Skip to content
TV

Chicago Fire: wyniki skanowania Cindy przynoszą fanom falę ulgi

30 de marzec de 2023
l intro 1680197616

Rozdzierająca się Cindy

Zawiera spoilery z 11. odcinka 17. sezonu „Chicago Fire”.

Strażak Christopher Herrmann (David Eigenberg) od dawna jest jedną z ulubionych postaci fanów „Chicago Fire” dzięki swojej niezawodności, szczerej szczerości i lojalności wobec tych, na których mu zależy. Herrmann jest jedną z oryginalnych postaci serialu i często jest uważana za jedną z postaci chronicznie pomijanych i niedocenianych w serialu. Niezależnie od tego, jego postać jest zawsze dostępna dla każdego. Herrmann regularnie pojawia się również na innych koncertach One Chicago, ponieważ jego bar Molly’s to miejsce, do którego wszyscy przychodzą, aby współczuć lub odpocząć.

Żona Herrmanna, Cindy (Robyn Coffin), nie pojawia się regularnie w serialu, ale pojawia się, gdy zajdzie taka potrzeba. Cindy, matka pięciorga dzieci tej pary, wywołała wiele emocji, kiedy jej powrót w sezonie 11 był dokuczany, ale diagnoza raka płuc nie była tym, o czym myśleliśmy. Fani mieli złamane serca dla Herrmanna, gdy wizyta u lekarza w odcinku 11 sezonu 11 zakończyła się diagnozą raka płuc. Na szczęście w odcinku 17 Cindy w końcu otrzymała wyniki swojego badania po zakończeniu chemioterapii: rak całkowicie zniknął.

„Szczęśliwe łzy. Nareszcie” – napisał na Twitterze @Wolf Ent. „Kto jeszcze uronił kilka szczęśliwych łez, kiedy usłyszał dobre wieści? Wiem, że tak” @grannysue1996 odpowiedział. To oczywiste, że fani nie mogą czuć większej ulgi.

Fani martwili się, że Cindy zostanie zabita

„Wchodziłem w ten odcinek tak niespokojny, ale teraz płaczę szczęśliwymi łzami za Cindy” – napisał u/JaiTheVikingEngineer na subreddicie „Chicago Fire”, powtarzając to, co czuła większość widzów oglądając sezon 11, odcinek 17 („Pierwszy Objaw”). Kiedy zaczyna się odcinek, widzimy szaloną Cindy ze złością krążącą po domu i wkrótce dowiadujemy się, dlaczego. Dziś ma się dowiedzieć, czy chemia zadziałała, czy nadal ma raka. Jednak lekarz miał nagły wypadek i jej wizyta została przełożona na cztery dni później. Cindy jest wściekła, mówiąc mężowi: „Prawie nie spaliśmy, czekając na to spotkanie, ale co obchodzi doktora Bishopa?”

Czekanie, aby dowiedzieć się, czy będzie żyła, czy umrze, było wszystkim, o czym Cindy i Herrmann byli w stanie myśleć, i łatwo było odnieść się do stresu, jaki odczuwała para. Robyn Coffin była również fenomenalna w swoim występie, co było kluczem do tego, że fani poczuli tę samą falę ulgi, co bohaterowie, kiedy w końcu dowiedzieli się, że wynik był dobrą wiadomością. „Ich odcinek był świetny! Tak się cieszę, że Cindy jest wolna od raka! Naprawdę myślałam, że ją zabiją” – napisała u/LoveChicagoMed.

Zawsze istnieje ryzyko, że historia „rak powrócił” może pojawić się w przyszłości, ale na razie będziemy rozkoszować się wspaniałą wiadomością, że Cindy nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie.

Czy ten post był pomocny?