Skip to content
TV

Chicago Med nie dało Devinowi Kawaoce dużej przerwy po zakończeniu kurczenia się

14 de maj de 2023
l intro 1683631058

Telewizja

Dr Kai Tanaka-Reed na szpitalnym korytarzu

Przed dołączeniem (i często irytującym) zespołem jako dr Kai Tanaka-Reed z Gaffney Chicago Medical Center w „Chicago Med”, Devin Kawaoka spędził trochę czasu nad serialem o zdecydowanie innym podejściu do służby zdrowia. Ponieważ, jako Charlie w serialu Apple TV+ „Shrinking”, Kawaoka był częścią programu, który łączył obfite ilości komedii z historiami skupionymi na pracy terapeutów zdrowia psychicznego.

I zamiast zakładać rękawice jako niedoświadczony, nadmiernie uparty rezydent chirurgii, jak to ma miejsce w „Chicago Med” w „Shrinking”, Charlie jest partnerem, a ostatecznie narzeczonym adwokata Briana (Michael Urie). Ale jak się okazuje, podczas gdy Devin był nadal w pełni zaangażowany w granie Charliego w serialu Apple TV +, dowiedział się, że został wyznaczony do założenia białego fartucha i współpracy z innymi lekarzami i pielęgniarkami na oddziale ratunkowym w popularnym One Chicagowski dramat medyczny.

Aktor powiedział Tell-Tale TV: „Właściwie kręciłem „Shrinking”, kiedy brałem udział w przesłuchaniu [’Chicago Med’]. Kiedy dostałem obsadę, w zasadzie kręciłem swój ostatni odcinek „Shrinking”. Kawaoka powiedział dalej, że w tym momencie wszystko zaczęło się dziać bardzo szybko: „Tej nocy miałem czerwone oczy i byłem w Gaffney Medical bardzo następnego ranka, kręcąc scenę chirurgiczną. Więc to był naprawdę niesamowity zwrot.”

Kawaoka miał mniej niż jeden dzień, aby zapomnieć o Charliem w Shrinking i zostać Kaiem w Chicago Med

Jak zauważyliśmy wcześniej, postać, którą Devin Kawaoka przedstawił w „Shrinking” i jego rola dr Tanaki-Reeda w „Chicago Med” mają niewiele wspólnego. Ale jako pracujący aktor z doświadczeniem w różnych rolach w hitowych serialach, takich jak „Lucyfer” i „Goliat”, Kawaoce nie jest obca zmiana biegów przed kamerami.

Pod tym względem aktor udzielił odkrywczej odpowiedzi, gdy Popternative zapytał go, co najbardziej lubi w występach. Kawaoka powiedział, że docenia sposób, w jaki aktorstwo uczy go zaufania do siebie. Dodał, że każda nowa postać, którą gra, to nowa okazja do zgłębienia jego rzemiosła, mówiąc: „Za każdym razem, gdy zaczynam grać nową postać, pytam:” Czego oni chcą? ”” Kawaoka rozwinął to dalej aby wyjaśnić, że reżyserzy castingu i dyrektorzy show chcą widzieć w jego pracy to jego totalność jako artysty, mówiąc: „Pamiętam, że to ja i mój umysł, moja kreatywność, moje doświadczenie życiowe, których chcą. A to daje mi wolność bycia sobą bardziej z każdym dniem i każdym nowym projektem.”

Czy ten post był pomocny?