Skip to content

Chainsaw Man, odcinek 4: data i godzina premiery, zapowiedź, spoilery i nie tylko

26 de październik de 2022
CSM

Człowiek z piłą łańcuchową to shōnen manga autorstwa Tatsuki Fujimoto. Pierwsza część została opublikowana w wydawnictwie Shūeisha Cotygodniowy skok Shonen magazyn od grudnia 2018 do grudnia 2020, a druga część ukazuje się w Shonen Skok+ z 13 lipca 2022 r. Pierwsza część składa się w sumie z jedenastu oprawionych tomów. Ogłoszono adaptację anime i czekając na rozwój anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 4 Człowiek z piłą łańcuchowąktóry ma zostać wydany 2 listopada 2022 r.

Człowiek z piłą łańcuchową Data i godzina wydania odcinka 4

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 4 z Człowiek z piłą łańcuchową ukaże się 2 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawi się więcej informacji. Poprzedni odcinek został wydany 26 października 2022 roku. Człowiek z piłą łańcuchową zostanie wydany zgodnie z następującymi harmonogramami:

  • Japoński czas standardowy – 0 rano

To jest oficjalny harmonogram wydań Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 4, który pokazuje, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 4 fabuła

Fabuła Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 4 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji zamierzamy zatem przedstawić krótkie wprowadzenie do serii, aby powiedzieć, czego możesz się spodziewać:

Po zjedzeniu w miejscu odpoczynku Denji i Makima przybywają do siedziby Devil Hunters w Tokio. Denji pragnie połączyć siły z Makimą, ale przedstawia go Aki Hayakawie, łowcy diabłów z bezpieczeństwa publicznego, który zabiera Denjiego na patrol. Aki i Denji wdają się w bójkę podczas patrolu, a Aki mówi Denjiemu, że powinna odejść dla jego własnego bezpieczeństwa, ale Denji myśli, że to dlatego, że Aki również czuje coś do Makimy.

ZWIĄZANE Z:

Chainsaw Man: wiek, wzrost, urodziny i moce każdej postaci

Denji i Aki wracają do Makimy, gdzie każe im współpracować. Następnego dnia Denji i Aki mają misję pokonania demona, którego Denji zabija toporem. Po kolejnej kłótni z Aki, Denji ujawnia, że ​​jego marzeniem jest dotknięcie piersi. Wracają do kwatery głównej, gdzie Makima przedstawia jej nowego partnera o imieniu Power i ostrzega ich, że jest demonem.

Denji jest zszokowany i zastanawia się, czy demony mogą być łowcami diabłów. Po tym, jak Makima wyjaśnia o Schwytanych i jej zespole eksperymentalnym, mówi im, że jeśli nie uzyskają wyników, zespół może się rozwiązać. Denji wyrusza na patrol z Powerem, który denerwuje się i uderza go, mówiąc mu, aby znalazł demona, którego mogłaby zabić, ponieważ jest głodna krwi. Denji uświadamia sobie, że Aki go wrobiła i próbuje go zwolnić. Gdy szukają demonów, Power czuje krew i zaczyna biec w kierunku Demona Morskiego Kopca. Zeskakuje z budynku i miażdży demona swoim krwawym młotem.

Gdzie oglądać Człowiek z piłą łańcuchową Odcinek 4?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Człowiek z piłą łańcuchową regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Człowiek z piłą łańcuchową również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Człowiek z piłą łańcuchową odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?