Skip to content

Chainsaw Man, odcinek 6: data i godzina premiery, zapowiedź, spoilery i nie tylko

9 de listopad de 2022
CSM

Człowiek z piłą łańcuchową to shōnen manga autorstwa Tatsuki Fujimoto. Pierwsza część została opublikowana w wydawnictwie Shūeisha Cotygodniowy skok Shonen magazyn od grudnia 2018 do grudnia 2020, a druga część ukazuje się w Shonen Skok+ z 13 lipca 2022 r. Pierwsza część składa się w sumie z jedenastu oprawionych tomów. Ogłoszono adaptację anime i podczas gdy czekamy na rozwój anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 6 Człowiek z piłą łańcuchowąktóry ma zostać wydany 16 listopada 2022 r.

Człowiek z piłą łańcuchową Data i godzina wydania odcinka 6

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 6 z Człowiek z piłą łańcuchową ukaże się 16 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawi się więcej informacji. Poprzedni odcinek został wydany 9 listopada 2022 roku. Człowiek z piłą łańcuchową zostanie wydany zgodnie z następującymi harmonogramami:

  • Japoński czas standardowy – 0 rano

To jest oficjalny harmonogram wydań Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 6, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 6 fabuła

Fabuła Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 6 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem streszczenie jednego z ostatnich odcinków, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać:

Po pokonaniu Nietoperza Diabła, ocalała Moc jest oszołomiona uporem Denjiego, wszystkonależny go pieścić jej piersi. Jednak nagle pojawia się Pijawka Diabła, wystrzeliwując ramię Denjiego i je je. Denji próbuje przemienić się w Człowieka Piły Mechanicznej, ale brak krwi z poprzedniej walki uniemożliwia pełną przemianę, przez co na głowie ma tylko małą piłę.

ZWIĄZANE Z:

Chainsaw Man: wiek, wzrost, urodziny i moce każdej postaci

Mimo to Denji posuwa się naprzód z myślą o swoim marzeniu i walczy z Leechem, zadając jakieś uszkodzenia. Denji zaraz się poddaje z powodu wyczerpania, w samą porę pojawia się Aki z lisią bestią ciągnącą za sobą. Na odprawie Aki wyjaśnia, że ​​udało mu się ponownie przymocować ramię Denjiego po transfuzji krwi i wyjaśnia, że ​​lis jest jego Lisim Diabłem, z którym zawarł kontrakt.

Aki następnie mówi, że zarówno Denji, jak i Power mogą zostać zlikwidowani, ale oferuje Denjiemu przestrzeganie jego zasad w zamian za uratowanie ich. Denji się zgadza, więc Aki otrzymuje zgodę Makimy na zachowanie je żywe. Oznacza to jednak, że Moc przebywa teraz również w mieszkaniu Aki, co powoduje chaos. Tej nocy Power dotrzymuje obietnicy: Denji, ku jego uciesze. (Źródło: Wikipedia)

Gdzie oglądać Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 6?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Człowiek z piłą łańcuchową regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Człowiek z piłą łańcuchową również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Człowiek z piłą łańcuchową odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?