Skip to content
TV

Carole Baskin uderza w twórców Tiger King po aktualizacji sezonu 2, wyjaśnia, dlaczego i tak będzie oglądać

25 de wrzesień de 2021
27bd75029703b88b77c0a15188765a8c5cadef18

Minął ponad rok od czasu Netflixa Tygrys Król odkąd trafiły na nasze ekrany i, w większości, hype w większości ucichło. Jednak Netflix nie do końca skończył z historią Joe Exotic, ponieważ niedawno ogłoszono, że prace nad Król Tygrysów 2 jest w toku, ku przerażeniu rywala Exotic. Carole Baskin. Dyrektor generalny Big Cat Rescue niedawno rzucił się na twórców filmów dokumentalnych po aktualizacji sezonu 2, ale wyjaśniła również, dlaczego nadal będzie musiała oglądać go, gdy będzie transmitowany.

To ma sens, że Carole Baskin nie byłaby zachwycona kolejnym filmem dokumentalnym, zwłaszcza, że ​​od czasu wyemitowania serialu w zeszłym roku była obiektem wielu dowcipów i miała problemy prawne. W wywiadzie dla Variety Baskin powiedziała, że ​​zakłada, że ​​w dokumentach będzie więcej i była świadoma, że ​​pracują nad sezonem 2, ale nie uważa tego za pracę dokumentalną. W rzeczywistości nazywa całą produkcję „pożarem na śmietnik”, mówiąc:

Znam kilku ludzi, którzy byli w to zaangażowani i robili więcej zdjęć, więc założyłem, że w pewnym momencie wyjdą z Król Tygrysów 2. Złożenie pierwszego zajęło im pięć lat, więc pomyślałem, że potrwa to znacznie dłużej. . . . Nie nazwałbym Erica Goode’a czy Rebeki Chaiklin prawdziwymi dokumentalistami. To był tylko pożar śmietnika z reality show.

Według Carole Baskin Tygrys Król reżyserzy nie oddali jej sprawiedliwości, a ukończony dokument najwyraźniej nie był tym, o czym dyskutowali. W tym samym wywiadzie Baskin przypomniał rozmowy, które musiała przeprowadzić z przyjaciółmi i rodziną, aby wyjaśnić sposób, w jaki została przedstawiona, co, jak zakłada, będzie musiało się powtórzyć po Tygrys Króldrugi sezon. Wygląda na to, że będzie przygotowywać się do nowego sezonu:

Mój telefon zaczął dzwonić przez trzy miesiące z rzędu, ludzie przeklinali mnie i mówili, że chcą spalić to miejsce doszczętnie i chcą zabić mnie, moją rodzinę i koty. Nieważne Król Tygrysów 2 tak, będę miał taką samą reakcję opinii publicznej, która została wprowadzona w błąd. Będę musiał poświęcić dużo czasu na wyjaśnienie im, w jaki sposób zostali wprowadzeni w błąd, co oznacza, że ​​muszę to obejrzeć.

Podczas imprezy fanów Netflix, Tudum, ogłoszono, że Król Tygrysów 2 ukaże się w serwisie Netflix 17 listopada. Choć wygląda na to, że Carole Baskin będzie oglądać razem z nami, nie jest jasne, czy Joe Exotic będzie mógł dostroić się ze swojej celi więziennej. Fani dzikich filmów dokumentalnych również mogą chcieć mieć oko na nadchodzące Joe Egzotyczny serial dla Peacock TV, który z pewnością oddaje istotę polaryzacyjnego dokumentu.

Czy ten post był pomocny?