem; kilka brutalnych ran postrzałowych i burzliwy związek z jego sierżantem Hankiem Voightem (Jason Beghe). Halstead zawsze starał się robić to, co było słuszne i wydawał się być przygotowany na przejęcie stanowiska Voighta w przyszłości.

W sezonie 9 Halstead poślubia partnerkę Hailey Upton (Tracy Spiridakos) i wygląda na to, że duet w końcu doczeka się szczęśliwego zakończenia. Niestety, ten koniec może nie być tak marzycielski, jak oczekiwali fani, ponieważ czeka nas główna zmiana obsady „Chicago PD”. Jakby wiadomość o odejściu Kelli Giddish z „Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar” w zeszłym tygodniu nie była wystarczająco dużym ciosem, tracimy kolejną ikonę uniwersum Dicka Wolfa.

Jesse Lee Soffer odchodzi z Chicago PD w sezonie 10

Sezon 10 będzie ostatnim dla Jesse Lee Soffera w „Chicago PD” Variety ujawniło, że aktor zostanie ukończony jesienią, co sugeruje, że Jay Halstead nie pojawi się w całym sezonie. Gwiazda dramatu wydała oświadczenie zapowiadające odejście z serialu Dick Wolf – okazując jedynie wdzięczność za czas spędzony w serialu.

„Chcę podziękować niesamowitym fanom za ich niezachwiane wsparcie w ciągu ostatnich 10 lat i wyrazić moją najgłębszą wdzięczność Dickowi Wolfowi i wszystkim w Wolf Entertainment, Peterowi Jankowskiemu, Mattowi Olmsteadowi, Derekowi Haasowi, Michaelowi Brandtowi, Rickowi Eidowi, Gwen Sigan , NBC, Universal Television, moi koledzy z obsady i nasza niesamowita ekipa” – powiedział Soffer Variety. „Tworzenie tego godzinnego dramatu tydzień po tygodniu było pracą z miłości wszystkich, którzy dotykają serialu. Zawsze będę dumny z mojego czasu jako detektyw Jay Halstead”.

Szczegóły dotyczące odejścia Kelli Giddish stały się jaśniejsze kilka dni po pierwszym oświadczeniu, ponieważ Variety ujawniło, że aktorka nie zdecydowała się opuścić „Prawo i porządek: Jednostka specjalna dla ofiar”. Zobaczymy, czy jest to ta sama sytuacja w przypadku Soffera.

Premiera 10. sezonu „Chicago PD” 21 września na antenie NBC o 22:00

Czy ten post był pomocny?