Skip to content

Chainsaw Man Season 2 Potencjalna data premiery, zwiastun, obsada, fabuła i więcej

28 de grudzień de 2022
CSMS2

Człowiek z piłą łańcuchową to manga autorstwa Tatsuki Fujimoto, która została pierwotnie wydana w latach 2018-2020. Jej akcja toczy się w świecie, w którym diabły rodzą się z ludzkich lęków, a im silniejszy strach, tym potężniejszy jest diabeł. Po drugiej stronie są tak zwani łowcy diabłów, ludzie specjalizujący się w polowaniu i zatrudnianiu diabłów. Człowiek z piłą łańcuchową otrzymał adaptację anime, której premiera miała miejsce 12 października 2022 r. i zakończyła się po 12 odcinkach w grudniu 2022 r. Czy to koniec dla Człowiek z piłą łańcuchową? W tym artykule opowiemy Ci wszystko o potencjalnym drugim sezonie Człowiek z piłą łańcuchową.

Człowiek z piłą łańcuchową nie został oficjalnie przedłużony na drugi sezon, ale wiedząc, jak cieszy się popularnością, nie jest kwestią czy, ale kiedy. Człowiek z piłą łańcuchową na pewno zostanie odnowiona na sekundę i to tylko kwestia czasu, zanim otrzymamy ostateczne potwierdzenie. Opierając się na aktualnych plotkach i naszej znajomości branży, drugi sezon powinien mieć premierę gdzieś w 2024 roku.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z premierą drugiego sezonu niezwykle popularnego Człowiek z piłą łańcuchową seria anime. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy pojawi się zwiastun, o czym będzie fabuła i wiele więcej o tej ekscytującej nadchodzącej serii.

Człowiek z piłą łańcuchową Data premiery sezonu 2

14 grudnia 2020 roku ogłoszono, że manga otrzyma adaptację serialu anime wyprodukowaną przez MAPPA. Seria została zaprezentowana na Jump Festa ’21 w ramach serii prezentacji scenicznych Jump Studio, które odbyły się online 19 i 20 grudnia 2020 roku.

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu anime Scena MAPPA 2021 – 10. rocznica wydarzenie 27 czerwca 2021 r. Anime wyreżyserowali Ryū Nakayama (reżyser) i Makoto Nakazono (główny reżyser odcinka), ze scenariuszami autorstwa Hiroshi Seko, projektami postaci Kazutaki Sugiyamy i projektami diabłów autorstwa Kiyotaki Oshiyamy.

Tatsuya Yoshihara jest reżyserem akcji, a Yūsuke Takeda kieruje grafiką. Naomi Nakano jest artystką zajmującą się kluczowymi kolorami, a Yohei Miyahara projektuje ekrany. Muzykę skomponował Kensuke Ushio.

To są informacje, które mieliśmy na temat pierwszego sezonu anime. Teraz dokładna data premiery nie została jeszcze podana w tamtym czasie, mimo że drugi zwiastun został wydany w grudniu 2021 roku. Fani początkowo spekulowali, że może on nadejść w sezonie jesiennym 2021, ale tak się nie stało, więc mieliśmy czekać na datę premiery, a drugi zwiastun ujawnił, że anime rzeczywiście będzie miało swoją premierę w 2022 roku, jak początkowo oczekiwaliśmy. Później potwierdzono, że serial będzie miał premierę 12 października 2022 roku i rzeczywiście tak się stało. Seria miała łącznie 12 odcinków i zakończyła się 28 grudnia 2022 roku, po 12 tygodniach emisji.

Teraz pierwszy sezon Człowiek z Chasinawa otrzymał świetne recenzje i był niesamowicie popularny na całym świecie, co skłoniło fanów do zapytania o wydanie drugiego sezonu. Teraz, w tym momencie, Człowiek z piłą łańcuchową anime nie zostało przedłużone na drugi sezon, przynajmniej nie oficjalnie, ale biorąc pod uwagę jego popularność – a dodając do tego fakt, że manga wciąż trwa – nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że zostanie przedłużone, więc możemy już omawiają potencjalną datę premiery.

Jeśli o to chodzi, jest jeszcze wiele pytań, ponieważ jest jeszcze za wcześnie. Mianowicie nie był to sezon split-cour, ale pełny 12-odcinkowy sezon, co oznacza, że ​​drugi sezon nie został jeszcze wyprodukowany. Wiedza o tym, jak takie rzeczy działają – biorąc np. Pogromca demonów lub Jujutsu Kaisen jako punkt odniesienia – zakładamy, że drugi sezon zostanie potwierdzony w kolejnych miesiącach i będzie miał wstępną datę premiery 2024, prawdopodobnie nie wcześniej niż sezon wiosna 2022. Teraz MAPPA może nas zaskoczyć kilkoma wczesnymi wiadomościami, ale byłaby to bardzo duża niespodzianka, więc musimy po prostu poczekać i zobaczyć.

