Skip to content

Call of the Night, odcinek 8: data premiery, godzina i gdzie oglądać

20 de sierpień de 2022
CalloftheNight

Yofukashi no Utaznany również jako Zew Nocy, to japońska manga napisana i zilustrowana przez Kotoyamę. Został zserializowany w Shōgakukan’s Shūkan Shonen Niedziela od 28 sierpnia 2019 roku. Anime adaptacja serialu wyprodukowanego przez studio Liden Films miała premierę 7 lipca 2022 roku w bloku programowym Fuji TV noitaminA. Czekając na nowe odcinki anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 8 Zew Nocyktóry ma zostać wydany 26 sierpnia 2022 r.

Zew Nocy Data i godzina wydania odcinka 8

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 8 z Zew Nocy ukaże się 26 sierpnia 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 19 sierpnia 2022 roku.

To jest oficjalny harmonogram wydań Zew Nocy Odcinek 8, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych anime dla nastolatków (aktualizacja z 222)

Zew Nocy Zapowiedź odcinka 8 i spoilery

Fabuła Zew Nocy Odcinek 8 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatnio wydanego odcinka, aby przygotować Cię na to, co nadchodzi:

Nazuna trafia do łaźni, gdzie instruuje sprzedawcę, aby dał jej znać, czy jej odbiornik na nadgarstku zacznie dzwonić. Kiedy to robi, wybiega z łazienki, ubrana tylko w długą kurtkę, którą spotyka Yamoriego na zewnątrz. Po tym, jak sam wziął kąpiel, Yamori zaczyna doświadczać nowych uczuć z powodu nowego wyglądu Nazuny, za co go dokucza.

Po tym, jak wypija jego krew, postanawiają odpocząć, ale nieznani Yamori, wchodzą do hotelu miłości. Tam Nazuna wyjaśnia, że ​​może zorientować się, co dana osoba myśli, po smaku jej krwi, mówiąc, że drażni emocje Yamoriego, aby uzyskać więcej smaku. Po wyjściu Yamori staje się zazdrosny, gdy Nazuna widzi osobę, od której pił krew, ale mówi mu, że jest jedyną osobą, od której obecnie pije.

Następnie udają się do jej mieszkania, gdzie Nazuna ujawnia, że ​​prowadzi w domu salon masażu. Masuje Yamoriego za darmo, ale skupia się na bardziej relaksujących punktach nacisku na jego ciele, zanim spróbuje wypić jego krew. Przerywa je jednak przybycie klienta. Yamori jest zmuszony ją przywitać, a po znalezieniu Nazuny bawiącego się w jej pokoju, obiecuje dać mu buziaka w nagrodę za służenie jej na jej miejscu.

Gdzie oglądać Zew Nocy Odcinek 8?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Zew Nocy regularnie jest HIDIVE. HIDIVE regularnie oferuje serial poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Zew Nocy również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że HIDIVE nie oferuje Zew Nocy odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?