Skip to content

Call of the Night, odcinek 10: data premiery, godzina i gdzie oglądać

3 de wrzesień de 2022
CalloftheNight

Yofukashi no Utaznany również jako Zew Nocy, to japońska manga napisana i zilustrowana przez Kotoyamę. Został zserializowany w Shōgakukan’s Shūkan Shonen Niedziela od 28 sierpnia 2019 roku. Anime adaptacja serialu wyprodukowanego przez studio Liden Films miała premierę 7 lipca 2022 roku w bloku programowym Fuji TV noitaminA. Czekając na nowe odcinki anime, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 10 Zew Nocyktóry ma zostać wydany 9 września 2022 roku.

Zew Nocy Odcinek 10 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 10 z Zew Nocy ukaże się 9 września 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest znany w chwili pisania tego artykułu. Poprzedni odcinek wyemitowano 2 września 2022 roku. Czasy premiery są następujące:

  • 10:30 czasu pacyficznego letniego
  • 12:30 czasu centralnego letniego
  • 13:30 czasu wschodniego letniego
  • 18:30 brytyjskiego czasu letniego
  • 19:30 czasu środkowoeuropejskiego letniego
  • 23:00 Indie czasu standardowego

To jest oficjalny harmonogram wydań Zew Nocy Odcinek 10, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych anime dla nastolatków (aktualizacja z 222)

Zew Nocy Zapowiedź odcinka 10 i spoilery

Fabuła Zew Nocy Odcinek 10 nie jest w tej chwili znany. W tej sekcji przedstawimy zatem podsumowanie ostatniego odcinka, aby przygotować się na to, co nadchodzi:

Po spotkaniu z Kiyosumi, do Yamoriego podchodzi szczupła blondynka, która flirtuje z nią i drażni się z nim. Po tym, jak mówi mu, że jest znudzona swoim obecnym życiem, Yamori próbuje ją pocieszyć, mówiąc jej, że są tacy sami. Następnie podskakuje i przytula go, gotowa ssać krew. Jednak Nazuna ratuje go w samą porę, ponieważ dziewczyna wyjaśnia, że ​​powinna wypić całą jego krew i zabić go.

Jednak inny wampir łapie go i zabiera na szczyt budynku, gdzie są trzy inne wampiry. Przedstawiają się jako Nico Hirata, Midori Kohakobe, Hatsuka Suzushiro i Kabura Honda, gdy Nico mówi mu, aby wybrał między nimi, ponieważ ten, którego wybierze, sprawi, że się zakocha i nawróci go. Jednak odrzuca wszystkie zaloty dla Nazuny.

Tymczasem Seri Kikyō, blond wampirzyca, mówi Nazunie, żeby przestała bawić się z Yamorim, jeśli nie zamierza się z nim kojarzyć, ale mówi, że tak naprawdę tego chce, ogłuszając ją. Yamori kontynuuje walkę z wampirami, w końcu krzycząc, że to Nazuna go podbije, gdy tylko przybywa. Widząc jego nowe zainteresowanie pozostawieniem potomstwa, dziewczyny akceptują Yamoriego, który mówi, że zakocha się w Nazunie, bez względu na to, jak długo to potrwa.

Gdzie oglądać Zew Nocy Odcinek 10?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Zew Nocy regularnie jest HIDIVE. HIDIVE regularnie oferuje serial poprzez simulcast, ale musisz go obejrzeć po japońsku, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Zew Nocy również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że HIDIVE nie oferuje Zew Nocy odcinki w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?