Człowiek z piłą łańcuchową Zwiastun sezonu 2

Znasz teraz wszystkie fakty i nasze przemyślenia na ten temat Człowiek z piłą łańcuchową Sezon 2, co oznacza, że ​​prawdopodobnie sami wydedukowaliście, że nie ma zwiastuna drugiego sezonu Człowiek z piłą łańcuchową. Dzieje się tak, ponieważ nie wiemy, kiedy wyemitowany zostanie drugi sezon; mianowicie nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone i chociaż jesteśmy pewni, że powróci, nie wiemy, kiedy to nastąpi.

Jak powiedzieliśmy, Człowiek z piłą łańcuchową jest pewnym prawdopodobnym kandydatem do powrotu. Anime zyskało uznanie zarówno profesjonalnych krytyków, jak i otaku społeczność i jest bardzo popularna, a manga wciąż jest publikowana. Następnie musimy poczekać i zobaczyć, czy istnieją rzeczywiste plany kontynuacji, zanim będziemy mogli dokonać właściwej prognozy.

Biorąc pod uwagę wszystko, co powiedzieliśmy, zwiastun Człowiek z piłą łańcuchową raczej nie wyjdzie przed końcem przyszłego roku. Najwcześniej mogliśmy zobaczyć zwiastun pod koniec 2023 roku, ale musielibyśmy uzyskać potwierdzenie drugiego sezonu w tym lub na początku przyszłego roku, aby tak się stało.

Człowiek z piłą łańcuchową Fabuła sezonu 2

Po wydarzeniach z wątku Katana Man Denji spotyka nastolatka w swoim wieku, Reze, w którym również się zakochuje. Spędza czas w kawiarni, w której pracuje, aż do pewnej nocy, kiedy włamują się do liceum. Następnie Reze oferuje jej odejście od wszystkich swoich problemów, ale Denji odmawia, zanim wyjawia mu, że ona również jest zabójczynią obdarzoną wybuchowymi mocami. Pomimo wielu zgonów po stronie Łowców Diabłów, Denji udaje się ją schwytać, zanim pozwala jej uciec, prosząc ją o spotkanie w kawiarni.

Reze zostaje jednak zabity przez Makimę, gdy próbuje go ponownie zobaczyć. Wkrótce potem Denji zostaje umieszczony pod obserwacją Makimy, przekonany, że zabójcy ze Stanów Zjednoczonych lub Chin wkrótce spróbują szczęścia. Ze swojej strony Aki dowiaduje się od Anioła Diabła, że ​​​​diabeł podąża cyklem reinkarnacji między piekłem a ziemią, o ile budzą strach u ludzi. Jeśli nie pamiętają piekła, Anioł wyjaśnia im, że po przesłuchaniu Diabła ze specjalnej sekcji dźwięk piły łańcuchowej jest jedynym, jaki pamiętają przed śmiercią.

Pojawiają się zabójcy Quanxi i Święty Mikołaj, a celem ich krajów jest schwytanie Denjiego, powodując prawdziwą rzeź w Tokio. Święty Mikołaj wysyła wszystkich do piekła, gdzie zabójcy, tacy jak Łowcy Diabłów, muszą stawić czoła Piekielnemu Diabłu, który zabija większość obecnych sił. Makima udaje się uratować kilku ocalałych, a Denji zabija Mistrzynię z pomocą Quanxi.

Po tej nowej próbie Aki prosi, aby Denji i Power (którymi dowodził od początku) nie uczestniczyli już w misjach. Jednak jest zmuszony zaakceptować, gdy odkrywa, że ​​​​ich kolejnym celem jest nikt inny jak Gun Devil. Makima wyjaśnia mu, że diabeł już nie żyje i że niektóre kraje mają jego fragmenty.

Są bronią masowego rażenia, a ich celem jest kradzież takiej broni w celu wzmocnienia potęgi Japonii. Tuż przed misją Aki w towarzystwie Anioła ponawia swoją prośbę do Makimy, by za wszelką cenę chronił Denjiego i Powera. Następnie jego szef nagle prosi swoich dwóch agentów o wykonanie egzekucji bez rozkazu bez możliwości zrobienia przez nich czegokolwiek, podczas gdy amerykański prezydent zawiera pakt z Gun Devilem, aby zabić Makimę, którego prawdziwą tożsamością jest Control Devil.

