Skip to content
TV

Chicago Fire: Fani Sylvie byli podekscytowani jej zadziorną reakcją na bezczynność Bodena

11 de maj de 2023
l intro 1683812044

Telewizja

Sylvie Brett wygląda na zirytowaną

Zawiera spoilery z 11. odcinka 20. sezonu „Chicago Fire”.

Kolejny odcinek „Chicago Fire” wywołał komentarze fanów, dzięki uprzejmości dwóch konkretnych postaci i ich działań… lub, w przypadku zastępcy szefa okręgu Wallace’a Bodena (Eamonn Walker), porównawczej bezczynności. Konflikt między Bodenem i Sylvie Brett (Kara Killmer) wybucha w związku z uzupełnianiem zapasów sprzętu, co byłoby dość przyziemnym problemem w mniejszym miejscu pracy, ale kluczowym błędem w pracy zmianowej, gdzie każde narzędzie może oznaczać różnicę między życiem a śmiercią . Po tym, jak Sylvie i Violet Mikami (Hanako Greensmith) stają w obliczu skomplikowanej sprawy porodowej, która jest tym bardziej niebezpieczna, że ​​w ich karetce brakuje odpowiedniego sprzętu po tym, jak członek innego zespołu nie zaopatrzył się w nią, Sylvie nie jest zadowolona, ​​gdy Boden wygrał nie rozpocząć pełnego śledztwa w tej sprawie. W rzeczywistości jest tak zła z powodu sytuacji, że grozi, że rzuci palenie.

Fani z otwartymi ramionami przyjęli ognistą reakcję Sylvie na bezczynność jej szefa. „Rozumiem, dlaczego Sylvie chciałaby odejść… i muszę powiedzieć, że zgadzam się z Sylvie. Ma pełne prawo obwiniać zmianę przed nią. Z powodu zmiany przed nią i ich zaniedbania przy uzupełnianiu taksówki… .to dziecko równie dobrze może umrzeć”, użytkownik Twittera @mrandamiller517 napisał. Tymczasem, @FilmSchlDropout korzystnie porównał stosunek Sylvie do klasycznej postaci z „Chicago Fire”, Gabrieli Dawson (Monica Raymund). „Brett kieruje wściekłością Gabby! Trochę mi się to podoba!” oni napisali.

Fani uwielbiają postawę Sylvie w tym odcinku

Sylvie sprowadziła pożar do „Chicago Fire” na więcej sposobów, niż tylko groźbą odejścia z pracy, ponieważ pokazała także doskonałą spokojną wściekłość, stając twarzą w twarz z kolegą, który zaniedbał uzupełnienie zapasów, i próbowała obwiniać ją i Violet za sytuacja. Jej postawa spotkała się z przysłowiową owacją na stojąco od wielu fanów. „Jeśli nie zostaniesz za to obciążony, odejdę”. Brett to biznes, wszyscy”, podcast „One Chicago” „Meet Us at Molly’s” zachwycał się na Świergot. „SYLVIE BRETT, DWA T” @Learnthingss z podziwem zacytował podczas pojedynku zdanie Sylvie w stylu Jamesa Bonda. Fan „Chicago Fire”. @itshauteoutside również poszedł na szybkie i rzeczowe kibicowanie, po prostu tweetując: „BIERZ. JĄ. SYLVIE”.

Morza są przynajmniej nieco spokojniejsze pod koniec odcinka, gdy Sylvie i Boden rozmawiają, a sprawca katastrofy związanej z uzupełnianiem zapasów zostaje zwolniony z powodu wcześniejszych ostrzeżeń. Niezależnie od tego, fani byli wyraźnie zachwyceni widząc, jak temperament Sylvie podnosi głowę.

Czy ten post był pomocny?