Mimo tysięcy zgonów nic nie jest w stanie jej zabić. Denji zostaje następnie zaatakowany przez Aki, przemieniony w Gun Devila i jest zmuszony go zabić. Kilka dni później Denji spotyka Makimę (którego prawdziwej tożsamości nie zna), która zabiera go do swojego mieszkania. Zmęczony koniecznością podejmowania zbyt ciężkich decyzji nastolatek prosi go, by spełnił jego życzenie i został jego psem.

ZWIĄZANE Z:

„Człowiek piłą łańcuchową” – wyjaśnienie zakończenia sezonu 1 i podsumowanie: Chainsaw vs. Katany

Makima akceptuje i zabija Powera, który przyszedł złożyć życzenia urodzinowe Denjiemu. Kontrolujący Diabeł wyjaśnia mu, że chciał złamać go psychicznie, aby przejąć jego moc. Makima wyjawia mu również, że śmierć jego ojca to nic innego jak farsa jego umysłu, zabita w samoobronie, gdy ten ostatni próbował ścigać Denjiego, gdy był dzieckiem. Następnie Yakuza wykorzystała sytuację, aby uczynić Denjiego swoją złotą rączką. Nieco później Kishibe, od dawna podejrzewając Makimę o zdradę, przypuszcza na nią atak.

Była szefowa prosi o pomoc Denjiego, którego nazywa Chainsaw Man i wyjaśnia Kishibe, że dzięki niemu chce stworzyć idealny świat, ponieważ diabły pożarte przez Demona Piły Mechanicznej są trwale wymazywane ze świata. pamięć mężczyzn. Konfrontacja między Człowiekiem Piłą a siłami specjalnymi przybiera gigantyczne rozmiary, ale moc Diabła maleje, gdy ludzie zaczynają go podziwiać.

Moc zostaje tymczasowo wskrzeszona i ratuje Denjiego, zanim ulegnie ranom, zmuszając go do obietnicy edukacji przyszłego krwawego diabła. Kishibe udaje się zapewnić Denjiemu bezpieczeństwo, dając mu do zrozumienia, że ​​Makima wytropi go, gdziekolwiek jest, ale Denjiemu udaje się ją zabić, rozumiejąc, że rozpoznaje ludzi po ich zapachu i że odkąd się poznali, interesuje go tylko człowiek z piłą mechaniczną .

Aby uniemożliwić jej regenerację, Denji zjada ją w postaci różnych potraw. Plan działa i kilka dni później Kishibe przedstawia go Nayucie, nowemu Diabłu Kontroli, wskrzeszonemu bez wspomnień z poprzedniego życia. Kishibe obciąża go swoim wychowaniem, a Pochita prosi go o pomoc Nayucie w stworzeniu jej idealnego świata poprzez budowanie relacji równych sobie. Historia kończy się, gdy Denji, obecnie licealista, przygotowuje się do walki z Dlevi.

Człowiek z piłą łańcuchową Obsada sezonu 2

Jak powiedzieliśmy, nie mamy żadnych szczegółowych oficjalnych informacji na temat drugiego sezonu Człowiek z piłą łańcuchową, więc możemy tylko spekulować, że powróci główna obsada z pierwszych sezonów, zarówno japońscy, jak i angielscy aktorzy głosowi. Jeśli spojrzymy na inne programy i to, jak zwykle się toczy, główna obsada prawdopodobnie powróci, ponieważ dość rzadko zdarza się, aby członkowie obsady zmieniali się między sezonami, chyba że postać znacznie się starzeje, ale ponieważ tak nie jest w przypadku tego show, spodziewamy się powrotu obsady (cóż, przynajmniej tych, których postacie przetrwały). To oczywiście zależy od dat produkcji i wszystkiego innego, ale jak już powiedzieliśmy, tak było w przypadku większości anime, więc możemy założyć, że stanie się to ponownie z Człowiek z piłą łańcuchową, ale nie możemy być absolutnie pewni. Więc kto by wrócił? Oto lista:

Postać Japoński aktor głosowy
Denji / Człowiek z piłą mechaniczną Kikunosuke Toya
Pochita Shiori Izawa
Makima / Nayuta Tomori Kusunoki
Aki Hayakawa Shogo Sakata
Moc Ai Fairouz
Kishibe Kenjiro Tsuda
Kobeni Higashiyama Karin Takahashi
Hirokazu Arai Taku Yashiro

  • Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthura S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów oraz zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?